Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jemná pocitová masáž celého těla v délce 60 a 90 minut pro ženy

4,3 / 5 Miroslav Krejčí - masáže Hradec Králové  (mapa) 51 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Je mozne se domluvit treba jen na klasicke masazi zad a sije misto jemne celeho tela? Dekuji

Miroslav Krejčí - masáže

Dobrý den,
pokud jste to dostala jako dárek a nevyužila byste jej, tak je možné udělat výjimku. Upravím čas podle klasické masáže. Ale nedělal bych z toho pravidlo.
Zdravím Miroslav Krejčí.

Tereza

Dobry den, je masaz vhodna i pro tehotne zeny v prvnim trimestru? Jsou aromaticke oleje prirodni? Popripade jde masaz tehotne prizpusobit?

Miroslav Krejčí - masáže

Dobrý den, masáž v prvním trimestru těhotenství se obecně nedoporučuje a nemá se provádět. I když tato masáž je velmi jemná a dala by se upravit pro tyto případy. Oleje používám rostlinné lisované za studena nebo minerální.
Zdravím Miroslav Krejčí.

Ludmila Doutlíková

Dobrý den, dočetla jsem se že můžu zakoupit pouze dva poukazy na osobu, ale chtěla bych tři, pro mně a dvě kamarádky, jako dárek. Je to možné, když uvedu iniciály a všechny tři budou na jiná jména, prosím?

Miroslav Krejčí - masáže

Dobrý den,
tam jde o toho kdo vouchery objednává. Ten může objednat 2 vouchery. Ale samozřejmě výjimka je možná a pokud to Slevomat umožní, tak objednejte 3 vouchery.
Zdravím Miroslav Krejčí.

Markéta Horalka

Dobrý den, zajímají mě dvě věci 1) proč nemohou onkologičtí pacienti?

  1. proč to máte pouze pro ženy?
Miroslav Krejčí - masáže

Dobrý den, u onkologických pacientů by mohlo dojít masážemi k rozšíření onemocnění do dalších částí těla. A jen pro ženy je to proto, že je to jen taková velmi jemná relaxační masáž a já chlapy prostě nehladím, na ty je potřeba při masáži přitlačit.
Zdravím Miroslav Krejčí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru