Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

4* relax v Rožnově: skvělé 3chodové večeře, wellness i možnost lyžování

4,5 / 5 Hotel Eroplán**** Rožnov pod Radhoštěm (mapa) 82 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petr

Lze uplatnit fakturu od zaměstnavatele z fondu FKSP? Děkuji Petr

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden.
Pěkný den, Tibor

Markéta S

Dobry den, jak je to u Vas s detmi mladsimi jednoho roku, ktere nepotrebuji postylku. Plati neco? Mohou do welness? Dekuji

Hotel Eroplán****

Dobrý den, děti mladší jednoho roku bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma. Vstup do wellness nemáme věkově omezen, ale pro tak malé děti to ze strany hotelu nedoporučujeme. Pro bližší informaci, prosím, kontaktujte přímo recepci hotelu. S pozdravem recepce

Ivana Žabokrtská

Dobrý den.chtěla jsem se zeptat,zda máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 28.4. do 30.4.
Děkuji.S pozdravem Ivana Žabokrtská

Hotel Eroplán****

Dobrý den, je mi líto, ale termín 28.-29.4.2018 máme plně obsazen.
S pozdravem, recepce

Libuše Bačová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné přikoupit pobyt i pro jednu dospělou osobu v termínu 5.5.-7.5.2018 nebo jestli nabízíte přistýlku pro dospělou osobu. Děkuji. Liba B.

Hotel Eroplán****

Dobrý den, obraťte se prosím přímo na recepci hotelu rezervace@hoteleroplan.cz

Miriam Hladilova

Dobry den,29.1 jsem zapaltila tuto nabidku a doposud mi neprislo zadne potrzeni ani darkovy kupon,ktery jsem si objednala.Urcite jste se slevomatem nejak propojeni.
Dekuji
Miriam Hladilova

Slevomat.cz

Dobrý den, Miriam, vouchery jsem Vám nechala zaslat znovu na Vaši emailovou stránku. Doufám, že již bude vše v pořádku. Kdybyste je nenašla ve své doručené poště, koukněte prosím i do spamu a hromadné pošty, občas se nám tam zatoulají. Hezký den Jana

Michala Šustková

Dobrý den,
mohu se zeptat jestli je možné nějaké plavání či wellness bez plavek?

Hotel Eroplán****

Dobrý den, v našem wellness centru je bezplavková zóna. Bazén v našem hotelu nemáme.
S pozdravem, recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru