Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet na Bastei a do Kurort Rathenu v Saském Švýcarsku s plavbou lodí po Labi

4,6 / 5 CA Futura České Švýcarsko 219 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Šťastná

Dnes posledni dotaz. Nakonec jsme s kamarádkou vybraly termín v nedeli 6.5.2018. Máme objednáno a zaplaceno šest poukazů. Bude nás 6 + 1 dítě pět let. Tedy neplatící. Co udělat, aby nám nebylo řečeno, že dítko nikam nejede, že se s nim nepočítalo?

CA Futura

Dobrý den,
toho se obávat nemusíte. Jakmile nám pošlete čísla voucherů, tak na cestujícíc dítě pouze upozorněte.

Šťastná

Můžete mi prosim napsat termíny, kde je volno pro deset lidi?

Slevomat.cz

.Dobrý den, paní Šťastná, snad pro Vás budu mít lepší zprávy než můj kolega. :) Termíny jsou celkem dva a to 29. 4. 2018 a 6. 5. 2018. Věřím, že se na nějakém termínu dohodnete a výlet si užijete. Hezký den Jana

Šťastná

Dobrý den, je v terminu 21.4.2018 volných deset míst? Já bych objednala 6× a kamarádka 4×. Šťastná

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šťastná, nebuďte prosím smutná, ale momentálně Vámi požadovaná varianta je celá rezervovaná :-( Zkuste mrknout do kalendáře, zda by se Vám neuvolnil jiný termín, aby jste si mohli užít tento výlet. Hezký den, David. :-)

Tomáš

Dobrý den, pro jak malé děti (bez kočárku) je výlet již vhodný. Jde mi o to, jestli všechno v pohodě ujdou. Děkuji.

CA Futura

Dobrý den,
od 4 let je to v pohodě :-)

Pavla Kolmanová

Dobrý den, průvodce bude čekat už na nádraží v Praze?

CA Futura

Ano :-)

Andrea Stehlíková

Dobrý den, je to vhodné i pro těhotné? Jsou sportovně založení .. Děkuji Andrea

CA Futura

Ano.

Jan Ďuriš

Dobrý den,děti do 6 let znamená,že jim není ještě 6 let?

CA Futura

Dobrý den,
ano, děti do 6 let znamená do doby jejich 6. narozenin.

Martina Bébrová

d§obrý den, může na výlet pes? Pokud ano,tak jaké jsou ceny. Děkuji

CA Futura

Dobrý den,
pejsek na výlet může. Malé rasy v tašce s nepropustným dnem zdarma, větší pejsci za 120 Kč (denní jízdenka, hradí se u průvodce na odjezdu)-

Barča Švecová

Dobrý den,

nebudete později nabízet i jiné termíny? Druhá polovina května a červen? :)

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda se tato nabídka bude opakovat i pro druhou polovinu května a červen. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

CA Futura

Dobrý den,
připravujeme obdobnou variantu i na druhou polovinu května a na červen. Ovšem bez plavby, protože v tomto období roku už je většinou Labe špatně splavné. Místo plavby zařadíme turistiku (Pravčická brána nebo soutěsky).
CA Futura

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru