Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená v apartmánech pro pár či rodinu u Červené Lhoty v jižních Čechách

4,1 / 5 Penzion u Floriana Jižní Čechy (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Steinerova

Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda byste nemeli tuto nabidku jeste v nektere dny v cervnu,v kladnem pripade jaky by byl volny termin. Dekuji za odpoved a preji hezky den. Hanka

Penzion u Floriana

Dobrý den, paní Hanko, děkuji za dotaz. Červnová akce je plánována. Pro volné termíny mě prosím kontaktujte na mobil nebo mail. Děkuji. Helena

Štursová Martina

Dobrý den , budete tuto nabídku mít i na měsíc červenec konkrétně od 8.7. 2018
Děkuji Štursová Martina

Penzion u Floriana

Dobrý den paní Štursová, děkuji za dotaz. Na prázdninové termíny akci mít bohužel nebudeme, máme již plně obsazeno. Hezký den. Helena

Markéta Zíková

Dobrý den, máte prosím volný termín pro 2 osoby v termínu 5.-7. května 2018? Děkuji za odpověď

Penzion u Floriana

Dobrý den, paní Zíková, děkuji za dotaz. Bohužel tento termín máme již plně obsazený. Hezký den. Helena

Klára

Dobrý den, je volný apartmán pro dva od 12 března na tři noci? (Není problém nezacit pobyt v pondělí, ale třeba ve středu, jde nam pouze o týden od 12. do 18.) Preferovaný by byl s vanou. Děkuji moc za odpověď.

Penzion u Floriana

Dobrý den paní Kláro, děkuji za dotaz. V týdnu od 12. do 18. března volný apartmán máme. Apartmány obsazujeme dle aktuální obsazenosti. Hezký den. Helena

Verunka Čechová

Dobrý den máte volno v termínu 30.4. – 2. 5. 2018 ?? Děkuji Veronika

Penzion u Floriana

Dobrý den, paní Veroniko, děkuji za dotaz. V tomto termínu zatím volný apartmán máme. Hezký den. Helena

Andrea Faryová

Dobrý den, Vaše nabídka nás zaujala, ale bude te se tato akce ještě opakovat na nějaké letní a podzimní měsíce? Dá se u Vás nebo v blízkosti zapůjčit jízdní kola ? Předem moc děkuji za info . Andrea

Penzion u Floriana

Dobrý den, paní Andreo, děkuji za dotaz. Na letní měsíce (červenec – srpen) se akce bohužel opakovat nebude, máme již plně obsazeno. Na podzim bude nabídka možná, závisí na obsazenosti. Jízdní kola lze zapůjčit v půjčovně kol ČD v Jindřichově Hradci. Hezký den. Helena

Anna Veselá

Dobrý večer pani Helena, aká je cena za využitie vírivej vane? Sauna a bazén sú neobmedzene? Ďakujem za info. Veselá Anna.

Penzion u Floriana

Zdravím Vas paní Anno, sauna a bazén jsou neomezeně jako dříve. Pro cenu vířivky mi prosím zavolejte, tvoříme ji individuálně na konkrétní termín. Ráda Vás uvidím. Hezký víkend. Helena

Michaela

Dobrý den,
máte volný termín v období od 16. 3. – 18. 3. 2018? Děkuji za odpověď.

Penzion u Floriana

Dobrý den paní Michaelo, děkuji za dotaz. V tomto termínu volný apartmán máme. Hezký den. Helena

AP

dobrý den máte prosím volný termín pro 2 osoby od 18.5.-20.5.děkuji

Penzion u Floriana

Dobrý den, v tomto termínu máme bohužel obsazeno. Hezký den. Helena

Pavla Poláchová

Dobrý den mate prosím volny termin od 6.5.do 8.5.2018 Děku­ji Pavla

Penzion u Floriana

Dobrý den paní Pavlo, děkuji za dotaz. Bohužel tento termín máme již plně obsazený. Zatím zde mám volné apartmány o víkendu před i po tomto. Pokud máte zájem pouze o víkendové pobyty nebo svátky napište mi prosím počet osob, včetně věku děti na mail. Zašlu Vám termíny. Hezký den. Helena

Martina

Dobrý den, máte prosím volný apartmán č. 1 v termínu 30.3. – 1.4.2018? Děkuji za odpověď. MF

Penzion u Floriana

Dobrý den, paní Martino, děkuji za dotaz. Bohužel v tomto termínu máme již apartmány obsazeny. Hezký den. Helena

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru