Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pronájem jachty na Orlíku až pro 4 námořníky

4,6 / 5 Lodě Orlík, kemp Podskalí Klučenice  (mapa) 93 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lu Lu

Dobrý den ,dá se z lodi i rybařit?Res­pektive je možný nákup nějaké povolenky na Orlíku?

Lodě Orlík

Dobrý den, přímo z plachetnice rybaření není dovoleno, ale nákup povolenek je možný kousek od našeho kotviště.
Petr – LODĚ ORLÍK

Barbora

Dobrý den, musí si striktně koupit voucher pouze 4-členná posádka? Lze využít tuto nabídku i ve dvou? Děkuji za odpověď.

Lodě Orlík

Dobrý den,
to je pouze povolené max obsazení, můžete samozřejmě na i ve dvou osobách.
Petr – LODĚ ORLÍK

Lucka

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,když je pronájem lodi na 24h tzn.že když přijedeme v 16h,tak jí vrátíme v druhý den v 16h?Děkuji

Lodě Orlík

Dobrý den, při pronájmu na 24 hod (resp. 23 hod) je vždy nástup na loď v 18:00 hod a vracení lodě v 17:00 následujícího dne.
Petr – LODĚ ORLÍK

Roman

Dobrý den, jednotlivé odkazy pro rezervaci lodí nyní nefungují (zkoušel jsem v různých prohlížečích i na mobilu), můžu tedy rezervovat přes váš email, prosím? Předem díky za odpověď.

Lodě Orlík

Dobrý den, správce stránek problém řeší, já vůbec netuším co se přihodilo. Večer by mělo vše fungovat. V případě že ne, udělejte rezervaci mailem. Omlouvám se za problém.
Petr – LODĚ ORLÍK

PS: odkazy jsou funkční a rezervace lze udělat, omlouvám se za ještě nefunkční galerie, právě plugina galerie vše zapříčinila a pracujeme na nápravě.

Marie Kopecká

Dobrý den, voucher lze uplatnit pouze pro plavby v pracovních dnech? Nebo i o víkendu? Děkuji.

Lodě Orlík

Dobrý den, voucher lze uplatnit i o víkendech.
Petr – LODĚ ORLÍK

Lenka

Dobrý den,
mohu na úhradu pronájmu lodi využít částečně Flexi passy a zbytek doplatit v hotovosti ?

Děkuji za odpověď

Lodě Orlík

Dobrý den, to bohužel netuším, zeptejte se prosím přímo na Slevomatu (zákaznická linka), je možné že Flexiny berou. Petr – LODĚ ORLÍK

Lucie

Dobry den,na jachtu mohou az ctyri cleni, tito cleni jsou zahrnuti v cene nebo si musi koupit zvlast?Dekuji

Lodě Orlík

Dobrý den, uvedené ceny jsou samozřejmě za celé plavidlo.

Petr – LODĚ ORLÍK

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru