Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Přijďte se vyřádit do FlyZone Parku: trampolíny, lezecká stěna i překážková dráha

4,5 / 5 Fly Zone Park Hradec Králové  (mapa) 241 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Karolina Filipová

Dobrý den,
prázdniny se myslí ty jarní pouze v HK nebo kdekoli. Jsme z Pardubic a prázdniny máme jinak než HK. Půjdeme-li tedy ve všední den o našich jarních prázdninách, budeme platit jako o víkendu nebo jako ve všední den.

FlyZone Park

Dobrý den, jarní prázdniny bereme jen v období 19.-25.2.. Tudíž pro Vás, kteří jedete z daleka to bude za ceny klasických všedníc dnů :) Děkuji. S pozdravem tým Fly Zone Park

Sabina Hanzlova

Dobrý den, mám dva sourozence kterým je 6 a 11 let, já sama mám studentskou karticku. Chci se zeptat když bych s nima šla sama,pro kolik osob je rodina vstupenka. Děkuji moc

FlyZone Park

Krásný den, Rodinné vstupné je u nás pro 2 dospělé a 2 děti. Samozřejmě záleží na Vás pokud byste nevyplnila počet 2+2 i tak můžete na tuto vstupenku přijít. V případě, že chcete být ve Fly Zone Parku déle než dvě hodiny, rodinné vstupné se Vám vyplatí více než pro 3 osoby celodenní což by bylo o víkendu za 750,– Kč a v týdnu za 597,– Kč. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 777 946 403. S poz­dravem tým Fly Zone Park

Keila

Dobrý den, jsem v 8.měsíci těhotenství a chtěla bych k Vám jen doprovodit svoji dcerku (o víkendu). Určitě tedy nebudu skákat či využívat žádných jiných Vámi nabízených atrakcí. Musím i já tedy platit vstupné? Děkuji za odpověď a přeji hezký den! Keila

FlyZone Park

Krásný den Keilo, bohužel i v tom případě platíte. Ovšem zvýhodněné vstupné a to 49,– Kč. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 777 946 403. S poz­dravem tým Fly Zone Park :)

Alena Svobodová

Dobrý den, prázdniny jsou myšleny jako ty letní nebo jakýkoliv volný den ze školy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, prázdniny se v tuto chvíli myslí jako ty jarní (platnost je jen do 20.4.) Hezký den :-)

Linda

Dobrý den, když si koupím dva vouchery můžu je uplatnin naráz? Tudíž bych tam byla dvě hodiny, Děkuji

FlyZone Park

Dobrý den, určitě není problém :) Nebo můžete využít variantu celodenní. Budeme se těšit. S pozdravem Tým Fly Zone Park

Michaela Chvojková

Dobrý den, chápu dobře, že protiskluzové ponožky si můžeme donést svoje? Děkuji za odpověď! M.Chvojková

FlyZone Park

Dobrý den, ano přesně tak můžete donést své :) Jen prosím aby byly opravdu protiskluzové s GUMOVOU „podrážkou“. Děkujeme a v případě, že byste chtěla ještě s čímkoliv pomoci neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 777 946 403. S poz­dravem tým Fly Zone Park

Anna

Dobrý den, mají zvláštní cenu pro držitele ZTP a nebo ZTP/P s doprovodem? Na vstup do prostoru FLYzone můžou děti libovolně vybrat jakou aktrakci chtěji jít? Nebo jsou k vstupu ceny zvlášť kromě trampolíny? V případě do trampolíny nepůjdeme tak by nebyla potřeba protisluzkové ponožky? Předem děkuji za odpověď.

FlyZone Park

Krásný den, ano máme individuální ceny pro ZTP ovšem ty se na slevomat nevztahují. V prostoru Fly Zone můžou platící využívat všechny atrakce kromě VR ta se připlácí navíc a to 60,– Kč na 15 minut. V případě, že se nebudete pohybovat po atrakcích protiskluzové ponožky nepotřebujete :) V případě, že byste chtěla ještě s čímkoliv pomoci neváhejte nás kontaktovat na recepčním čísle 777 946 403. S poz­drave tým Fly Zone Park

Franta

Pro jaký věk dětí je vhodný park FlyZone?

Slevomat.cz

Dobrý den, Franto, tato akce je rozdělena na několik věkových kategorií. Tedy některé hry jsou vhodné pro děti od 4 let, 10 let nebo i 12 let. Tedy zábavu tam nalezne i malé dítko od 4 let. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru