Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální čištění koberců nebo sedacích souprav u vás doma

4,6 / 5 Endyho služby s.r.o. Praha  (mapa) 71 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Martina

Dobrý den pane Coufale,

ráda bych se zeptala na kombinaci čištění koberců a sedací soupravy. Máme perský koberec cca 9,5 m2, „umělohmotný“ koberec cca 4 m2, sedací soupravu (gauč 3 místa – rozkládací bez zvětšení plochy, křeslo a taburet – ten je čistý). K tomu bych po konzultaci s Vámi případně ráda vyčistila perský ozdobný (zavěšený, slabý) koberec starý cca 100 let (cca 2 m2) – je to možné nebo je vhodnější domluvit se při Vaší návštěvě vzhledem k nutnosti zhlédnutí tohoto koberce? Stačí zakoupit první voucher 1×, nebo lze případně koupit voucher č. 2? Eventuelně lze vyčistit perský a „umělý“ koberec a k tomu dva malé perské koberce (cca 1*0,5 m každý)?

Dále by mne zajímalo, jak suché či vlhké koberce a sedačky po čištění jsou vzhledem k tomu, že máme dvě malé děti a jedná se o vybavení obýváku a dětského pokoje (tzn. musíme „žít“ nepřetržitě, resp. po Vašem odjezdu plynule dál…).

Závěrem vzhledem k tomu, že ve Vašem rezervačním formuláři je též kolonka „Preferovaný datum“, prosím zároveň o informaci, od kdy máte ve všedních dnech v dopoledních hodinách volné kapacity.

Děkuji Vám za odpověď a jsem s pozdravem

Martina Prokopová

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, paní Prokopová,

děkujeme Vám za Váš dotaz a že se na nás obracíte 😊.

Začnu odpovídat postupně a snad na nic nezapomenu😉.

Na koberec 9.5m2 + 4m2 a sedací soupravu (čištění za všech stran) Vám bude stačit voucher za 499.-Kč.

Pokud budete požadovat vyčistit výše uvedené věci + dva malé perské koberce 1×0.5m, kupte si prosím voucher za 569.-Kč,

Za křeslo a taburet bude doplatek na místě 124.-Kč.

Staré perské koberce čistíme běžně. Naše firma čistila koberec, který byl starý 75 let. Tak můj názor je takový, že i starší koberec nebude problém. Ale pokud souhlasíte, domluvíme se na místě.

Tepovač vytáhne zpět cca 95% vody a tedy sedací souprava a koberec jsou vlhké. Schnutí hodně ovlivňuje materiál věcí co se čistí, vlhkost bytu a jaké je venku počasí.
Praxe je taková, že když věci vyčistíme a zákazník zatopí, má do pár hodin věci suché 👍.

Je těžké Vám sem napsat volné kapacity, které se mění každou chvíli. Ohledně termínu bych Vám zavolal a na termínu se určitě domluvíme. Jelikož zákazníci volají a rezervují si termíny po telefonu, není možné rezervační formulář nastavit tak, aby ukazoval volné aktuální termíny. Proto si zákazník napíše termín který preferuje a pak se domlouváme operativně.

Snad jsem Vám odpověděl na vše a pokud ne, klidně se ptejte dám popřípadě mi zašlete na email Vaše tel.číslo a já Vám zavolám 😊.

S přátelským pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Alena

Dobrý den,
budete navyšovat u Vaší akce vouchery za 499.-Kč? Ráda bych si u Vás zakoupila praní koberců. Už jsem Vaší službu využila a byla jsem moc spokojená.

 Alena

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, paní Aleno,

děkujeme za Váš dotaz a že se k nám opět vracíte. Vouchery budeme navyšovat. Jen teď čekáme na slevomat, až navýšení provede. Bohužel je víkend a je možné, že se tak stane až v pondělí.

Pokud tedy popřípadě počkáte na nás voucher do pondělí, obdržíte od nás malou pozornost 😊.

Přejeme Vám hezký den a víkend,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Eva

Dobrý večer, potřebijeme vyčistit jen cca 5m2 koberec, ale je asi víc než běžně znečištěný (dětský pokoj) a dva sedáky (jeden kus se zády) ikeáckého křesla poangu – voucher za 499,– je v pohodě, že? Děkuji

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, paní Evo,

děkujeme za Váš dotaz. Prosím můžete nám na Vás zaslat tel.číslo na náš email info@endyhosluzby.cz popřípadě stačí sms na tel.číslo, které je uvedené u akce a obratem Vám zavoláme a doplníme si informace.

Znečištěný koberec není problém.

Dopravu na čištění máte od nás zdarma 😊.

Děkujeme,

Přejeme Vám pěkný den,

S pozdravem,

Endyho služby s.r.o.

Martina Malá

Dobrý večer,

mám 3místnou sedačku a 15m2 koberce. Stačí mi jeden voucher? Sedačka se nedá rozkládat.

Pokud nestačí, kolik je doplatek za koberec?

Martina

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Martino,

děkujeme za Váš dotaz. Sedací soupravu 2 až 3 místa a 15m2 Vám vyčistíme na jeden voucher :-).

Přejeme Vám pěkný večer,

Endyho služby s.r.o.

Katka Vávrová

Dobrý den, lze prosím vyčistit vlněny koberec? Dekuji

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Ano, i vlněný koberec se dá čistit. Pokud je koberec udržovaný a není v horším stavu, není to žádný problém. Takové koberce čistíme běžně.

Přejeme Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Katka Pavouková

Dobrý den. prosím lze 23.2. 8h ráno objednat čištění 4× matrace a koberce 2 místnosti velikost přibližně 5×2.5 jeden z těch dvou je menší a dvě křesla. jaký voucher koupit?? Děkuji

Endyho služby s.r.o.

Dobry den,

děkujeme za Váš dotaz. Bude Vám stačit voucher za 499.-Kč. Jen upozorňuji, že na matrace se voucher nevztahuje a tedy se platí zvlášť.

Termín 23.2. Je možný od 8:20.

Preji Vam pekny den,

S pozdravem,

MIchal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Karolina

Dobry den,
je mozne si objednat cisteni na sobotu v modre zone? V sobotu je parkovani v modre zone mozne zdarma.
Dekuji za odpoved.

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Karolíno,

děkujeme za Váš dotaz. Soboty jsou u nás nejvytížinější den v týdnu a tedy jsou dlouhodobě rezervované. Ale místo bych tam pro Vás našel 😊.

Prosím jen opravdu překontrolujte, jestli je u Vás parkování zdarma a jestli parkování na víkend u vás není upraveno dodatkovou tabulkou popřípadě se nejedná o rezidentní stání. Popřípadě nám prosím na info@endyhosluzby.cz zašlete vaší adresu a my se podíváme, kde popřípadě zaparkovat.

Dále jestli je možné čištění u vás provést i přes pracovní týden, klidně vám naše firma hodinu parkování v placené zóně zaplatí 😉. To se dá zařídit a není to až takový problém 👌.

Přejeme Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Anna

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jaký voucher koupit, aby stačil na čištění rozkládací pohovky ve tvaru U. Voucher na dopravu je samozřejmostí.

Děkuji za odpověď.

Endyho služby s.r.o.

Dobry den,

dekujeme za Vas dotaz. Pokud ma sedaci souprava pet mist k sezeni a bude se rozkladat jen o luzko na spani, staci Vam voucher za 569kc. Pokud se sedaci souprava bude rozkladat cela, je potreba zakoupit voucher za 619kc.

Pokud ma sedaci souprava vice mist k sezeni nez pet, dokupuji se mista k cisteni na miste.

Pokud mate dalsi dotazy, radi Vam odpovime.

Pekny den,

S pozdravem

Endyho sluzby s.r.o.

Hana Holášková

Dobrý den, kolik by stála doprava do Herinku? Děkuji Holášková

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, paní Holášková,

děkuji za Váš dotaz. Odhadovaná částka za dopravu je 120 až 139.-Kč. Pro přesnou čásku mi prosím na email info@endyhosluzby.cz zašlete Vaší celou adresu a o jaký balíček máte na slevomatu zájem – i takové informace mají na cenu dopravy vliv.

Děkuji a přeji Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Alena

Dobry den, kolik by vysel vyjezd do Unhoste ?

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Aleno,

děkujeme za Váš dotaz. Celkem se jedná o cca 82 km a tedy odhadovaná cena za dopravu je 179.-Kč. Přesnou cenu Vám zdělíme při rezervaci po zadání Vaší adresy.
Pokud chcete znát přesnou cenu dopravy, prosím zašlete nám na email info@endyhosluzby.cz Vaší přesnou adresu a o jaký balíček na slevomatu máte zájem – i takové informace mají na cenu vliv.

Přejeme Vám hezký den,

Endyho služby s.r.o.

Ajka

Dobrý den, jakou technologii a chemii používáte? Děkuji za odpověď.

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Ajko,

děkujeme za Váš dotaz. Jak stroj, tak chemie je od firmy Kärcher.

Pokud máte další dotazy, rád Vám odpovím.

Přeji Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru