Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

KetonDiet: proteinový nápoj pro efektivní snižování hmotnosti bez „jo-jo efektu“

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika Princova

Kolik bych musela mít nápoje, abych opravdu zhubla aspoň 10 kg? Děkuji za odpověď
A ještě dotaz-vracíte peníze zpět a za jakých okolností? Děkuji za odpověď

Bestbody

Dobry den, jedno balenie je na 8 dni a k baleniu je prilozeny aj stravovaci plan. Je velmi individualne ako Vam to zaberie a aky je ubytok hmotnosti. Povedat konkretne cislo kolko napojov uzivat alebo kolko schudnete za aky cas by bolo neprofesionalne a mozno zavadzajuce. To ako rychlo schudnete zalezi od viacerych faktorov (pohybovy rezim, bazalny metabolizmus, hormonalna rovnovaha, celkovy energeticky prijem…). Tato dieta je super a funguje, nieje stanoveny limit kolko to musite uzivat. Mozete tuto dietu dodrziavat aj dlhodobo. Vyskusajte 4 balenia na necely mesiac a na zaklade toho uvidite ci vam to funguje. Po styroch tyzdnoch by sa vas organizmus mal dostat do ketogenneho stavu. Mame vela zakaznikov ktory dosiahli vyznamne znizenie telesneho tuku aj za 1–2 mesiace. Ako to myslite vratit peniaze? Uz mate zakupeny balicek? Chcete ho reklamovat? Je otvoreny? Pekny den. Matus Kobulnicky.

simona

Dobry den, objednala a zaplatila jsem zboží v březnu. V nabídce uvádíte dodávku 2–3dny. Zatím jsem nic neobdržela. Jaký je skutečný termin dodání ?

Bestbody

Dobry den, koncom minuleho mesiaca sme expedovali posledne kusy a kvoli velkonocnym sviatkom sa nam predlzilo dodanie novo vyrobenych cerstvych kusov KetonDiet. Velmi sa ospravedlnujeme a zajtra alebo najneskor pozajtra Vam budeme posielat zasielku. Pekny den. Matus Kobulnicky

Stania

Dobrý den,
je to vhodné i pro muže??

Bestbody

Dobry den, ano, KetonDiet je velmi vhodna dieta aj pre muzov. Mame velmi dobre vysledky aj u muzov ktory dodrziavali tuto dietu.

Marcela Wilknerová

Dobrý den,
při zakoupení výrobku byla uvedeno datum dodání 21.3.2018, ale do dnešního dne jsem nic neobdržela. A pokud zboží budete teprve zasílat, prosím o barevný šejkr, nikoliv černý. Marcela

Bestbody

Dobry den, ospravedlnujeme sa za omeskanie. Prave teraz mame k dispozicii novu sarzu cerstvo vyrobenych produktov Ketondiet. Budeme to posielat hned po sviatkoch. Urcite budeme posielat farebny sejker. Dakujeme. Matus Kobulnicky

Tomáš

Dobrý den, může tuto dietu využít i člověk který bere Warfarin / řeďeni krve /

Bestbody

Dobry den, v tomto pripade Vam zial nevieme odpovedat. Najlepsie bude ak zlozenie KetonDiet budete konzultovat s Vasim lekarom. Pekny den.

Michaela Dvořák Bogušovská

Dobrý den, kdybych chtěla ten růžový šejkr, jakou mám šanci?

Bestbody

Dobry den, momentalne mame na sklade aj ruzovy sejker, cize pokial mate objednavku vytvorenu, tak Vam ho mozeme poslat. Vzhladom k velkemu mnozstvu objednavok, sa moze stat, ze obcas je nejaka farba sejkra nedostupna.

Jitka

Kolik gramů sacharidu obsahuje jeden koktejl? Děkuji

Bestbody

Dobry den, jeden koktejl obsahuje 1,3 g sacharidov. Pekny den :-)

Vera Kalacova

Dobrý den, na obrázku je krásný šejkr a přišel ošklivý černý. Proč ?

Bestbody

Dobry den, velmi nas to mrzi. Shaker je k produktu zadarmo. Obrazok je ilustrativny a casto krat sa expeduju rozne farby sejkrov. S pozdravom Matus Kobulnicky

Petulik13

Dobry den, je prosim možná jiná příchuť než čokoláda? Dekuji za odpověď

Bestbody

Dobry den, zial vyroba je len v prichuti cokolada. Pekny den.

Jiřina Šimerdová

Dobrý den,
mám dotaz,kromě 3 nápojů denně je možné jíst i něco jiného ( Maso,zelenina? nebo je třeba opravdu pít pouze 3 nápoje denně ,
Díky Šimerdová

Bestbody

Dobry den, k zakupeniu KetonDiet dostanete podrobny stravovaci plan. Nieje to vyhradne strava zalozena na konzumacii 3× denne napoja. Su tam konzumovane aj bezne potraviny, ktore podporuju ketozu, taktiez potraviny s vysokym obsahom vlakniny, vitaminov, mineralov…). Pekny den :-)

Bestbody

Dobry den, k zakupeniu KetonDiet dostanete podrobny stravovaci plan. Nieje to vyhradne strava zalozena na konzumacii 3× denne napoja. Su tam konzumovane aj bezne potraviny, ktore podporuju ketozu, taktiez potraviny s vysokym obsahom vlakniny, vitaminov, mineralov…). Pekny den :-)

Vera Kalacova

Objednala jsem si dva kusy a přišel jeden. Kde je ten druhý ? Pokud nemáte, pošlete mi zpět peníze. Na moje e-maily mi neodpovídáte. Je to smutné.

Bestbody

Dobry den, minuly tyzden sme sa rozpravali cez telefon a dohodli sme sa, ze Vam posielame druhy kus. Mysleli sme, ze uz nieje potrebne Vam to pisat do mailu. Ale uz to mate vsetko zhrnute aj v maily. Velmi nas mrzi, ze nas skladnik urobil chybu a poslal len jeden namiesto dvoch. Velmi sa Vam ospravedlnujeme a najneskor v stredu Vam druhy kus doruci nas kurier.

Radka

Dobrý den, jak je to s tím, že zboží nechodí? Chtěla jsem si ho koupit, ale teď nevím. Radka

Bestbody

Dobry den, vdaka velkemu zaujmu sa nam minuly tyzden vypredali posledne kusy, ale dnes 5.2.2018 uz mame vyrobene nove kusy. A ihned (dnes-zajtra) Vam to budeme posielam. Ospravedlnujeme sa za omeskanie.

Nikola Katrušáková

Dobrý den, také jsem si zboží objednala i zaplatila.Mělo dojít 1.2. zatím nic a u objednávky ani nemám, že by se nějak vyřizovala. Mohu se tedy zeptat, kdy mé zboží dorazí ?

Bestbody

Dobry den, vdaka velkemu zaujmu sa nam minuly tyzden vypredali posledne kusy, ale dnes 5.2.2018 uz mame vyrobene nove kusy. A ihned (dnes-zajtra) Vam to budeme posielam. Ospravedlnujeme sa za omeskanie.

Hana Dvořáčková

Dobrý den,mam objednany a zaplaceny Keton diet a zboží melo dorazit 31.1.doposud jsem nic neobdržela.můžete zjistit co je se zbožím? Děkuji Dvořáčková

Bestbody

Dobry den, vdaka velkemu zaujmu sa nam minuly tyzden vypredali posledne kusy, ale dnes 5.2.2018 uz mame vyrobene nove kusy. A ihned (dnes-zajtra) Vam to budeme posielam. Ospravedlnujeme sa za omeskanie.

Jana

Dobrý den.Budete akci opakovat? Že bych koupila třeba 2 balení a když bude fungovat,tak potom ještě přikoupila. ? Děkuji

Bestbody

Dobry den, dakujeme ze mate zaujem o kupu tohoto produktu. Zial neviem Vam garantovat, ci akciu budeme opakovat. Pekny den.

Helena

Dobry den, z jakeho duvodu neni prosim tato dieta vhodna pro kojici zeny? Dekuji.

Bestbody

Dobry den, na etikete máte v stĺpci uvedené % RVH (referenčná výživová hodnota). To sú hodnoty pre priemerného dospelého človeka. Nakoľko niektoré hodnoty presahujú odporúčaciu dennú dávku, preto sa neodporúča výrobok pre tehotné a dojčiace ženy.

Hana Dvořáčková

Dobrý den,je možné/vhodné si do koktejlu přidat např lněné nebo chia semínko? Popř.banán? Nebo je to nevhodné,dekuji

Bestbody

Dobry den, ano, lanove aj chia alebo rozne ine (tekvicove, sezamove…) semienka si mozete pridat do koktejlu. Zial banan nie. Namiesto bananu, si tam mozete este primiesat mandlove alebo kesu maslo.

Robert Štiller

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o zaslání tabulky výživových hodnot.
 Děkuji

Bestbody

Dobry den, zakupili ste si od nas tento produkt? Prosim napiste nam mail s touto poziadavkou na kobulnicky@bestbody.sk a mailom Vam posleme pozadovane tabulky nutricnych hodnot stravovacieho pla­nu.

Aneta

Dobrý den,
chápu to dobře, že koktejly nahrazují jednotlivá denní jídla, tedy sníadni, oběd a večeři? Z popisu není zřejmé, zda člověk pije pouze/převážně koktejly nebo přes den jí i normální jídla. Můžete tuto informaci prosím doplnit?

Bestbody

Dobry den, koktejly nahradzaju tri jedla cez den, ale v jedalnicku su zahrnute aj ine zdrave jedla. Nieje to dieta postavena len vyhradne na konzumacii tychto napojov, je to nahrada troch hlavnych jedal a jedalnicku je 5 jedal za den.

Eva

Dobrý den, pokud bych chtěla pomocí této diety zhubnout alespon 15 kg, kolik balení nápoje bych potřebovala?

Bestbody

Dobry den, jedno balenie je na 8 dni a k baleniu je prilozeny aj stravovaci plan. Je velmi individualne ako Vam to zaberie. To ako rychlo schudnete zalezi od viacerych faktorov (pohybovy rezim, bazalny metabolizmus, hormonalna rovnovaha, celkovy energeticky prijem…). Tato dieta je super a funguje, ale povedat kolko konretne potrebujete baleni by bolo neprofesionalne a mozno zavadzajuce. Vyskusajte 4 balenia na necely mesiac a na zaklade toho uvidite ci vam to funguje. Po styroch tyzdnoch by sa vas organizmus mal dostat do ketogenneho stavu. Mame vela zakaznikov ktory dosiahli vyznamne znizenie telesneho tuku aj za 1–2 mesiace.
Pekny den
Matus Kobulnicky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru