Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hopsací ráj pro děti: celodenní řádění v nafukovacím venkovním parku Líšeňáček

4,4 / 5 Líšeňáček Brno  (mapa) 1 247 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka Schwarzová

Dobrý den když dnes koupím jak dlouho platí?

Líšeňáček

Dobrý den voucher platí do 30.9.2018.

Gabina

Dobry den,vstupne plati pouze deti.Doprovod nemusi?Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Gábino, ano, vstupenky potřebují pouze děti, rodiče mají vstup zdarma. Hezký den, Klára :)

Majka

Dobry den. Platnost v týdnu je míněna i o prázdninách v létě?Mate mě totiž to „na vysvěsčení“. Děkuji

Líšeňáček

Dobrý den platnost v týdnu je i o prázdninách­.S pozdravem Kopecký.

Koko

Dobrý den. Mám dvě děti. Když jednou navštívíme vaše zábavní centrum, tak musím koupit dva vstupy? Pro jedno dítě jeden a pro druhé druhý? Děkuji za info.

Líšeňáček

Dobrý den,ano 1vstup je pro jedno dítě.

Michaela

Dobry den, chtela bych se zeptat, jak je to s temi 5ti vstupy? Ja jsem to pochopila tak, ze je muzeme vyuzit kdykoliv i pro 1 dite – ne najednou pro 5 deti, ale prisel pouze 1 kod voucheru. Tak by mne zajimalo, jak se to pak resi na miste? Dekuji za odpoved.

Líšeňáček

Dobrý den na voucher po první návštěvě dostane razítko a při každé další návštěvě dostane další.Originál voucher nesmíte ztratit slouží jako vstupenka.

Renáta Horńáková

Dobrý den ja jsem zaplatila 16.2.2018 za 4 vouchery na vaš učet variabilny symbol je 7265315875 za 2 ks 118 cz a na variabilny symbol 6809998713 za 2 ks 118 cz a vy ste od domna nežiadali meil aby ste mi mali kde poslať sleviky prosím Vás overte si to a pošlite vouchery na meil dik Horňáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, všechny 4 vouchery jsem Vám nechala zaslat znovu na Vaši emailovou adresu. Pokud je nenaleznete v normální doručené poště, koukněte prosím do Spamu či Hromadných zpráv. Hezký den Jana

Marie

Dobrý den, platí voucher i o víkendu? Děkuji Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, voucher neplatí o víkendech, státních svátcích a na vysvědčení. Hezký den Jana

Josef

dobrý den, do kdy platí nabídka k zakoupení voucheru?
děkuji
 Josef

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, před koncem nabídky se u ní objeví odpočet. Ještě ale máte čas. :-) Krásný den, Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru