Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zima i léto v Tyrolsku: snídaně, bazén, lyžování i výlet do Innsbrucku

4,3 / 5 Linde Personalservice GmbH Alpy - Rakousko (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela Ulrychová

Dobrý den, mám stejný problém, před týdnem jsem se dotazovala emailem německy na volný termín a nikdo mi neodpověděl. Můžete se spojit s hotelem a dát mi na vědomí proč nekomunikují a zda mají volný dvoulůžkový pokoj v termínu 14. – 19.8.?
Děkuji, Ulrychová

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,

v hotelu mají problém s personálem, který mluví anglicky. Během několika dní napojíme hotel na rezervaci přes online termíny a již žádná komunikace nebude potřeba. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Mel

Pro Slevomat:
Dobrý den, už před týdnem jsem se na adrese " office@koegele.com " dotazovala německy zda je volný termín který jsem si vybrala. Bohužel stále bez odpovědi.

Linde Personalservice GmbH

Dobrý den,
dnes se spojíme s manažerem hotelu a situaci pokusíme vyřešit.

Petr Killer

Dobrý den, snazil jsem se dostat na. internetové stránky hotelu a bohužel nefungují. Zajímalo by nás, zda hotel povoluje ubytování i se psem. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, pobyt se zvířaty bohužel není možný. Hezký den :-)

Ema

Dobrý den, zajímalo by nás hodnocení klientů a kalkulace ceny. Je možné doplnit? Děkujeme

Slevomat.cz

Dobrý den, Emo, veškeré hodnocení naleznete, když sjedete myškou pod nabídku tak je tam velký nadpis „Hodnocení podniku“ a tam naleznete vše co zákaznici napsali. Ohledně kalkulace ceny Vám děkuji za upozornění, není přiložená k nabídce, hned to zkusíme napravit a přidat jí tam, ještě pro ujištění Vám jí zašlu na Váš email. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru