Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

S rodinou do Alp: all inclusive light, sauna, děti do 10,9 let zdarma – i přes léto

4,1 / 5 Hotel Pawlik*** Alpy - Rakousko (mapa) 351 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jiřina

Dobrý den,
Je možné jet jako 5ti členná rodina, dva dospělí a tři děti (8, 5 a 1 rok). Nejmladší v dětské postýlce? Za jakou by to bylo cenu? Děkuji.
 Jiřina

Hotel Pawlik***

Dobrý den Jiřino,
bohužel v hotelu Pawlik na to nejsou vhodné pokoje. Museli byste mít jedině dva pokoje (1× Grandlit + 1× Standard)
V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit (monika@sky-tours.cz). Monika

Jana Štěpánková

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli máte volno od 28.9. do 30.9. pro dva dospělé + dítě 8 let a 10 let , měla bych vážný zájem,děkuji za odpověď na meil stepaw.j@seznam.cz

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
min. doba pobytu je 3 noci. Prověřím, zda by to šlo i tak, a budu Vás informovat.
 Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Štěpánková,
bohužel se mi nedaří doručit odpověď na Vaši mailovou adresu. Můžete mi napsat na monika@sky-tours.cz, abych Vám vše mohla poslat? Děkuji Monika

Markéta Snajdrova

Dobry den,prosim chtela jsem se poptat zda je mozne uplatnit voucher pro dve osoby +jedno dite v terminu od 28.09.2018 do 30.09.2018.Moc dekuji Snajdrova

Hotel Pawlik***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku a prosím o upřesnění věku dítěte na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

David Průcha

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli sebou můžu vzít německého ovčáka. PAk bych se chtěl zeptat, jestli po zaplacení voucheru dostanu fakturu o zpalacení, protože by mi jí proplatil zaměstnavatel ( příspěvek na rekreaci ) a poslední dotaz, jel bych s bývalou tchýní, je možnost oddělených postelí? Vlastně až ted poslední dotaz. Bývá v místě v době okolo půlky října už sníh? Děkuji za odpovědi Průcha

Hotel Pawlik***

Vážený pane Průcho,
děkujeme za Vaši poptávku. Co se týká psa, tak záleží na termínu, aby se jich tam nesešlo hodně (vždy musím prověřit. Ještě se mi nestalo, že by to nešlo – vlastně pouze jednou). Co se týká toho dotazu s těmi postelemi, tak bych navrhla 2× jednolůžkový pokoj. Za jednolůžkový pokoj – Grandlit není příplatek. Ideálně mě kontaktujte na mailu monika@sky-tours.cz a já Vám dle termínu vše prověřím. Děkuji Monika

Michaela Francová

dobrý den,
ráda bych si potvrdila zda máte volný termín pro dvě osoby dvojlůžkový pokoj v termínech 30.8 až 2.9.2018– 3 noci.
Prosím o potvrzení než objednáme a zaplatíme voucher

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Francová,
děkuji za Vaši zprávu, tak již vidím název hotelu a počet osob. Prověřím a budu Vás informovat. Děkuji Monika

Karolína Stroupková

Dobrý den, měla bych zájem o ubytování od 27.8. pro dvě osoby na 6 nocí, bylo by to možné? A dá se do hotelu dojít od vlakového nádraží v Bad Gasteinu? Děkuji za odpověď, Stroupková

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Karolíno, termíny již musím prověřovat na agentuře. Pošlete mi Vaši poptávku na mail a já zatím prověřím. Co se týká toho vlakového nádraží, tak od vlakového nádraží se myslím, musí kousek busem. Já Vám toto taky prověřím. Už si to přesně nepamatuji. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Stroupková, tak mám již odpověď.
Volno by v požadovaném termínu ještě (zatím aktuálně) bylo.
Hotel je cca 40 min. od vlakového nádraží (pěšky) – od vlaku, ale jezdí bus, jak jsem vzpomínala, výstupní zastávka je cca 10 min. od hotelu (pěšky) a tato zastávka se nazývá – Bad Gastein Alpenblick. Poslala bych Vám k tomu ještě link. Dejte mi co nejdřívě vědět, zda budete mít o termín zájem. Mám za to, že cesta k hotelu je z kopce a nazpět je to zase do kopce (možná je to obráceně, ale myslím, že je to tak, jak píšu). Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Rabasova Renata

Chci jet s detmi 6 a 9let..jen ja jedna dospela vlakem..staci 3dny..vlakem..jake spojeni..kolik penez a je volno?.termin mezi 24.8–30.8…dekuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
bohužel v uvedeném termínu volno již pro rodinu 2+2 děti nemám. Mohla bych Vám jedině nabídnout pokoje Standard- zde musí být 2 plně platící osoby. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Monika

Hotel Pawlik***

ještě mě napadá, že bychom mohli zkusit vyžádat hotel Kirchenwirt. Také je v nabídce na Slevomatu a je umístěn na celkem strategickém místě. Monika

Kateřina Veverková

Dobrý den, prosím Vás, rádi bychom jeli někdy v termínu od 18.7.-25.7.na 3 noci.Jsne 4 dospělí a 2 deti, 6 a 10 let.Jen by jsme potřebovali 1 pokoj pro 4 a druhý pro 2( 1 dospělí a 1 dítě).Jak by jsme si museli koupit vouchery??Děkuji moc za odpověď.
 Katka

Hotel Pawlik***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Předpokládám, že termín myslíte od 18.08.-25.08.2018? Prosím o případné upřesnění poptávky na email monika@sky-tours.cz
Děkuji a přeji hezký den!

Tomáš Navrátil

Dobrý den, bylo by prosím možnost v termínu v období od 11.8.-19.8.? 3noci, dvě osoby.

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Navrátile,
děkuji za Vaši poptávku. Ještě by mělo jít, ale musím pro jistotu prověřit na hotelu. Pošlete mi zatím Vaši poptávku ještě na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Navrátile, tak mám prověřeno, že mohu nabídnout termín: 14.8. – 19.8.2018. V pří­padě zájmu mě prosím co nejdříve kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Jaroslava Kurková

Dobrý den, byl by prosím ještě volný termín od 30.7 do 4.8. pro 2 dospělé a 2 děti?
D, Kurková

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
bohužel ne. Děkuji za pochopení. Monika

Bára Valecká

Dobrý den, rádi bychom si zakoupili dva vouchery (já a manžel) a jeli s dvouletou dcerou na pět nocí do hoteli Pawlik na dovolenou. Můžeme jet kdykoliv od 13.-31.8., máte, prosím v tomto intervalu volné pokoje? děkuji. Valecká

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Valecká, já myslím, že nějaký termín se nám ještě podaří vymyslet. Pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz a já se zatím pokusí vyžádat. Děkuji Monika

Karel Žáček

Jsme 2 rodiče a 2 děti, ovšem už ve věku 21 a 19 let. Máme zájem o 4 noci v termínu buď od neděle 26.8, nebo od pondělí 27.8.2018. Byla by ta možnost?

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Ano, mohla bych nabídnout klasický dvoulůžkový pokoj Standard (2×). V případě zájmu se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Petra Baštářová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, máte prosím 3× 2 lůžkový pokoj v termínu 1.-4.11.? Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
3× dvoulůžkový pokoj bych měla volný do 21.10.2018. V pří­padě, že byste mohli změnit termín, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení a budu se těšit.
 Monika

R.Valentová

Dobry den, mam 2dospele+2deti /8a10let/ a termin 20.-25.8. Mate volno na 3–4–5 nocí? Dekuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Valentová,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel pro 2+2 děti – 2× pokoj Grandlit již volný v požadovaném nemám. Zůstali mi pokoje 2+1 a tam byste se nevešli. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den!
 Monika

Lenka

Dobrý den,
byl volný termín od 25.7–5.8 na 3 noci pro 2 dospělý a 1 dítě 8let?
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lenko,
ohledně rezervací prosím pište na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení Monika

Verus Sustackova

Dobrý den, bylo by volno pro dvě rodiny, každá s dvěma dětmi (1a5 let a 2a6 let) v termínu mezi 25.7. – 30.7. na 5 nocí, případně o 1–2 dny později?
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. To již bohužel není možné. Jedině můžeme zkusit poptat Gasthof Christler. Je také v nabídce. Děkuji za pochopení. Monika (monika@sky-tours.cz)

Lucie Kotanová

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, zda by byl jeste volny pokoj pro 2 osoby na 3 noci v obdobi od 18. do 24. srpna? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Lucie

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Kotanová,
děkujeme za Vaši poptávku. Volno bych v požadovaném termínu ještě měla. V případě zájmu prosím o upřesnění termínu, abych mohla provést rezervaci. Moje e-mailová adresa je monika@sky-tours.cz Děkuji Monika

El

A ještě bych zkusila se zeptat, zda by byl volný termín pro 2 osoby na 3 noci někdy v týdnu od 24.7. do 28.7.
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den, tento termín musím poptat. Prosím napište mi na mail a vyžádám. Jen pro upřesnění. Minule jste poptával pro 3 osoby a nyní pro 2 osoby. Je to tak správně? Monika

El

Dobrý den, byl by volný pokoj pro 3 osoby dospělé v termínu 27.9. –30.9. nebo 27.10. –30.10.?

Děkuji
 El

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
volno bych měla v termínu 27.09.-30.09.2018 – 1× pokoj 2+0 a 1× pokoj Grandlit (jednolůžkový). V případě zájmu o rezervaci mě neváhejte kontaktovat. Monika (monika@sky-tours.cz)

Mirka

Dobrý den, byl by možný i pokoj pro jednu osobu v uvedeném rozsahu služeb?…a kolik by byl příplatek…
děkuji
 Mirka

Hotel Pawlik***

Dobrý den Mirko
děkujeme za Vaši poptávku. Jednolůžkové pokoje Grandlit jsou v hotelu Pawlik bez příplatku. Tyto pokoje mám ale již hodně vyprodané. Prosím proto o upřesnění termínu: monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Jana Šafářová

Dobrý den,
prosím o informaci, které termíny má hotel volné v červenci a v srpnu pro 2 osoby na 4 dny. Děkuji za odpověď. J. Šafářová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Šafářová,
ještě ano, ale některé termíny musím ověřit. Který termín by nejlépe vyhovoval? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Hanka

Zdravím,
je v blízkosti nějaké jezero na koupání?

Hotel Pawlik***

Dobrý den, ano je Gasteinské jezero. Je mezi Bad Gasteinem a Bad Hofgasteinem. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit (monika@sky-tours.cz)
 Monika

George Carhartt

Dobrý den, chci se zeptat máte ještě volno pro dvě osoby od 5.7 do 8.7 2018 pro dvě osoby děkuji moc za odpověď.

Hotel Pawlik***

tady již bohužel volno není. Děkuji za pochopení. Monika

Klára Štindlová

Dobrý den, máte volno 2 dospělí a 2 děti kdykoliv v termínu od 22.7. – 29.7. 3 noci?
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Štindlová,
děkuji za Vaši zprávu. Bohužel pro 2+2 děti již volno nemám. Ještě se pro jistotu zeptám, jak staré jsou děti? Možná bych měla pokoj v Kirchenwirtu. Je také v nabídce Slevomat. Mohla bych prověřit. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Zuzana P.

Dobrý den, byl by volný pokoj v hotelu pro 2 dospělé osoby v termínu od 6,9. – 9.9.2018? Pokud bychom měli zájem jet i s 2 dětmi /5 a 8 let/, byly by volné pokoje? V ceně je i strava pro děti nebo je za příplatek? Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Zuzano,
volno bych zatím měla. Děti mají zdarma stravu i přistýlku. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. Monika (monika@sky-tours.cz)

Nica

Dobry den, nahodou 1 pokoj pro 2 dospele osoby + dite 3,5 roku (spi s nami, pristylku nepotrebuje) v terminu 5. – 8. 7. 2018 by byl jeste volny? Dekuji a jsem s pozdravem, Nica

Hotel Pawlik***

Dobrý den, musím vyžádat. Napište mi prosím na mail: monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Jana Formánková

Dobrý den, byl by volný pokoj pro dva dospělé a jedno díte (6 let) někdy v termínu mezi 21.7. až 28.7. na 3 noci?
děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, musím vyžádat. Napište mi prosím na mail: monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý de paní Formánková, tak mám již zprávu. Termín by mohl být 20.07.-23.07.2018. Prosím o zprávu co nejdříve, zda budete mít zájem. Volné jsou poslední pokoje. Děkuji Monika

Pospíšil

Dobrý den,
jak je možné dopravit se vlakem?
Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, ano. Klienti bez auta jezdí vlakem. Přestup je v Salzburgu, co vím.

Šmíd

Dobrý den, máte volno v termínu od 11.-16.8. 2018 pro 2× dospělí a 2 dítě (9 a 12 let). Děkuji za odpověď j. Šmíd

Hotel Pawlik***

Vážený pane Šmíde,
bohužel volno již v tomto hotelu pro 2+2 děti nemám. DĚKUJI za pochopení. Monika

Dana Švancarová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné ubytování v nabízeném hotelu Rakousko, Bad Gastein – hotel Pawlik*** v termínu 18.7.2018 do 22.7.2018 pro 6osob (5 dospělích a 1 dítě 13let) .

Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Dana Švancarová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Švancarová,
jaké by mělo být složení pokojů? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz a zkusím vyžádat. Děkuji Monika

Ivan Rozmahel

Dobrý den, zatím nezávazně poptávám pobyt pro 2 dospělé a 1 dítě (14 let) v termínu od 4.7 do 7.7. Je volno?

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Bohužel v tomto termínu již 2 pokoje volné nemám. Děkuji za pochopení. Monika

Jarmila Březinová

Dobrý den, máme dva domácí mazlíky – čivavy, necelé 3 kg. Většinou všude platíme vždy jen za jednoho pejska, protož jsou maličcí. Zajímalo by mě, zda je to možné, nebo mám platit plnou cenu.
Prosím o informaci o volných termínech, dokážeme se přizpůsobit.
Děkuji Březinová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Březinová,
děkuji za Vaši zprávu.
Prosím o upřesnění počtu osob a přibližného termínu: monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den!
 Monika

Anna Jarošová

Dobrý den,
mohu se zeptat zda je v hotelu volno v termínu od 20.8. pro dvě osoby na pět nocí?

Předem děkuji za odpověď

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Jarošová,
ano, volno bych ještě měla. Poslední pokoje. Dejte vědět, prosím co nejdříve na můj mail a provedla bych rezervaci.. Děkuji Monika (monika@sky-tours.cz)

Dominika Pekařová

Dobrý den, bylo by možné ubytování v termínu od 24.7. do 27.7.2018 pro 2 dospělé osoby a 1 dítě 15let? A lze provést cenovou kalkulaci za celou rodinu? Děkuji Pekařová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Pekařová,
psala jsem Vám již na mail, že bohužel v tomto termínu mám již pouze dvoulůžkové pokoje. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den! Monika

Václav Fiala

Dobry den.
Bylo by volne ubytovani na 5 noci pro 2 dospele a 2 deti 8 a 11 let v terminu nekdy mezi 18.-29.8.?
Dekuji za odpoved Fiala.

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Fialo, děkujeme za Vaši zprávu. Mám zda možnost od 23.08., ale musím prověřit, zda by to šlo na 5 nocí. 28.8. zde mám hodně rezervací. Zkuste mi napsat na mail a já zatím prověřím možnost. Děkuji a přeji pěkný den!
Monika (monika@sky-tours.cz)

Jana Ledvinová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte ještě volný pokoj pro dva dospělé a jedno dítě, šest let, v termínu od 4.7. do 7.7.2018. Děkuji Ledvinová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Ledvinová, myslím, že je tam poslední pokoj. Prověřím. Když tak mi napište na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Denisa

Dobrý den, mám važný zájem o pobyt pro 5-ti členou rodinu ( 2 dospělí, dětí 4, 5 a 9 let ), v termínu 17. 7. – 20. 7. 2018 ( tj. 3 noci ). Je to takto možné ? Dále prosím o cenu, děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den Deniso, bohužel takové pokoje v hotelu Pawlik nemám. Mohla bych Vám ale zkusit prověřit hotel Kirchenwirt, který mám také v nabídce na Slevomatu. Vychází dobře, ale ubytování nad rámec kapacity se musí prověřovat… Když tak mi napište na mail: monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Iwett

Dobrý den, jaká by byla prosím Vás cena kdybych chtěla jet sama s dcerou ( 5 let). ???

Hotel Pawlik***

Dobrý den, to není problém. Pokud vyberete termín, kde mám volné pokoje Grandlit, tak dítě je zdarma. Prosím o upřesnění na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji. Pěkný den Monika

Irena Rejtharová

Dobrý den, prosím o info, zda je ještě volný pokoj pro 2 osoby během srpna na 5–6dni!
Děkuji, s pozdravem
Irena Rejtharová, Plzeň.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Ireno, ano, volné termíny bych ještě měla. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já Vám pošlu možnosti. Děkuji. Pěkný den Monika

Lucie Sabo Hlavnová

Dobrý den,
máte ještě volno v termínu 16. – 19. 7 pro 2+2 (věk 4 a 0)? Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
na základě Vašeho emailu ověřuji termín 27.07.-30.07.2018. Prosím o upřesnění, který termín platí. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Stanislava Zmudová

Dobry den,
mate este volnu kapacitu v tyzdni od 2.7.-8.7. na 6 dni (5 noci) pre 2+2 (7 rokov a 6 mesacne mimino)? Je v hoteli moznost zapozicania detskej postielky?
Dakujem za odpoved.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, paní Zmundová,
termín musím prověřit a budu Vás informovat. Děkuji za strpení. Monika

marcela

Dobrý den,je možný český delegát.Máte voln ý pokoj v tomto týdnu pro dvě osoby od 23.7.děkuji Marcela

Hotel Pawlik***

Dobrý den, Marcelo,
hotel provozují slováci. Termíny od 23.07.2018 mám na vyžádání. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já Vám ubytování vyžádám… Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Lenka Beráčová

dobrý den , je ještě nějaký volný termín pro 2+2 na 3 noci v období 8.8.- 26.8.?

děkuji

 Lenka

Hotel Pawlik***

Vážená paní Beráčová,
prosím o upřesnění věku dětí. Ideálně mi napište na mail: monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Štěpánka

Dobrý den, jaká by byla cena pobytu v hotelu Pawlik pro jednu osobu, případně existuje možnost apartmá pro 2+1 dospělé osoby – za jakou cenu?
Štěpánka

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
v pokoji Grandlit je cena dle ceníku. Je to menší pokoj pro buď jednu dospělou osobu nebo slouží jako jednolůžkový pokoj bez příplatku. Apartmán v hotelu není. V případě, že mi upřesníte termín, tak Vám mohu poslat cenovou kalkulaci na mail. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Pěkný den! Monika

Miroslav Jílek

Dobrý den, bylo by možné ubytování v termínu od 14.7 do 20.7.2018 pro 2 dospělé osoby a 2 děti 8 let a 5 let pro 5 denní pobyt (4 noci)?

Hotel Pawlik***

Vážený pane Jílku,
děkujeme za Vaši poptávku. Já Vám zkusím nějaké pokoje navíc na agentuře vyžádat. Napište mi na mail poptávku: monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Pěkný den! Monika

Lenka Antošovská

Dobry den,byl by volno v terminu 5.-11.8. na 4 dny pro 2dospele a 2deti(12 a 7let).Jaka by byla cena?Dekuji za odezvu,
Antosovska

Hotel Pawlik***

Vážená paní Antošovská,
děkujeme za Vaši poptávku. Myslím, že termín bych dala ještě dohromady. Jedná se tedy o 3 noci? Je to tak? Ověřím Vám termín od 07.08.2018. Tam by měly být ještě 2 pokoje Grandlit. Prosím o zprávu na mail, abych pak mohla provést rezervaci: monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Antošovská,
tak volno bych měla od 08.08.. V případě zájmu prosím o zprávu. Jsou volné poslední pokoje Grandlit. Děkuji Monika

Lenka Volevecká

Dobrý den,chtěli by jsme u vás objednat pobyt dva dospěli + dvě děti 5 a 8 let ,v termínu od 3,7 do 7,7 takže 4 noci .děkuji za odpověď
Zdraví Volevecká

Hotel Pawlik***

Vážená paní Volevecká děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v tomto termínu již nemám 2 pokoje Grandlit volné. Ale na Slevomatu máme další nabídky, které bychom měly pro uvedený termín ještě dostupné. V případě zájmu se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz.Pěkný den Monika

Nikola

Dobrý den. Máte volný termín na 22–25.6 ? Předem děkuji a přeji hezký den

Hotel Pawlik***

Dobrý den, prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz . Děkuji Monika

G. Augustová

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli jsou povoleny pobyty se psy?
Děkuji za odpověď.
 Gabka

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ano, na vyžádání. V některých termínech je pobyt se psem omezen. Záleží tedy na termínu. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz a prověřím na agentuře. Děkuji Monika

Katka

Dobry den, mate prosim volne pokoje v terminu od 15.7–18.7 (2dospeli +2deti 8let a 13let)a dite to 13lete plati na místě se slevou 30%?

Hotel Pawlik***

Dobrý den Katko,
napište mi na mail monika@sky-tours.cz. Já mám u sebe pokoje 2+2 vyprodané, ale zkusím poptat. Monika

Michal Bauernöpl

Dobrý den,
rád bych v termínu 22.-26.7. 2018 jeden pokoj pro 4 –2 dospělí a děti 8 a 2 roky. Je to možné.
Děkuji Michal

Hotel Pawlik***

Dobrý den Michale, děkujeme za Vaši poptávku. Moc nerozumím počtu osob. Prosím upřesněte na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Veronika

Dobrý deň, budeme u vás objednávať úplne po prvý krát voucher a absolútne neviem čo a ako :)) Preto chcem sa opýtať či máte voľný termín v období od 24.9 do 28.9 ?
Pre 4 osoby ( 2 dospelý a dve deti 3 a 10 ) – 4 dni sa 3 noci za cenu 3999,– na osobu ? Čítala som, že deti do 10,9 rokov zdarma … takže syn a dcera by to mali zadarmo, keď voucher kúpime dve dospelé osoby ?
Prosím o radu ako postupovať , ďakujem veľmi pekne … S pozdravom Veronika

Hotel Pawlik***

Vážená paní Veroniko, děkujeme za Vaši poptávku. Ano, pokud jsou 2 dosp., tak 2 děti do 10 let včetně jsou zdarma. Co se týká pokojů, tak pro rodinu 2+2 děti mohu nabídnout 2× pokoj Grandlit (vedle sebe nebo naproti sobě). V případě, že budete mít tedy závazný zájem, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a já Vám pošlu vše potřebné se všemi důležitými informacemi.
Pěkný den den a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Lenka Hodková

Dobrý den, máte volný termín 23.-27.7. pro 6 dospělých a 4 děti? Tedy 3 pokoje? Předem děkuji za odpověď. Hodková

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Hodková,
děkuji za Vaši poptávku. Tento termín musím prověřit, resp. potřebuji vědět, jaké typy pokojů byste potřebovali a jak staré jsou děti. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Zeman Lukáš

Dobrý den, jakou variantu si mám zvolit pro mne a 5ti letou dceru? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Zemane,
upřesněte mi termín na email: monika@sky-tours.cz a já Vám prověřím, zda je termín vůbec dostupný. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Pavel Snášel

Dobrý den.
Mám dotaz, zda je volný termín od 24.9.2018 do 29.9.2018 , 2× dvoulužkový pokoj pro 4 osoby . pobyt all inclusive , 6 dní , 5 noci ( 6399,–kč).
Je k pobytu k dispozici oblastní slevová karta , na lanovky zdarma … ?
za info předem děkuji.

Hotel Pawlik***

Vážený pane Snášele, děkujeme za Vaši poptávku. V uvedeném termínu bych volno ještě měla.
V ceně je Gastein Card (slevová karta). Karta, o které píšete je Salzburská karta, která v ceně není, ale je možno ji dokoupit na místě v turistické agentuře. V případě, že byste měl nějaké další dotazy nebo zájem o rezervaci termínu, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný zbytek dne! Monika

Danka Zrůbková

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte ještě volné místo na tři noci v termínu mezi 10. a 19.5. pro dva dospělé a dvě děti (3 a 8let)?
Děkuji Zrůbková

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Zrůbková,
děkujeme za Vaši poptávku. Volno bych měla v termínu od 14.05.2018. V pří­padě, že budete mít zájem, tak prosím o upřesnění termínu a pošlete mi zprávu na mail: monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pohodovou neděli! Monika

Martin

Dobrý den, pokud bychom chtěli jet na celý týden (tedy 7 nocí od soboty do soboty), tak předpokládám, že nebude problém to složit ze dvou poukazů (3 noci + 4 noci)…? Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Martine, ne problém není. Před koupí voucheru mi prosím napište na monika@sky-tours.cz, abyste si termín rezeroval. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Veronika Pěkná

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda byste měli volný dvoulůžkový pokoj na pět nocí (šestidenní voucher) v termínu mezi 23.6.-1.7.2018?

Moc děkuji.
S pozdravem
Veronika Pěkná

Hotel Pawlik***

Vážená paní Pěkná,
ano, v uvedeném termínu bych volno měla. V případě zájmu o rezervaci mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

nikola

Dobrý večer chci se zeptat jestli máte volny termín v oddobí 16.7 na 4noci.Jme 2 dospělé osoby a 2 děti 3–5let

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. V termínu od 16.07. musím pokoje Grandlit již vyžádat. Napište mi, prosím Vaši poptávku ještě jednou na mail a já Vám zkusím zatím pokoje navíc vyžádat. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Roman Mošnička

Dobrý den,
dotaz na volný termín ubytování v období 19.08.2018 – 22.08.2018 tedy 3 noci
pro dva dospělé a dvě děti (6 a 9 let)? Dle Vašeho popisu se platí dva vouchery pro dospělé a děti jsou zdarma včetně všech služeb?
Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Vážený pane Mošničko,
děkuji za Vaši poptávku.
V uvedeném termínu mám dva pokoje Grandlit v rezervaci, ale myslím, že ještě nebude problém vyžádat další. Prověřím tedy platnost rezervace a napište mi zatím na mail monika@sky-tours.cz a já Vám do mailu pošlu vše potřebné.
Děkuji přeji pěkný den Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den, tak rezervace se potvrdila, ale podařilo se mi vyžádat další pokoje. Takže za dobré paměti jsem Vám je hned potvrdila, aby byla jistota a kdyby byla z Vaší strany nějaká změna, tak prosím o zprávu. Jinak budu čekat na Vaši zprávu, abych mohla poslat instrukce potřebné k dokončení objednávky. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

Vážený pane Mošničko,
vzhledem k tomu, že od Vás nemám další zprávu, tak jsem rezervaci raději zrušila.
Děkuji a přeji pěkný den Monika

Kateřina Vaňková

Dobrý den, byl by volný nějaký termín začátkem srpna na 5 noci. Pro dva dospělé, jedno dítě (4) druhé dítě (13). Jaká by byla konečná cena?

Hotel Pawlik***

Vážená paní Vaňková,
děkujeme za Vaši poptávku.
Napište mi na mail monika@sky-tours.cz, od kdy do kdy přesně můžete a zkusím vyžádat. Mám to již hodně plné, ale myslím, že ještě něco vymyslíme. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Lucie

Dobrý den, v recenzích čtu, že jsou v ubytování velice špatné postele. Jelikož v popisu nabídky je uvedeno, že pokoje prošli renovací, chtěla jsem se zeptat, zda byl problém špatných postelí (matrací) již vyřešen. Mám velký problém se zády. Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ano, matrace jsou vyměněny. Nevím, zda se to týká úplně všech pokojů, ale v tomto případě toto můžeme ošetřit a prověřit u ubytovatele. Napište mi na mail: monika@sky-tours.cz, kde mi zároveň napište, termín a počet osob, abych měla všechny potřebné informace.
pěkný den Monika

Andrea

Dobry den, je mozne zakoupit pres FKSP? DEKUJI VIKOVA

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ano, je to možné.
Nejsem si jistá, ale už jste mi ohledně termínu psala na mail: monika@sky-tours.cz?
Děkuji Monika

m.s.

Dobry den, meli bychom zajem o pobyt v terminu 1.7. – 4.7.
jsme dva dospeli +dve deti (13 a 6let). Tzn. potrebovali bychom nejlepe dva pokoje vedle sebe. Je to mozne, prosim?dekuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. V tomto termínu mám pokoje Grandlit již na zpětné ověření. Pošlete mi Vaši poptávku pro jistotu ještě na mail a vyžádám. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Martina

Dobrý den,
prosím o informaci k ubytování 2 dospělých a 3 dětí (10,10,14 let)? Jaká by byla konečná cena pro naši rodinu při pobytu na 5 nocí? Je ještě volný termín 14–26.7. 2018 nebo 6–18.8.2018? Děkuji za odpovědi. Martina

Hotel Pawlik***

Dobrý den Martino,
děkujeme za Vaši poptávku. Pro Vámi uvedenou skladbu mohu nabídnout: 1× pokoj Grandlit a 1× pokoj Standard. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a prověřím dostupnost. V obou termínenech musím již pokoje Grandlit vyžádávat. Děkuji a přeji pěkné Velikonoce! Monika

Ladislav Panchártek

Dobrý den, bylo by volno od 2.7 do 7.7 pro čtyřčlenné rodinu. Děti 5 a 9 let. Jaká by byla cena??

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín je již hodně obsazen a musím vyžádat. Napište mi, prosím poptávku na mail monika@sky-tours.cz a po svátcích vyžádám. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Petr Žák

Dobrý den.
Byl by prosím možný pobyt pro 1 dospělého a 2 děti ve věku 7 a 14 let v termínu od 29.6 či 30.6? Jaká by v této kombinaci byla cena?Děkuji za odpověď

Hotel Pawlik***

Dobrý den, ano termín bych ještě volný měla. Na jak dlouho? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Monika

Alena

dobry den, chtela jsem se zeptat, zda jsou na pokoji mozne 3 pristylky a kolik by se doplacelo za 3. dite (maji 3, 6 a 9 let). moc dekuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den Aleno,
děkujeme za Vaši poptávku. V hotelu Pawlik mám pokoje pro max. 2+1 dítě a pro rodiny 2+2 děti nabízíme dva pokoje Grandlit. V případě, že je rodina 2+3 děti, tak to jde vyřešit tak, že si rodina vezme 1× pokoj Grandlit a 1× pokoj Standard 2+1. V případě, že byste měla zájem o cenovou kalkulaci, tak mi napište mail na monika@sky-tours.cz a já Vám pošlu přesnou cenovou kalkulaci pro Vaši rodinu.
Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Ladislav

Dobrý den, máte volno 5.7 až 8.7.2018? jaká by byla cena? Děkuji. Je zde možná i bezlepková strava?

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Ladislave, pro kolik osob? Bezlepková strava byla loni možná, ale pro jistotu bych se zeptala, zda se něco nezměnilo. Monika

Hotel Pawlik***

ještě poprosím. Upřesněte mi počet osob rovnou na mail, ať nemusíte zbytečně čekat. Děkuji Monika

Blanka Kodetova

Dobrý den, můžete mi prosím poslat kalkulaci na období 11.6 – 14.6., dva dospělí, jedno dítě 10 let a druhé 18 let. Děkuji. Kodetova

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Kodetová,
v tomto termínu mohu pro Vaši rodinu nabídnout 2× pokoj Grandlit
11.06.-14.06.2018 – 3 noci
Cena na osobu: 3 999 Kč
Dítě 10 let (v době pobytu) zdarma
Dítě 18 let: 3 599,10 Kč – hradí se v CK
V případě, že byste měla zájem o koupi voucherů, tak mě informujte a nejdříve bych pokoje rezervovala.
Pokud byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit (monika@sky-tours.cz).
Pěkný den Monika

Martin Holub

Dobrý den , prosím máte volno v termínu 4.8.-10.8. pro dva dospělé a dítě 10 let. Děkuji Holubová

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Holube,
volno bych v uvedeném termínu měla. V případě, že máte závazný zájem, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a já Vám termín rezervuji a pošlu vše potřebné pro dokončení rezervace.
Pěkný den
 Monika

Lenka

Dobrý den, poskytuje hotel klientům zdarma GasteinCard? Popř. lze ji v hotelu dokoupit a za kolik? Kterým jídlem pobyt začíná, a kterým končí? Děti zdarma jsou na přistýlce nebo regulérní posteli? Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lenko,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, Gastein Card je také v ceně. Pobyt začíná standardně večeří a končí snídaní. Děti jsou na přistýlce, ale některé pokoje mají také postele. Takže nejsem schopna Vám to takto s určitostí říct. Obecně platí, že pokoje Standard mají všechny přistýlky a některé Grandlity mají klasické postele. Doufám, že Vám moje zpráva pomohla a kdybyste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
Ohledně dostupného termínu,případně dalších dotazů jsem k zastižení na monika@sky-tours.cz
S pozdravem
 Monika

Kateřina Králová

Dobrý den, je možné zakoupit balíček jen s polopenzí nebo si oběd nechat zabalit? Díky, na shledanou

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Králová,
bohužel je možno zakoupit nabídku pouze tak, jak je. Balíček na oběd není možno zabalit. Děkuji za pochopení.
 Monika

Jana Kocianova

Dobry den,
prosim o informaci, do kdy je vase nabidka platna.
Dekuji, Kocianova

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, odpovědět jednoznačně na tuto otázku nelze. Trvání akce je závislá na spoustě okolnostech. Nicméně nemusíte se ničeho bát, cca 2 dny před koncem nabídky u ní naskočí odpočet, který upozorňuje naše zákazníky. Hezký den Jana

Andrea Wenigerová

Dobrý den, nabízí hotel i bezlepkovou formu stravování? Děkuji za informaci. A.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Wenigerová,
ano je možno se dohodnout.
Pěkný den Monika

Zuza

Dobrý den,
bylo by možné ubytování v termínu od 4.8 do 11.8.2018 pro 2 dospělé osoby a 2 děti 14let a 7 let? A lze provést cenovou kalkulaci za celou rodinu?
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ano, termín bych měla volný. Prosím o upřesnění počtu nocí. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Lenka

Dobrý den, je možné oběd v hotelu zaměnit za balíček od snídaně?
Děkuji a zdravím. Lenka

Hotel Pawlik***

Dorý den Lenko,
to bohužel není možné. Děkuji za pochopení.
Pěkný den
 Monika

Lucie Blahová

Je možné ubytovat se s dvěma psy?

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Blahová,
ano, to by bylo možné. Jen je třeba počítat, že se poplatek za psa bude hradit 2×.
V případě, že byste se pro některý z termínů rozhodla, tak mě neváhejte kontaktovat. Termíny se mi již začínají celkem dost plnit.
Děkuji a přeji pěkný den Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru