Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky na hudební představení do RockOpery, prvního divadla pro rockery

4,7 / 5 RockOpera Praha Praha - Holešovice  (mapa) 255 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Marcela

Dobrý den, zrovna jsem si zakoupila voucher na 2 vstupenky. Jenže jak jsem si chtěla zarezervovat vstupenky, tak mi byl nabídnut jen jeden termín teď v neděli na Malýho prince a jeden termín na Bardo Thonol (ten pouze v 2 kat.) Antigona vůbec. Je tam ale nabídka i na jiné představení nebo jiný pozdější termín? Děkuji a s pozdravem Marcela

RockOpera Praha

Dobrý den, Marcelo,
některá představení již mají první kategorii naplněnou. Momentálně jsou ve formuláři k dispozici tato představení: Malý princ, Bardo Thödol, Vymítač, Oidipus Tyranus a Faust. Z těchto můžete aktuálně vybírat, nehledě na to jaká představení máte na svém voucheru. Bohužel, jsme omezeni kapacitou sálu. Pokud byste měla jiný požadavek, napište mi prosím na pokladna@rockopera.cz. Chcete-li opravdu dobré místo, doporučuji vybrat Oidipa, toho jsme nasazovali jako posledního, takže má ještě spoustu volných míst. Zároveň je to jedna z našich nejkrásnějších oper.
Přeji hezký den, Kamila Valová, RockOpera Praha

Michaela Antonínová

Dobrý den, chtěla jsem koupit lístky na Proces, ale v té kategorii 1. nejsou žádná volná místa a není vypsáno více termínů. Není možné prodloužit platnost ? A ještě detail, kategorie 1 jsou i místa v loži? Děkuji moc, Míša

RockOpera Praha

Dobrý den, bohužel 1. kategorie na představení Proces je již naplněna. Další představení Procesu se v jarních termínech neobjeví. Vybírejte prosím z titulů uvedených v online formuláři www.rockopera.cz/slevomat
Lóže není 1. kategorie, to je VIP. S pozdravem, Kamila Valová, RockOpera Praha

Zdeněk Cetkovský

Dobrý den Pokud si objednám dvě vstupenky do rock opery na jakekoliv představení .Kolik tedy stojí dvě vstupenky ? ? Jak se postupuje vstupenky jako dárek .Kde najdo kod vouscheru Děkuji předem za odpověd S pozdravem Cetkovský

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, dvě vstupenky Vás vyjdou na 999 korun. Po zakoupení si voucher můžete vytisknout obyčejně nebo si vybrat dárkový vzhled (popřípadě si vybrat dárkové balení za příplatek, kdy Vám voucher doručíme), jeho kód pak najdete u obyčejné verze vlevo nahoře, u dárkové vpravo dole. Jedná se o 14timístný kód (13 číslic a jedno písmeno) Hezký den, Klára :)

El.

Dobry den.chapu to dobre ze za tech 999 jsou vstupenky pro 2 lidi. jakoby 2 vstupenky za cenu jedne vlastne?

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, přesně tak :-) přeji hezký zážitek

Michal

Dobrý den, včera jsem zakoupil 2 vstupenky jako dárek, ovšem při výběru představení se nám nabídli termíny pouze ve všední dny (jeden je páteční, ten ovšem vybrat nemůžeme, protože není v našem výběru). Rád bych zakoupený voucher vrátil a zakoupil buďto voucher jiný, nebo vstupenky na představení, které si vybereme.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, v tomto kontaktuje prosím nás na vip.podpora@slevomat.cz či telefonicky na tel.: 222 745 354 tam s Vámi storno ihned vyřeší. Hezký den David.:-)

Karin

Dobry den, pri zakoupeni 8ks je nutne je uplatnit na jedno predstaveni? Dekuji za odpoved.

RockOpera Praha

Dobrý den, Karin, můžete si vybrat i více představení (svůj výběr a počet vstupenek napište ve formuláři do kolonky „poznámka“). Voucher však lze uplatnit pouze jednou, čili na všechna vybraná představení naráz. Jen upozorňujeme, že možnost uplatnění voucheru je omezena kapacitou míst v 1. kategorii.
S přátelským pozdravem, Kamila Valová, ROP

Jitka Žáčková

chtěla jsem zakoupit vstupenky na rock operu a využít platbu dárkovým poukazem, který jsem dostala k narozeninám, ale nevím si rady, jak mám dále postupovat.
předem děkuji za odpověd.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, pokud máte dárkovou kartu od nás ze Slevomatu, tak to nebude problém Vám pomoct. Zde na odkazu níže je detailně popsáno, jak zaplatit pomocí dárkového poukazu. Hezký den Jana

 https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz/uplatnit

Bohunka Králová

Dobrý den.Je možné si při rezervaci vybrat i místo v hledišti? Myslím stranu,sedadlo,a­pod:?

RockOpera Praha

Dobrý den, ano lze.
Svůj výběr můžete napsat do kolonky „poznámka“ ve formuláři pro Slevomat. Ten najdete hned při vstupu na naše stránky www.rockopera.cz Vybírat sedadla můžete zde: http://tickets.colosseum.eu/list?mrsid=88
V případě, že v době zpracování již nebudou volná, vybereme Vám nejbližší dostupná :-)
S pozdravem, Kamila Valová, ROP

Kamil

Dobrý den,co přesně znamená první kategorie?

RockOpera Praha

Dobrý den,
první kategorie znamená sedadlo v nejvyšší cenové kategorii. Přikládám odkaz na plánek (první kategorie má růžovou barvu). Neplatí pro VIP lóži.
S pozdravem, Kamila Valová, ROP

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru