Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čarokrásný Adršpach: Dovolená s polopenzí a termíny až do podzimu 2018

4,3 / 5 Hotel Praha Adršpach (mapa) 702 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie Štrbová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte volný termín na ubytování s voucherem v září na 6 dní s polopenzi – nástup od neděle? Předem děkuji za odpověď

Hotel Praha

Dobrý den, děkuji, mám. Bližší termín dohodneme na 777801991.

Vojtěch Bajer

Dobrý den, byl by prosím ještě možný pobyt pro dvě osoby v termínu 16.-22.7. na pět nocí?

Kdyby den příjezdu úplně nevyhovoval dal by se teoreticky o den/dva posunout.

Předem děkuji za odpověď.

Hotel Praha

Dobrý den v červenci už ne. V srpnu ano.

Miriam Plesníková

Dobrý den,chtěla bych pobyt pro 4 dospělé osoby osoby v termínu 27.-30.9.2018,je volný a kolik by stál?Děkuji Plesníková

Hotel Praha

Dobrý den, volno mám, nevím jaký pokoj chcete, jestli rodinný pro čtyři osoby, apartmá se dvěma ložnicemi nebo dva pokoje pro dva. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme vše rychleji.

Katerina

Dobrý den,měli bychom zájem pokud by bylo možné o víkend 19.-20.5. pro 4dospele a 2deti(9,11)..jaká by byla cena prosím? I s polopenzí de­kuji

Hotel Praha

Dobrý den na jednu noc se vouchery neprodávají. Pouze na dvě noci. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji.

Danuta Koryťáková

Dobrý den, měla bych zájem o týdenní pobyt v termínu 21.7–28.7.2018, byla, by možná i kombinace 2 voucherů, byl by ještě volný tento termín.
Děkuji za odpověď
Přeji hezký den Koryťáková

Hotel Praha

Dobrý den, termín už nemám. A co 15.-22.7.2018 nebo 29.7.-5.8.2018? Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji.

Klára Rážová

Dobrý večer.
Měla bych dotaz ohledně ubytovaní..
ubytování pro dva na 5 noci.
Mohla bych využít kombinaci sama dospělá osoba s dvouma dětma? 2 a 4 roky?
šlo by to za tu to cenu? Děti nejsou takový jedlici .
Děkuji předem za odpověď
pěkný večer Rážová

Hotel Praha

Koupíta kupon pro dva za 5999,– Jednodítě zeplatíte po příjedu 430,– x 5 = 2150,–

Monika Sedláková

Dobrý den,

chtěla bych koupit poukaz pro 2 na víkend v termínu od 18.-20.5.2018 nebo 25.-27.5.2018. Je nějaký z těchto termínů volný? Děkuji.

Hotel Praha

Dobrý den, pokoj pro dva už nemám. Pouze pokoje pro rodiny. Volná víkendy jsou v měsících 7, 8, 9, 10, 11. 2018

Lenka

Dobrý den jaka by byla cena za apartman na prodloužený vikend v střední sezone? Bylo by mozne jenom snídaně? Děkuji Lenka

Hotel Praha

Dobrý den, ne, slevové kupony jsou kalkulovány včetně polopenze. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji.

Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte ještě volný termín 15.-21.7. kdykoliv na 3 noci. Jsme 2 dospělí a 2 děti 5 a 7 let a na kolik by to vyšlo.Děkuji

Hotel Praha

Ano. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji. Ráno jsem od osmi v kanceláři. Petr Puschmann, hoteliér

Tereza

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je u vás možné pro dceru zajistit bezlepkovou stravu.Děkuji za odpověď.

Hotel Praha

Dobrý den, ano. Stravu domluvíme po příjezdu.

Věra Kalčíková

Dobrý den,prosím chci zeptat na volný termín v červenci 15.7.-21.7. dva dospělí.nebo následující termín 21.7.-28.7. děkuji za odpověď Kalčíková

Hotel Praha

15.-20.7.2018 mám volno. Dopisovat si zde je na dlouhé lokte. Napište na hotel-praha@hotel-praha.cz

Věra Kalčíková

Prosím nebude -li volný termín v červenci tak bych volila srpen: jaký bude volný termín pro dvě osoby dospělé. Děkuji za odpověď Kalčíková

Hotel Praha

15.-20.7.2018.

Michaela Lašútová

Dobrý den,

je v hotelu k dispozici nejaky detsky koutek, postylka pro nejmensi a detske jidelni zidlicky? Dekuji a s pozdravem, Lasutova

Hotel Praha

Dobrý den, v jídelně jsou připraveny dětské židličky, můžete si objednat dětský set pro děti do dvou let – postýlka včetně lůžkovin, vanička na koupání, osuška a nočník za symbolických 100,– za noc. U snídaňového bufetu je k dispozici mikrovlnka pro ohřev kojenecké stravy. S dětmi můžete trávit čas v parku Alejka nebo v klášterní zahradě.

Jana Ďatková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li máte ještě volné termíny v červnu (nejlépe prodloužené víkendy)? Děkuji za odpověď Ďatková

Hotel Praha

Dobrý den, v dubnu víkendy obsazeny, v květnu už jen pokoje 2+1, 2+2, 2+3, 2+4, 2+5. Víkendy pro dva mám volné v měsících 6, 7 , 8 , 9 , 10, 11. Nejdříve udělejte rezervaci.

Ady

Dobry den, mela bych zajem o voucher pro 2 osoby, na 6 dni (5 noci). Mate volno nekdy v terminu od 14.7. do 28.7.?
 Dekuji

Hotel Praha

Ano. Co termín 15.-20.7.2018? Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji

Michaela

Dobrý den, chtěli bychom si zakoupit voucehr a chceme se zeptat zda je možno budeme 4 osoby a každá osoba má pejska nebude to problém(2 čivav­ky,křiženec maleho knirače a stafbulik štěně)? Děkujeme

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, domácí mazlíček je za příplatek 200 – 300 Kč/noc (dle velikosti). Krásný den :-)

Martina Průšová

Dobrý den,
máte volný pokoj s příslušenstvím pro dvě osoby v termínu 13. – 15. 4. 2018.
Děkuji předem za rychlou odpověď. Hned bych objednala.
Hezký den

Hotel Praha

Dobrý den, v dubnu víkendy obsazeny, v květnu už jen pokoje 2+1, 2+2, 2+3, 2+4, 2+5. Víkendy pro dva mám v měsících 6, 7 , 8 , 9 , 10, 11. Nejdříve udělejte rezervaci.

Ondřej

Dobrý den, 2 dospělí a jedno dítě. Dítě chceme bez přistýlky a polopenze.

Hotel Praha

Ano jede tro , ale pouze u dětí do dvou let. Stařší děti 2–15 musí zaplatit 430,– na noc s polopenzí.

Ondřej

Dva dospělí a jedno dítě do tří let. Pro dítě pristilku nechceme a polopenzi pro dítě také nechceme.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondřeji, v tomto případě doporučujeme oslovit přímo hotel na těchto kontaktech – email: hotel-praha@hotel-praha.cz nebo na telefonu +420 777 801 991 či +420 491 523 786 (denně od 8.00 do 22.00 hodin) a domluvit se na dalším postupu. Pěkný den, Tibor

Ondřej

dobrý den máte volno na termín 23. – 29.7.? A je pokoj s vlastním sociálním zařízením?

Hotel Praha

Kolik osob?

Dýbal Jaromír

Dobrý den, prosím volný termín od 4.5. do 8.5.2018 pro 2+1 s polopenzí?

Hotel Praha

Dobrý den, jeden pokoj ještě mám. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji

Michaela Kaplanová

Dobrý den, měla bych zájem o zakoupení jednoho voucheru (Kdykoli po celou sezónu vč. víkendů do 18.11.2018) za 2399 Kč. Měli byste volný jeden dvojlůžkový pokoj v termínu červenec – září? Předem děkuji za Vaši odpověď, Kaplanová.

Hotel Praha

Ano, mám spoustu termínů. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji

Marek Grulich

Dobrý den. Mám zájem o ubytování na jednom pokoji pro čtyři dospělé a jednoho dorostence, 13 let. V termínu 1.7.(neděle) – 3.7. 2018. Tři dny a dvě noci. Nabídku jsem našel na slevomat… Je nutné použít voucher? Prosím o cenu a možnost platby. Děkuji. tel 774205560

Hotel Praha

Mám pro Vás pokoj. Nejdříve napište rezervaci na: hotel-praha@hotel-praha.cz
Voucher koupíte potom.

Veronika Srncová

Dobrý den,
měla bych zájem o zakoupení dvou voucheru (Kdykoli po celou sezónu vč. víkendů do 18.11.2018) 3599 Kč zda by jste měli volné dva dvojlůžkové pokoje v termínu od 26.7. do 29.7.2018.
Děkuji Srncová V.

Hotel Praha

Dobrý den, ano. dva pokoje ještě mám. Rezervaci nejdříve napište na: hotel-praha@hotel-praha.cz

Sitarova

Dobry vecer,mela bych zajem o pobytovy balicek stredni sezona,prodlouzeny vikend za 3399,– nebo kdykoli po celou sezonz vc.vikendu ta 3599,–.Termin od 25.-28.5.2018.Dekuji moc Sitarova

Hotel Praha

Ano. Rezervaci nejdříve napište na: hotel-praha@hotel-praha.cz

Martina Macháčková

Dobrý den, bylo by volno v termínu 5.7.-8.7. 2018 pro čtyři osoby.
Koupila bych dva vouchery, dáváme přednost dvěma dvoulůžkovým pokojům nebo 2+2 s oddělenými ložnicemi.
Děkuji za odpověď. Martina M.

Hotel Praha

Svátky jsou vyprodány. Ale o prázdninách mám spoustu termínů volných.

Vladimír Tesař

Jak je to u vás s parkováním?

Hotel Praha

Parkovat můžete:

Městské parkoviště zdarma, 50m od hotelu. Na kamerami monitorovaném náměstí před hotelem za 60,– za noc. Na uzavřeném kamerami monitorovaném hotelovém parkovišti za budovou za 60,– na noc.

Michaela Kalmanová

Dobrý den, když bych zakoupila voucher: kdykoli po celou sezónu včetně víkendů, tak vztahuje se do toho i možnost ubytování v červenci nebo v srpnu??
Děkuji za odpověď,
s pozdravem Kalmanová.

Hotel Praha

Jistě.

Jarda

Dobry den, ten turisticky poplatek 35 Kc je pro den, nebo pro noc..?

Hotel Praha

Poplatek je za noc. Dvě noci/tři dny = 2 × 35,–

marie janoschová

Přeji hezký den, máte prosím volný víkend od 31. 3. do 2. 4. ? velice děkuji za odpověď. Janoschová Marie

Hotel Praha

Velikonoce prodáváme pouze v balíčku 29.3.-2.4.2018 za 4599,–

Ladislava Sechovcová

Dobrý den,
máte volný pokoj pro dva v týdnu od 16.-22. července, na 3 noci. Děkuji za odpověď.Sechovcová

Hotel Praha

Ano. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji

Helena

Máte i jednolůžkové pokoje?

Hotel Praha

Ne.

Jaroslav Šrámek

Dobrý den, chtěli bychom si objednat pobyt na 3 noci během druhé poloviny května. V nabídce máte ale pro tyto květnové termíny pobytu dvoje označení : Jednak jako „Nízká sezona“ i jako „Střední sezona ", avšak za rozdílnou cenu. Jediný rozdíl vidím v možnosti objednat prvni "on line“. Je to opravdu jediný rozdíl? (kromě ceny samozřejmě ).

Hotel Praha

Rozdíl je v platnosti voucheru. Nízká sezona měsíce 2, 3. 4. 10 a střední sezona měsíce 5, 6, 9. Zavolejte mi na 777801991, vysvětlím Vám to a dohodneme termín rychleji

Barbora

Dobrý den, máre prosím volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 30.3–2.4tedy na 3noci a 4dny? Předem díky za odpověď, krásný den.

Hotel Praha

Velikonoce prodáváme na čtyři noci 29.3.-2.4.2018 na voucher za 4599.- Zavolejte mi na 777801991, vysvětlím Vám to a dohodneme termín rychleji

David

Dobrý den, rád bych využil nabídku prodlouženého víkendu o letnich prázdninách..2 dos­pělí, 2 děti.14 a 8let..a pes malé plemeno…chtěl bych se zeptat zdali máte ještě volno…a jaký druh poukazu si mám vybrat…úplně se v tom neorientuji…
Děkuji a jsem s pozdravem…

Hotel Praha

Volno mám. Dopisovat si zde je na dlouhé lokte. Zavolejte mi na 777801991, vysvětlím Vám to a dohodneme termín rychleji

Karla Kuthanova

Dobrý den, měla bych zájem o Vaši nabídku, jen bych potřebovala vystavit fakturu pro zaměstnavatele FKSP je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden.
Hezký den, David. :-)

Vendula

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné přijet k Vám s pejskem, některé hotely to odmítají.Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo, tento hotel má pejskům vstup otevřen, ale je za ně malý příplatek, malý domácí mazlíček za 200 Kč/den, velký domácí mazlíček za 300 Kč/den (podmínkou je přivézt mu jeho vlastní pelíšek; nutno nahlásit předem). Hezký den, David. :-)

David Novotný

Dobrý den, máte v období 5.7.-8.7. volno?

Děkuji
Novotný

Hotel Praha

Je mi líto, už je to pryč.

Funtomas Cz

Jednotná večeře? V roce 2018? Pokud někdo dané jídlo nejí, tak jiný hlavní chod nedostane??

Hotel Praha

-Snídaně – 07.00h –09.30h formou u snídaňového bufetu 

  • Večeře – 18.00–20.00h menu s polévkou, hlavním chodem, salátem a zmrzlinou formou samoobsluhy u teplého bufetu 
Chcete levný ale dobrý pobyt? Berte nebo nechte být.
Milena Kopecká

Dobrý den,máte prosím volný termín od soboty 5.5.2018 – do úterý 8.5.2018 pro dvě osoby s polopenzí?Děkuji Milena Praha.

Hotel Praha

Svátky prodáváme pouze v celku 4.-8.5.2018. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji

Martina Čadková

Dobry den,chci se zeptat,kolik by byla cena pro dvoulete dite bez polopenze a bez pristylky,pouze pobyt se snidani.Dekuji Čadkova.

Hotel Praha

Další osoby na pokoji, dětská postýlka:

Třetí až pátá osoba na pokoji je nutná rezervovat předem. Dostanete vícelůžkové pokoje. Další osoby na pokoji zaplatíte až po příjezdu. Dospělí 530,– za noc s polopenzí. Dítě od 2 do 15 let na lůžku nebo dětské postýlce 430,– za noc s polopenzí. Dětský set pro děti do dvou let – postýlka včetně lůžkovin, vanička na koupání, osuška a nočník za 100,– za noc. U snídaňového bufetu je k dispozici mikrovlnka pro ohřev kojenecké stravy.
POZOR! Platby za třetí až sedmou osobu na objednaných pokojích 2+1. 2+2. 2+3. 2+4 a 2+5 jsou plně splatné po příjezdu i při ne dojezdu některých osob z rezervace.

Rauová Michaela

Dobrý den, měla bych zájem o v termínu 5.8.2018–12.8.2018 pro 12 osob (1 × 4lůžkový pokoj a 4 × 2lůžkový pokoj. Všichni dospělí a jedno dítě 14 let. Prosila bych o cenovou nabídku a zda máte volný termín. Děkuji Rauová

Hotel Praha

Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji

Jana

Dobrý den, do kdy je možné tenhle voucher zakoupit? nejsme ještě rozhodnutí, kdy bychom přijeli. Děkuji za odpověd, Jana D.,

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, trvání akce je závislé na mnoha okolnostech a díky tomuto faktu se nedá učit přesné ukončení akce. Ale nemusíte se bát, cca 2 dny před ukončením u akce naskočí odpočet, který upozorňuje zákazníky na skončení akce. Hezký den Jana

Dankovský Ervín

Chtěl bych zakoupit nabízený voucher ale mame dve deti 13 a 4 roky. A chceme pokoj pro nas všechny.

Hotel Praha

To je v pořádku. Po telefonu dohodnete termín pro rodinný pokoj, potom koupíte voucher. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji.

Jitka Písařová

dobrý den,musím kupovat vouchery s pozdravem Písařová PS nebo jde objednat po tel. děkuji

Hotel Praha

Po telefonu dohodnete termín, potom koupíte vouchery.

Lucie

Dobrý den,kolik musim koupit voucheru na 3noci 2dospělí+ 2děti 14let,termín od neděle do středy

Hotel Praha

Koupíte jeden kupo. Děti zaplatíte po příjezu. Cena za děti je v nabídce. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme termín rychleji.

Romana

Mistni poplatek je za osobu 35,–…na den?To se mi zdá nějak moc

Hotel Praha

Dobrý den, ano je to tak, Turistický poplatek 15,– Poplatek z ubytovací kapacity 5,– Servisní poplatek 15,– celkem 35,–

Klára

Dobrý den,
napište mi prosím přibližnou kalkulaci,pokud by jsme přijeli o letních prázdninách,byli v rodinném apartmánu na 4 dny (3 noci). 2 dospělí + bychom připlatili za 3 děti ve věku 1,5 roku, 11 let,15 let a jeden pes střední velikosti.
Děkuji za odpověď

Hotel Praha

Kupón 3599,–
Dvě děti á 1290,–

  • místní taxy.
Zavolejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.
Vlaďka

Dobrý večer,chtěla bych zeptat,jestli by bylo možné k vám přijet a ubytovat se v termínu od 30.3. do 1.4.2018.Děku­ji,Vlaďka B.

Hotel Praha

Dobrý den, velikonoce prodáváme pouze v balíčku na čtyři noci 29.3.-2.4.2018. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.

Miroslav Culek

Dobrý den, chtěl jsem si rezervovat pobyt v na tři dny a dvě noci v hotelu Praha v Adršpachu a na měsíc květen nelze udělat rezervaci, přestože se jedná o nabídku od dubny až do září. děkuji za odpověď MC

Hotel Praha

VOLNO MÁM, tyto termíny ale nejdou rezervovat on line. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.

Kateřina Pechová

Dobrý den,
ráda bych požádala o informaci a kalkulaci možnosti ubytování v rodinném pokoji / apartmánu pro 2 dospělé a 3 děti ( 6,11 a 14 let ) v období 11.-15.2.2018, a to na 3–4 noci.
Děkuji,
Kateřina Pechová

Hotel Praha

Ano mám volný dvouložnicový rodinný apattmán 2+3 od neděle 11.2.2018. Za­volejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.

Jiří

Malý pes?

Hotel Praha

200,–/noc

diana krahulcova

Dobrý den,
mám dotaz o prazdninách na 3 dny bych chtěla přijed rodinou, já a manžel to bych si koupila voucher a jak bych měla zpoplatněné děti 10 a 4 roky děkuji za odpověď. Krahulcová

Hotel Praha

Dobrý den, za děti zaplatíte až po příjezdu 430,– za dítě a noc i s polopenzí. Před koupí doporučuji udělat rezervaci.

Veronika Polakova

Dobry vecer, chtela jsem se zeptat jestli mate jeste volny vikend 11.5 az 13.5 2018? Mame zajem o 2 pokoje pro.Vouchery dokoupime dle odpovedi.Dekuji za odpoved Polakova

Hotel Praha

Dva pokoje pro dva 25.-27.5.2018. Ve vašem termínu mohu nabídnout dvouložnicový apartmán 2+2. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.

Leoš Friml

Dobrý den
Bylo by možné u vás ubytovat skupinu 22 senioru v dvoulůžkových pokojích na 4 noci od 14 do 18 května 2018 ? Jaká cena by byla bez polopenze a jaká s polopenzí ?
za odpověď děkuji Friml organizátor seniorské skupiny pátečníci

Hotel Praha

Skupinová rezervace na telefonu. Zavolejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.

Lucie Masná

Dobrý den, jsou vymezeny svátky, ale chtěla bych se zeptat, zda bychom mohli využít voucher na pobyt 4.-8.5.2018? Ve svátek bychom končili. A máte k dispozici i 4-lůžkové či rodinné pokoje?
Děkuji za odpověď
 Masná

Hotel Praha

Ano v tomto termínu mám už pouzevíce lůžkové pokoje, Zavolejte mi na 777801991, dohodneme to rychleji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru