Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neomezená konzumace v mašinkové kavárně: 1, 2 nebo 4 diamantové jízdenky

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 677 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marie

Dobrý den.Pokud objednám pro čtyři osoby mohou být dvě děti a případně jedno dokoupit na místě?Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano jistě :) GPC

lucie

dobry den, chtela bych se zeptat, kdyz zakoupim diamantovou jizdenku pro 8 lidi a pisete, ze na vyuziti voucheru mame cca 120 minut, chci se zeptat kolikrat masinka cca prijede?jde mi oto, jestli se to vyplati :)

Golden Pacific Café

Dobrý den,
záleží na tom kolikrát si objednáte … pokud je to více lidí, doporučujeme si udělat rezervaci třeba na 3 hodiny … bude dost času a mašinka bude jezdit dokud neřeknete dost … GPC

Daniel Donovan

Dobrý den je moznost vyuzit voucher Diamantova jizdenka i o vikendu???

Golden Pacific Café

Dobrý den,

ne není … diamantové jízdenku o víkendu je možné u nás zakoupit za plnou cenu … GPC

Věra Bartoňková

Dobrý den, je možné použít jízdenky o víkendu a svátcích???

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Věro, voucher je možné využít od pondělí do pátku od 14 hodin. Krásný den, Jana

l.richtrova

Dobrý den, chceme přijít 3 dospělí a 2 děti. Dotaz, koupím wouchery pro 4 osoby a lze dokoupit pro 5. osobu samostatný woucher / dítě 7 let/. Děkuji l.r.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, je možné takto nakoupit a následně uplatnit vouchery :) krásný den

Eva

Dobry vecer, mame zakoupeny 4 diamantove jizdenky pro dospele, muze misto 1 dospeleho prijit 1 dite ? Diky Eva

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano jistě. GPC

Petra Rybková

Dobrý den prosím měli by jste volno 18.3.2018 od 13hod pro 6 osob? Děkuji Rybková

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, ověření dostupnosti kapacit můžete přímo u provozovatele na telefonu 601 558 806 (po–pá mezi 8–15 hod) nebo neomezeně na e-mailu info@goldenpacificcafe.com. Pěkný den, Tibor

Jana

Jak jste daleko od vlakového nádraží ?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
jsme na trase metra B , zastávka Nové Butovice. GPC

MiladaRychterová

Prosím,je možné objednat na zítra?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je nám líto, ale máme plně osazeno … doporučuji rezervaci 14–21 dní předem … GPC

Baláčková

Dobrý den, objednala jsem si dvě diamantové jízdenky a 8.3.2018 zaplatila. Omylem ale místo 389 Kč jsem poslala 398 Kč. Do dnes mi zatím nepřišel voucher. Můžete mi, prosím, poradit, jak dále postupovat. Děkuji Baláčková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Baláčková, podle mně dostupných informací jsme Vaši platbu přijali již 9.3.2018 a následně Vám byl zaslán email s voucherem. Pro jistotu jsem Vám email poslala znovu, zkontrolujte tedy poštu a mrkněte radši i do spamu nebo nevyžádané pošty :-) hezký den

Marcela Vítkovská

Je možné využít voucher i o státních svátcích a musí mít dítě do 2 let vlastní voucher? Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano je … ale je brzo plno … ne nemusí … GPC

Alice

Dobrý den, diamantová jízdenka zahrnuje jen slané, nebo i sladké?
 Díky.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
na konci jako sladká tečka je vláček s minidezerty … GPC

Hana Plachá

Dobrý den, máme zakoupeny 2 jízdenky pro dospělého a 1 dětskou do 120 cm, budeme 2 dospělí a 2 děti 3 a 9 let ( 140 cm ), jde dokoupit ještě dětskou nebo musí mít ta starší již dospělou jízdenku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, v tomto případě byste musela dokoupit již dospěláckou jízdenku. Myslím, že 20 cm se nikde neschová. Hezký den Jana

Ilona Knopová

Dobrý den, ráno mi přišla sleva 50 Kč a na Pacific Cafe byla nabídka pro dítě za 119,–Kč a dospělého 199,–Kč, platnost do 30.6.18. Nyní jsem se mohla k nabídce vyjádřit a tato se mi již nezobrazuje. Prosím o odpověď. Děkuji Knopová

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, máte na mysli hodnocení naší nabídky? To je vždy až po uplatnění voucheru. Pokud myslíte něco jiného, tak asi nechápu Váš dotaz. Hezký den Jana

Peeeeeta

Í
Dobrý den pro 3letou musím též koupit asi vstupenku že dekuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
pokud bude chtít jíst s vámi z mašinek v rámci Diamantové jízdenky, pak musí mít jízdenku. Pokud ne, tak nemusí … GPC

Mia

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když budeme mít sebou 3 děti ve věku – 2 roky, 11 měsíců a 3 měsíce, tak zda je nutné kupovat i jim jízdenky či postačí tomu jednomu dvouročnímu, neboť ty dvě zbylé ještě tyto pokrmy nemohou konzumovat…Děkuji za odpověď.

Golden Pacific Café

Dobrý den, pokud bude chtít jíst s vámi z mašinek v rámci Diamantové jízdenky, pak musí mít jízdenku. Pokud ne, tak nemusí … tedy podle věku jen asi pro toho jednoho :) GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru