Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pomozte nám pomáhat: Udělejte dobrý skutek pro ohrožené děti z center Klokánek

4,5 / 5 Fond ohrožených dětí Praha - Nové Město  (mapa) 710 přispělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Evelina

Dobrý den,
nikde nevidím informaci o možnosti vyžádat si potvrzení na slevu daně (přispěla jsem 1000 Kč). Je to podobně jako loni, tj. mohu si o něj napsat na uvedený kontaktní email po ukončení akce, tj. po 27.5.?
Předem děkuji za odpověď. Možná by neškodilo uvést to přímo v textu u nabídky.

Slevomat.cz

Hezký den, Evelíno,

velmi si ceníme Vašeho příspěvku a děkujeme, potvrzení samozřejmě můžete dostat. Prosím, obraťte se přímo na Klokánek na email fod@fod.cz, například s potvrzením o přijaté platbě, které si můžete stáhnout ze svého účtu na Slevomatu :) Pokud byste potřebovala poradit, jsme zde.

Přeji krásný den, za Slevomat Ivča

Tereza

Dobrý den.
U nabídky je napsáno, že není třeba nijak uplatňovat, ale už mi přišel druhý email, ať voucher uplatním, aby nevypršela jeho platnost.
Jak mohu tedy dále postupovat?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko, vůbec se nemusíte ničeho bát, z Vaší strany je vše v pořádku. :) V tomto případě totiž uplatňujeme vouchery ručně v určitém časovém intervalu tří týdnů :) Omlouváme se za vystrašení a děkujeme za Váš zájem o tuto akci. Krásný den, Janča, Slevomat.

Tereza

Dobrý den, pochopila jsem správně, že pokud neuplatnil své kredity a propadnou mi, pošlete je na nadaci Klokánek?

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, to bohužel ne, kredity na tuto sbírku nelze vůbec využívat.

Han

Nemam primo dotaz, jen se mi tato akce libi.. pracuji v jednom prazskem Klokanku a jsem rada, ze takove zarizeni jsou.. hodne lidi si ani neuvedomuje, ze ne vsechny deti maji stesti byt s milujicimi rodici
Preji hodne stesti a uspechu :)

Fond ohrožených dětí

Hezký den Han.
Moc Vám děkujeme za podporu a pochvalu! Vždy nám taková reakce udělá velkou radost :-) Samozřejmě se budeme snažit i nadále realizovat kolekce, které se lidem líbí, dělají jim radost a zároveň pomáhají dětem z Klokánků :-)
Ještě jednou moc děkuji a za tým KlokArt přeji krásný den. Tereza

Lucie Pražáková

Už to jde.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Lucie.
Jsem ráda, že se převod podařil a chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste podpořila Klokánky! Moc si toho vážíme :-)
Za tým Klokart přeje krásný den Tereza

Lucie Pražáková

Dobrý den, číslo účtu je špatně. Nejdou mi odeslat korunky-238400856

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pražáková,

v posledním příspěvku vidím, že se nakonec povedlo. Mockrát za Klokánky děkujeme, jsme rádi, že je již vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru