Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Účes, se kterým zazáříte: střih a melír pro všechny délky vlasů

4,7 / 5 Salon Dream s.r.o. Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ivana

Dobrý den jsem na slevomatu poprvé a proto bych se ještě chtěla zeptat jak je myšleno placení hotové na pobočce Moneta

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, ráda Vám to vysvětlím. Po dokončení objednávky vám zobrazíme platební údaje a ty pošleme i na e-mail. Stačí, když zaplatíte do 2 pracovních dní. Platba v hotovosti na jakékoli pobočce Moneta Money Bank je pro platby voucherů a zboží ze Slevomatu bez poplatku. Doufám, že jsem to dobře vysvětlila. Hezký den Jana

Ivana canova

Dobrý den dá se u vás platit Uni sekem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, poukázkami Unišek se u nás bohužel platit nedá. Pokud z benefitů nezaplatíte celou částku, tak zbytek musíte zaplatit zde na Slevomatu online kartou nebo převodem/hotově na pobočce MONETA. Více se o námi přijímaných benefitech dozvíte zde – https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, David. :-)

Hana

a když mám hodně jemné vlasy a je jich málo, tak mi něco vrátíte? :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, z ceny voucheru se nic nevrací ani ve Vašem případě. Hezký den Jana

Lucie Trebulova

Dobry den,

kolik je priplatek za melir hustych a dlouhych vlasu cca pod lopatky? Dekuji

Martina Herudková

Dobrý den,záleží jestli melír doděláváte, v tom případě nic nedoplácíte.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru