Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v nejkrásnější dolině Nízkých Tater s výlety a odpočinkem v bazénu

3,8 / 5 Penzión LIMBA Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
zuzana

Dobry den, prosim Vas mate volny termin 16.3-.19.3?dakujem

Petr Hanc

Dobrý den, mohl bych se zeptat na spoje vlak/autobus jestli tam něco jezdí stačí mi i zastávka poblíž pojedeme z Ostravy. Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, autobusová zastávka je cca 416 m od hotelu. Zastávka se jmenuje Liptovský Ján,,zot.Ďumbier. Níže Vám vkládám odkaz. Hezký den, Janča

 https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=19.6643049&y=49.0336631&z=16&rc=9ty12xSxfOfN1EN&rs=coor&rs=addr&ri=&ri=13553904&mrp=%7B%22c%22%3A132%7D&mrp=%7B%22c%22%3A132%7D&rt=&rt=

Gabriela

Dobrý den jaká by byla cena v srpnu-4/5 za jedno dítko na lůžku a druhé zdarma na přistýlce???

Lucie

Tak nevím, odkaz na hotel na slevomatu prostě nefunguje…když zadám hledat hotel do googlu, najde mi to úplně jiné fotografie…opravdu hotel existuje? Je sice hezké, že je baby friendly, ale není tam ani jestli mají hriště, nebo alespoň dětský koutek…musím říci že tahle nabídka je dost prazvláštní…

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, děkujeme za upozornění na nefunkční odkaz. Chybu jsme napravili a odkaz na hotel již funguje, můžete se přesvědčit sama :-) a nemusíte se bát, nabídka není žádná mystifikace, okolí penzionu je poklidné a vhodné k relaxaci, rozhodně se ale nejedná o kraj světa :)

Daniela

Proč zde nikdo neodpovídá? Psala jsem i mail přímo na adresu uvedenou na penzion a také bez odezvy…

Daniela

Dobrý den, u nabídky je psáno 1 dítě do 15 let zdarma. Jak je to s pobytem se dvěmi dětmi?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru