Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha Colorland – pevná vazba

4,8 / 5 Colorland 1 354 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lucie

Dobrý den, dají se fotky prokládat textem? A pokud ano, je to součástí ceny nebo se musí připlácet?
 Děkuji

Colorland

Dobrý den,
samozřejmě lze na fotografie vkládat text, vybírat si kurziva, velikost i barvu písma. vše je v ceně. Hezký den. Tým Colorland

Jitka

Dobrý den, do kterého data musím voucher zakoupit? Kdy bude nabídka stažena?

Colorland

Dobrž den. Aktuýlní nabídka je do 28.2.2018. Sa­mozřejmě chceme i po tomto datumu spustit nabídky nové.
Hezký den . Tým Colorland

ywett

Dobrý večer..chtěla jsem dnes dokončit fotoknihu a nedaří se mi přihlásit. Stránka se neustále načítá.

Colorland

Dobrý den,
pro práci s našim editorem doporučujeme použít prohlížeč Google Chrome a aktualizovat přehrávač FlashPlayer. Mohl být samozřejmě dočasně třeba problém i s internetem. Pokud stále púroblém přetrvává, kontaktujte mne na info.cz@colorland.com
Děkuji. Tým Colorland

Anna Novotná

DOBRÝ DEN , BOHUŽEL JSME NESTIHLA UPLATNIT ZAKOUPENÉ VOUCHERY ( PŘED VÁNOCI) , PLATNOST VYPRŠELA DŘÍVE , NEŽ JSEM HOTOVÉ PROJEKTY STIHLA PŘED PŮLNOCÍ UPLATNIT 20,2 2018 , LZE SE PROSÍM NĚJAK DOMLUVIT ?? MÁM CELKEM 4 KNIHY
DĚKUJI Z KLADNOU ODPOVĚD ANNA

Colorland

Ddobrý den,
vouchery zakoupené na slevových portálech, bohužel nemůžeme prodloužit.
Děkuhji za pochopení. Tým Colorland

Veronika

Dobry den, chtela bych se zeptat, jak dlouho je mozne nechat ulozeny hotovy projekt pod mym uzivatelskym uctem. Smaze se mi po nejakem case? Dekuji.

Colorland

Projekty, které jsou v nákupním košíku nebo projekty objednané, avšak nezaplacené Vám jsou k dispozici po dobu 2 měsíců. Po uplynutí této doby budou z našich serverů odstraněny. V případě uhrazených projektů je jejich úložní doba: 6 měsíců – projekty kalendářů, 13 měsíců – projekty ostatních produktů. Hezký den, Tým Colorland

Hana Mikulínová

Dobrý den, již po několikáté se pokouším dostat na webovou stránku k možnosti vytvoření fotoknihy, ale odkaz na firmu nefunguje. Chtěla bych Vás požádat o pomoc. Předem děkuji H. M.

Colorland

Dobrý den,
stránky https://www.colorland.com/cz jsou plně v provozu. Každopádně pro práci s naším editorem doporučujeme použít pohlížeč Google Chrome. Dosáhnete tak nejlepších výsledků. Hezký den. Tým Colorland

Michaela Pokorná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik fotek rozměru 10×15 cm se vejde na jednu stranu A4 formátu? Děkuji za odpověď

Colorland

Dobrý den,
na formát A4 se Vám vejdou 3 – 4 čtyři fotografie 10×15 cm. Záleží jak je rozmistíte a zda chcete aby se vám i třošičku překrývaly. Hezký den. Tým Colorland

Emil Svarovský

Já se omlouvám, ale stále nevím jakým způsobem se kniha vytváří. Když pošlu fotografie, vy je zkopírujete na vaše papíry, případně doplníte nějaký text a sestavíte knihu, nebo jaký je tedy postup?

Slevomat.cz

Dobrý den, Emile, jděte na stránky partnera, kde se zaregistrujete a vytvoříte fotoknihu jako běžný zákazník. Vložíte a uspořádáte si fotografie, vyberete design a ozdoby, jaké se Vám budou líbit. Až budete s výsledkem spokojen, vložte fotoknihu do košíku a při kroku platby zadejte kód voucheru. Tím se Vám započítá sleva. Ať se Vám fotokniha povede podle Vašich představ, Klára :)

Marketa

Dobrý den,
na jaké číslo účtu mám zaslat 129kč za kurýrní služby? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
po dokončení fotoknihy klikněte na DOKONČIT PLATBU ZA DOPRAVU. Platební brána Trustpay Vám nabídne ikony, bank, kde zvolením te vaši budete přesměrována na internetové bankovnictví. Platební údaje již budou předvyplněné.
Hezký den. Pokud byste si nevěděla rady, napiště mi, prosím, na info.cz@colorland.cz

daniela

Dobrý den. Je mozne v editore k fotkam pisat vlastne popisky?
dakujem – pekny den

Colorland

Dobrý den,
odpověď najdete v první zprávě.
Hezký den. Tým Colorland

Daniela Rusiňáková

dobrý den – je mozne v editore pridavat k fotkam vlastne popisky?
dakujem – pekny den.

Colorland

Dobrý den,
ano – je možne vkládat text, vybrat velikost kurziva i barvu písma. Dále náš editor nabízí vkládání různých clipartu, rámečků…můžete si jej nezávazně vyzkoušet :)
Hezký den: Tým Colorland

Marta Rozehnalová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak se postupuje, chci-li vytisknout více kusů téže fotoknihy. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marto, pokud máte zájem o více fotoknih je nutné zakoupit další vouchery. Hezký den, David. :-)

Terka Jarkovská

Dobrý den, koupila jsem voucher na 36 stran. Ale top fotek který chci v knize mám jen na cca na 25. Platí voucher i pro knížky s menším počtem stran? Děkuji

Colorland

Dobr den,
ano, voucher bude fungovat i na menší počet stran.
Hezký den. Tým Colorland

Martina Kodytková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je reálné knihu obdržet do 5 pracovních dní od objednání. Když objednávku odešlu v neděli, budu mít v pátek již knihu dodanou? Nebo je možné připadně zaplatit nějaké expres vyhotovení a dodání?
Děkuji za odpověď, Kodytková

Colorland

Dobrý den,
bohužel termín dodání do 5 pracovních dnů vám nemůžeme garantovat.
Tým Colorland

Petra

Dobrý den, prosím vás je potisk desek v ceně? Je možné vytvořit 20 knih na jedno poštovné? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
potisk desek je v ceně jak titulní tak zadní strany. Aktuálně je možnost zaslání neomezeného množství knih za cenu jednoho poštovného 129,–Kč
Hezký den , Tým Colorland

Olga Štrudlová

Dobrý den, lze použít dva vouchery pro vytvoření jedné knihy o 120 stránkách? Děkuji.

Colorland

Dobrý den,
bohužel tato varianta není možná.
Děkuji za pochopení a hezký den. Tým Colorland

Marcela

Dobrý den, do kdy si mohu koupit voucher? Dále, mohu si objednat vouchery na dvě knihy a zaplatit jedno poštovné?

Colorland

Dobrý den,
voucher stačí zakoupit až po vytvoření fotoknihy. Teprvé na samém konci objendávky, když máte knižky hotové se uplatňuje voucher. Jedno poštovné platíte ať už máte dvě knížky stejné nebo každou jinou.
Hezký den. Tým Colorland

Iva Kalová

Dobrý den, chtěla jsem se informovat zda je možno objednat knihu 167 stran A4 pevná vazba, tvrdé desky. Pokud ano jaká by byla cena včetně dopravy při platbě předem převodem na účet. Děkuji Kalová

Colorland

Dobrý den,
maximální počet stran je 160 ale fotografií na jednu stránku lze umístít více než 40ks.
Při zakoupení 60ti stránkové knihy by vás 160 stránková kniha vyšla na 1109Kč + 120 dopravné. Doplatek je 30Kč za každé 4 stránky navíc.
Hezký den, Tým Colorland

66666ja@seznam.cz

Zdravím, ráda bych se zeptala, kolik fotek je potřeba u fotoknih jen na A4 , u všech typů. Pokud je to možné, ráda bych si nechala udělat dvě knihy různých motivů. Jen musím vybrat z těch tisíců fotek ty nej a nevím kolik jich mám hledat. Zhruba na 30 stránek. Děkuji a přeji pěkný den.

Colorland

Dobrý den,
na jednu stránku vám vejde i 40 fotografií – samozřejmě, že pak ale budou malého formátu. Takže sama zvažte, nejlépe vyzkoušejte přímo v editoru, jak fotografie budou vypadat při volbě různého rozložení na stránce.
Hezký den. Tým Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru