Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aktivní pobyt v Harrachově: u Čertovy hory, se snídaní a all inclusive nápoji

4,2 / 5 Pension Katka Harrachov Harrachov (mapa) 187 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Tomáš Čadek

Dobrý den,psal jsem mail,ale nepřišla odpověď.Máte volno někdy od 1 do 6 července?Pro dvě osoby na 3 dny (2 noci ). Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel již nemáme volno. Recepce

Katerina

Dobrý den, je místo 31.3. – 2.4.? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, informace, ohledně volných termínů, Vám rádi sdělí na telefonním čísle 702 461 696 (volejte mezi 09.00–17.00). Krásný den, Jana

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, volno zde máme až od 1.4.2018 Recepce.

Michaela

Dobrý den a je volný nějaký termín v době od 13.8.-26.8.2018? Děkuji a přeji hezký den

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, 17–19.8.2018 Recepce

Michaela

Dobrý den, volno v termínu 19.7.-23.7.2018 (2 osoby), 20.7.-22.7.2018 (2 osoby) a 15.7.-20.7.2018 (2 osoby)? Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, nyní zde máme volno jedině 20–22.7.2018, Recepce

Lucie P.

Dobrý den, psala jsem mail s dotazem na obsazenost dvouluzkoveho pokoje na 3dny v době 9.5.-11.5.2018.
Zatim nemáme odpověď, zkouším tedy dotaz zde.
Predem děkuji,
Lucie P.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel již nemáme volné kapacity. Recepce

Zuzana D.

Dobrý den, je možnost si zde přikoupit večeře? Popř. za kolik. Děkuji za odpověď.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, menu: 90,– osoba nebo výběrem z jídelního lístku s 10% slevou. Recepce

Tom

Dobrý den víkend od čtvrtka 29.3 asi bude obsazen že? 2 dospělí a dítě..

 Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, volno zde máme až od 1.4 dále. Recepce

Jitka Klapkova

Jeste se chci zeptat na termin od 16.do 18.3.Jestli mate volny pokoj.Dekuji Jitka

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel již ne. Recepce

Jitka Klapkova

Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli mate volny pokoj od 12.3 do 14.3. Dekuji Jitka

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel již ne. Recepce

Katka

Tak se vse vyridilo a ja se tedy omlouvam,byla jsem rozcilena,vse naslo sve reseni a za me tedy rusim svoji predchozi zpravu a naopak potvrdim jen sama pozitiva

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, tak to jsme velice rádi, že jste změnila názor, občas každý z nás jedná hned z afektu, proto vše chápeme, ale ještě děkujeme, za změnění názoru, potěšilo nás to. Hezký den, David. :-)

Katka

Pro tento penzion najdete moji zkusenost na facebook strankach,brzy sem napisu odkaz,prozatim jen dobra rada NEKUPOVAT!!!!!!!!!­###

Marcel

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda máte volný pokoj pro tři osoby v termínu 19.8. – 24.8.2018 Děkuji Oppel Marcel

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, volný pokoj zde máme. Recepce

Hana Malečová

Dobrý den,prosim,dotaz mate volny termin 13.4.-15.4. pro 2 osoby,děkuji Malečová

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano volný pokoj zde máme, Recepce.

Gabriela Zíková

Dobrý den, prosím o zjištění volného termínu ve dnech: 6,7,8. května pro 6 osob.
děkuji za odpověď, Gabriela Zíková.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, v tomto termínu máme volný poslední pokoj pro max. 3–4 osoby. S pozdravem Recepce

Michael

Dobrý den.
S přítelkyní máme dovolenou 6.-17.8. Tak se ptám zda-li v tomto termínu máte volný pokoj. A jestli by jsme si s sebou mohli vzít malého pomeraniana. Děkuji za odpověď přeji pěkný den :)

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, volné pokoje zde v tomto termínu ještě máme. Poprosím o přesné datum kdy by jste chtěli pokoj, napsat vše do mailu. Děkuji s pozdravem Recepce

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte volný pokoj pro dvě osoby na 3 dny (dvě noci) v rozmezí od 30.7. do 19.7.? Předem děkuji za odpověď.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, v termínu od 30.6.-19.7. volné pokoje ještě jsou. S pozdravem Recepce

Štěpán Hondl

Dobry den poslal jsem vam cislo voucheru.. Poslal jsem i pdf.. Muzete mi prosim potvrdit rezervaci?? 3dny(2noci) od 28.4–30.4 dekuji za brzkou odpoved.. Štěpán Hondl

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, samozřejmě pane Hondl!!

Sukupová Oxana

Dobrý den, prosím v jakém termínu máte volný dvoulůžkový pokoj na 2 noci v březnu? děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, nyní od 25.3 dále. Recepce

Štěpán Hondl

Dobrý den, můžete mi tedy prosím udělat závaznou rezervaci na tento datum.. Od 28.4 – 30.4 dve osoby na tři dny (2noci) na jméno Štěpán Hondl.. Děkuji a poprosím vás s o potvrzení­.. Hondl

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, poprosím Vás o napsání rezervace do mailu i s číslem voucheru. V tomto datu ještě volné pokoje máme. Recepce

Štěpán Hondl

Dobry den prosim vas mate volny termin od sobota 28.4 az pondeli 30.4?? Tri dny pro dve osoby.. Chtel bych si koupit voucher na tri kdykoli.. Diky za brzkou odpověď Hondl

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, volný pokoj zde máme. Recepce

Pavel Čurda

Dobrý den , máte prosím volný termín od 16.3–17.3 dvě noci (tři dny) pro dvě osoby

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel v tomto termínu máme již plně obsazeno. Nyní máme volné pokoje od 21.3.
S pozdravem Recepce

Simonett Whitson

Dobry den, chtely bychom s kamaradkama k Vam vyrazit v terminu 8.-11.3. celkem 3 osoby. Staci nam 1 pokoj s manzelskou posteli a pristýkou. Volala jsem vam dnes, ale nedovolala se. Je mozna rezervace? Dekuji za zpravu.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel nestíháme zvedat telefony, omluvte nás prosím. Volný pokoj zde máme. S pozdravem Recepce

Tomáš

Dobrý den, neměli byste prosimvás volný pokoj pro dvě osoby na dvě noci jakýkoliv víkend do konce března, nebo od soboty do pondělí. Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, v březnu zde máme volný pouze poslední víkend. 23.-25.3. Recepce

Ludmila Jansová

Dobrý den
Jen jsem se chtěla zeptat jaké máte volné termíny během letních prázdnin v týdnu. Píšete, že můžeme volat od 9 – 17 hodin a zeptat se na cokoli, ale k vám se dovolat je absolutně nemožné. Děkuji za odpověď.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel nestíháme zvedat telefony, omluvte nás prosím, nyní zde již máme volné pouze víkendy o letních prázdninách. Recepce.

Alan

Dobrý den, je možné rezervovat pokoj pro dva od 16–18.2 ?
Jak daleko je to od vlakového nádraží ?
Děkuji, Tax

Slevomat.cz

Dobrý den, Alane, informace ohledně volných termínů Vám rádi podají na telefonním čísle 702 461 696 (volejte mezi 09.00–17.00). A co se týče nejbližší vlakové stanice, tak ta je 3,5 km od hotelu (Harrachov), ale od této stanice jezdí autobus 943, který zastavuje nedaleko hotelu. Doufám, že jsem Vám pomohla a přeji krásný den, Jana

Tomáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li máte volný pokoj pro dvě osoby od 1.3.. Předem děkuji za odpověď.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel již ne. Recepce

Tom Tom

Psal jsem Vám na email…byla by možnost ubytování v termínu od 29.7 ? Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bližší info o termínech do mailu prosím. Děkuji.

Eva Suchanova

Dobry den,mate prosim volny pokoj pro 2 osoby na vikend 23.2.-25.2. nebo 9.3.-11.3.18?

Pension Katka Harrachov

Dobrý den,

nyní až od 25.3 dále.

Martina

Dobrý den 😊
Chtěla bych se zeptat, jak je to s 5ti měsíčním milníkem zda také doplácí?
Děkuji za odpověď, hezký den. R.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, je zdarma. Recepce

Milan Dobr

Rád bych se zeptal zda máte volno 7.5– 9.5 2018. Jde o dvě dospělé osoby.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, volný pokoj zde máme. Recepce

Dobr Milan

Dobrý den, rád bych se zeptal pokud by jsme Vás navštívili, zda je možné vzít do restaurace malého pětikilového jezevčíka.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano je to možné. Recepce

Jana

Dobrý den, je ještě volný velikonoční víkend?? bud pá-ne, nebo so-po, 2 osoby? Děkuji, popřípadě zda máte volné víkendy ještě duben, květen.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, velikonoce již bohužel ne, ale další víkendy ano.

Pavel Sechovec

Dobrý den, máte volno 2+1 ve dnech 30.4–2.5 či 2.5.-4.5. případně 4.5.-.6.5.2018 ?
Děkuji Sechovec

Pension Katka Harrachov

Dobrý den,

ve všech termínech zde volno máme, Recepce.

Bohumila Štěpničková

Dobrý den, mam zakoupené vouchery, již 2× jsem posílala e-mail , potřebuji potvrdit a udělat rezervaci, ale žádná odpověď.Stepnickova

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, odpověď máte v mailu. Recepce.

Vendula Mouchová

Dobrý den,podíváte se mi prosim,jestli máte volný termín o víkendu 27.4–29.4, nebo 11.5–13.5? Byli by jsme dva dospělí a 10leté dítě. Děkuji vám za odpověď,ať můžu hned rezervovat. Děkuji hezkou neděli 😉

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, oba termíny jsou k dispozici. Recepce

Sabina

dobrrý den máte jeětě volný nějaký víkend? děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, od dubna 2018 dále. Recepce

Jiří Šplíchal

Dobrý den,máte volné pokoje 14.3–18.3.2018 pro 2dospělé a 2dospěl.+2děti s dokoupením večeří.
Předem děkuji,Šplíchal.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel již ne. Recepce.

Bohumila Štěpničková

Dobry den, chtela jsem pokoje dva. Mate volne? Dekuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano máme. Recepce.

Bohumila Štěpničková

Dobrý den; než zakoupim pobyt poptávam zda mate volné dva pokoje v termínu 27.7.-29.7. Děkuji Stepnickova

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, volný pokoj zde máme. Recepce

Eva

Dobrý den, máte ještě volné místa během letních prázdnim (pá-ne)? 3 dospělí + dítě.
Je penzion vhodný i pro malé dítě (1,5 roku)? Zvažujeme dovolenou :)
Předem děkuji a přeji hezký den

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano kromě termínu 2–4.8.2018, Recepce.

Kestřánek Zdenek

Prosím o možnost ubytovaní pro 2 osoby od 24.3. do 29.3.18 s pejskem a možností přikoupení večeří. Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, volno zde máme. Recepce.

Jiří Brož

Dobrý den,chtěl bych prosím rezervovat dva pokoje pro pobyt ve dnech 1.4.-3.4.2018,o ve­likonocích.Pro­sím o informaci,pří­padně o provedené rezervaci tohoto termínu,abych mohl koupit poukazy na Slevomatu.Mnohokrát děkuji.Jiří Brož

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, volno zde máme. Recepce.

I.Prchalová

Dobrý den, máte ještě, prosím, volný termín od 25. do 27.2. na ubytování pro 2 osoby? Děkuji I.Prchalová

Pension Katka Harrachov

Dobrý den , až od 21.3.2018 dále. Recepce.

Zdeňka Kučerová

Dobrý den, máte, prosím, ještě volno v termínu 5.-8.7.2018? Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den , až od 21.3.2018 dále. Recepce.

Monika

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zdali je možné voucher využít v době od 30. 3. – 2. 4. 2018 a jestli je tento termín ještě volný? Moc děkuji M.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, nyní již bohužel ne. Recepce.

Alice Pácalová

Dobrý den,našla jsem pobyt na Slevomatu 2 noci v březnu se snídaní pro dva,než koupím,chtěla bych se zeptat,zda máte volno 5. –7.3.2018?A je možné na místě doplatit 6 leté dítě na přistýlce?Děkuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bohužel zde již máme plně obsazeno. Recepce.

Martina Galodová

Dobry den kolik vyjde cena pobytu dva dospělí a dvě děti.Chtěli by jsme na pět dni děkuji.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, 5.890,– Recepce.

Helena Vorlickova

Dobry den, prosim, jaka by byla cena za 5 noci (6 dni) pro 1 dospeleho a 1 dite (10 let)? Dekuji vam.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, 3.890,– Recepce

Jitka Povejšilová

Dobrý den, mám děti 12 a 16 let. Bylo by možné koupit 2 vouchery a ubytovat se ve 2 dvoulůžkových pokojích (pokud možno vedle sebe)?

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, ano, záleží jen na termínu. Recepce.

Pavel Sechovec

Dobrý večer,
kolik by stálo ubytování pro 5 či 6 leté dítě ?
Děkuji S.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, 350,–/noc

Marcel

Dobrý deň, aké nápoje sú zahrnuté v all-inclusive? Ďakujem.

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, pivo, víno, teplé alko a nealko nápoje, nealko a destiláty české výroby.

Kristina Vaňková

Dobrý den,plati i jeden a půl roční dítě? Děkuji. Pavelková

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bez stravy a lůžka ne.

Zuzana

Dobrý den. Kolik se platí prosím za 2lete dítě? Máte dětský koutek přístupný celý den? Dětské židličky jídelní? Jsem alergii na peří…neperove peřiny? Dekuji

Pension Katka Harrachov

Dobrý den, bez stravy a lůžka nic, ano, celý den, ano máme židličku, taky máme vše bez peří.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru