Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Párová relaxace v naprostém soukromí Wellness Ďáblice: 1–3 hodiny pohody

4,7 / 5 Wellness Ďáblice Praha - Ďáblice  (mapa) 130 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Častý dotaz
Andrea

Dobrý den,

Zaujala mě nabídka 3 hodinového wellness se saunami. Chtěla jsem se zeptat, jak je to s výběrem místností? Např. Chtěla bych tento balíček využít v místnosti s tématikou vodního světa, je to možné? A 3 hodinky wellness se tráví vždy v jedné místnosti nebo se to nějak střídá? Nikdy jsem v podobném wellness nebyla, proto si neumím představit jak bude vše probíhat. Mohli by jste mi to přiblížit prosím?

Moc Vám děkuji za odpověď:)

Wellness Ďáblice

Dobrý den
Výběr privátní zóny je pouze na Vás.
Privátní zóny nelze střídat. Rezervace jdou provádět pouze telefonicky na telefonním čísle 777200031.
Vše potřebné Vám vysvětlí recepční při telefonické rezervaci. Po příchodu Vám recepční vše vysvětlí a ukáže jak se veškeré vybavení ovládá.
S pozdravem a hezký den Wellness Ďáblice

Tomáš Bezouška

U verze „3 hodiny ve wellness až pro 2 osoby“ píšete že je v ceně finská sauna, infrasauna a parní sauna". Na webu ale každou sanu máte napsanou v jiné privátní místnosti, tak nechápu, jak může být přístup do všech v rámci 1 voucheru. To budeme mít přístup do všech 3 místností? Díky

Wellness Ďáblice

Dobrý den
Přístup na jeden voucher, je do jedné privátní zóny.
Je možné si vybrat do které budete chtít.
Je zbytečné každou zónu psát zvlášť, bylo by to zbytečně komplikované.
Děkujeme za pochopení.
Hezký den Wellness Ďáblice

Pavol Tokár

Dobrý deň. Ak by som teraz zakúpil voucher, mohol by som ho využiť 8.8.2018?

Wellness Ďáblice

Dobrý večer
Ano je to možné, pokud si uděláte v době platnosti voucheru na tento datum rezervaci.
Hezký den Wellness Ďáblice

Martin

Dobrý den. Zajímalo by mě,co je pro vás diskrétnost, když máte budovou kde je privátní wellness celou pomalovanou napisama privátní wellness a fotkama vířivek,tak že každý z okolních paneláků vidí,kam právě jdeme. To mi moc diskrétní nepřipadá. V čem tedy vidíte tu diskrétnost?

Wellness Ďáblice

Dobrý den.
Vážený pane Martine.
Naše prostory jsou z venku označeny pouze nápisem Wellness Ďáblice a fotkami prázdných vířivek. Věřím, že to není žádný problém, myslím, že v dnešní době navštěvovat wellness je běžná záležitost. Pro mnohé je nepřijatelné chodit do veřejných zařízení a to z důvodu že chtějí mít své soukromí a relaxaci si užít a ne se děsit toho kdo si vedle nich sedne a bude je otravovat. Diskrétnost pro nás znamená to, že při příchodu a odchodu se nepotkáte s nikým dalším a tím pádem nemusíte čekat. Do privátní zóny nemá v době rezervace nikdo další přístup. Obsluha s občerstvením je bezkontaktní a nikdo Vás neruší. A mnoho dalších opatření.
S pozdravem a hezký den Wellness Ďáblice

Jiří

Dobrý den kolik by stála varianta 2 hodiny ve wellness (bez saun) pro tři osoby,
pokud je možná? A pokud ano jak ji uhradit?

Děkuji

 Jirka

Wellness Ďáblice

Dobrý den
Akce je pro dvě osoby, každá další osoba je za příplatek 330 Kč.
Příplatek se platí při odchodu na recepci.
Hezký den Wellness Ďáblice

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru