Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kurz sebelíčení od A do Z vedený profesionální vizážistkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Anna Zůnová

Krásný den,
mohla bych se zeptat, zda by byl možný i individuální kurz, na kterém bych tedy byla pouze já sama?
Děkuji
 Zůnová

Minikurz líčení dle vašeho výběru

Dobrý den p. Zůnová, kurzy jsou převážně skupinové.
Mám pár volných termínů, kdy bych se Vám mohla věnovat i individuálně, ale je jich většinou málo.
Pokud máte zájem pouze o individuální kurz, nejprve mi radši napište na email petydaken@yahoo.com a já Vám vypíši aktuální volné. Hezký den :) Petra K.

Veronika Dvořáková

Dobrý den,

děláte i víkendové kurzy?

Moc děkuji

Minikurz líčení dle vašeho výběru

Dobrý den,
Ano, mívám i víkendové termíny. Klidně mi napište na email petydaken@yahoo.com a můžeme se předběžně domluvit.
Hezký den :)
Petra Kozaczková

Lucka

Dobrý den, máte kurz i v pozdějších hodinách? pracuji do půl páté a nemám, jak si to v práci zařídit…Bylo by to skvělé, kdyby to šlo nějak vymyslet :)

Minikurz líčení dle vašeho výběru

Dobrý den, většina kurzů začíná v 17:00, ale určitě jsou kurzy i v 17:30 nebo v 18:00. Je to hlavně na domluvě. Klidně mi napište email a určitě něco vymyslíme. Hezký večer, Petra K.

Petra Hermannová

Dobrý vecer,kurzu se muže zúčastnit jen dospěla osoba,nebo i pubertální 10holka??
Moc se o to zajímá a zatím jsem viděla jen pro dospělé ne pro nezletilé holky.

Minikurz líčení dle vašeho výběru

Dobrý den, kurzu se může zúčastnit žena jakéhokoliv věku. Pokud bude mít doprovod, je potřeba koupit druhý voucher. (Ale může přijít i sama.) Hezký večer. Petra K.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru