Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Brýle na lyže či snowboard s nemlžící úpravou pro dámy i pány

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Honza

Dobry den, chcem sa opytat, ci tieto bryle maju nalepenu foliu (zvnutra), ktoru treba pred pouzivanim odlepit. Vidim totiz cez ne dost matne a nejasno. Vnutorna cast zorniku vyzera, akoby tam bola nejaka folia nalepena. Nechcem zornik poskodit poskriabanim, preto sa pytam.

Optika Maja Praha

Ano, bryle mají nalepenou folii, chránící zorník proti poškrábání při transportu, tuto fólii před použitím odstrante
Děkujeme, Optika Maja Praha

Eva Volfovà

Dobrý den . Zakoupila jsem u Vás brýle na lyže , bohužel přepravce mi volal jen jednou a od te doby jej nešlo zpětně kontaktovat. K Vám se nelze dovolat neustále mi to říká ,že máte obsazeno , na email nereagujete.
Na hory jedeme za tyden , nemam bryle ani peníze . Bylo by možné to vyřešit ?
Děkuji Eva

Optika Maja Praha

Dobrý den,
jak jste popsala, brýle jste objednala, my odeslali, přepravce Vás kontaktoval,
není nám známo na čem jste se dohodli, zásilku máte uloženu na depu,
po týdnu se vrátí, pokud se vrátila můžete si brýle vyzvednout osobně
nebo Vám je zašleme proti zaplacení dopravného
Děkujeme
S pozdravem

Pavlína

Dobrý den, bylo by možno lépe specifikovat které brýle jsou určeny do jakých podmínek? Mlha, sněžení, zataženo, slunce, apod. Všimla jsem si, že každý zorník má jinou barvu (od oranžové přes žlutou až po šedou, některé se zadjí i zrdcadlové), takže mezi nimi asi budou rozdíly, nicméně jen z fotek se to poznat nedá – mohou zkreslovat. Dále mám dotaz, zda má gumová páska, která slouží k upevnění na helmu, nějakou protiskluzovou úpravu (např. silikonové výstupky)? Děkuji Pavlína

Optika Maja Praha

Dobrý den,
všechny provedení jsou z hlediska platné normy v kategorii 2,
paska je běžná gumotextilní bez silikonu, se sponou na zkrácení, ale ne rozepínací
Děkujeme za Váš zájem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru