Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Báječná pohoda na Vysočině: 2–4 dny s neomezeným bazénem i bio hovězím

4,0 / 5 Hotel Rustikal Vysočina (mapa) 78 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Trnková

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli byste měli volný dvojlůžkový pokoj v termínu 5.-6.5.2018?
Předem děkuji za odpověď.

Hotel Rustikal

Dobrý den,
Děkujeme za Váš zájem.
V tomto termínu máme bohužel plně obsazeno.
Hotel Rustikal

Jaruška Dvořáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na ubytovani pro 3 dospělé osoby. Bud jestli by byla možná přistýlka pro 3 osobu nebo 3 lůžkovy pokoj pro dospělé. Nebo kolik by stal 1 lůžkovy pokoj pro 3 osobu s polopenzí. Jedná se mi o pobyt pro 1 invalidu na voziku a 2 dospělé osoby. Děkuji Jaruška

Hotel Rustikal

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem.
K dispozici máme jak 3L pokoje, tak i 1L pokoj . Cena pro 2 dospělé osoby s polopenzí 2990,– Kč / 2 noci 3 dny, třetí dospělá osoba je cena pobytu 1/2 ceny z ceny voucheru, tj. 1495,– Kč s polopenzí na 2 noci 3 dny.
Více na našich stránkách Hotel Rustikal Horní Cerekev/ akce nebo na email: recepce-rustikal@ibk-trade.cz .

Děkujeme
Hotel Rustikal

Bílková

Dobrý den máte volný termín v období od 27.4. do 29.4. děkuji Bílková

Hotel Rustikal

Dobrý den,
v tomto termínu jsou pokoje zatím volné.
Vytvořila jsem Vám předběžnou rezervaci. Prosím o zakoupení a nahlášení čísla voucheru- recepce-rustikal@ibk-trade.cz nebo na tel. čísle 605 825 136. Dě­kujeme Hotel Rustikal

Nela

Dobrý den, jaké je okolí hotelu? jsou tam nějaké stezky na procházky přírodou, popř. nějaká zajímavá místa v okolí?
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Nelo, v okolí hotelu je spousta možností, jak trávit volný čas. Máte spoustu možnosti. Níže Vám vkládám odkaz, kde si můžete přečíst více. Hezký den, Jana

 http://www.hotel-rustikal.com/#sport-a-relax

Šťásková

Dobrý den,
právě jsem si udělala rezervaci pro 2 dospělé v termínu 15.3.-17.3. Dále bych potřebovala ale přistýlky do pokoje pro 2 děti (5let,8let) vč. polopenze. Cena by tedy byla 2790,–+1800,–(děti,polopen­ze)=4590,–? 3.dítěti bude v březnu 21.měsíců,tzn. že by bylo ještě zdarma? Rezervaci mám již vytvořenou, ale před zaplacením bych se chtěla nejdříve ujistit, jestli máte volný nějaký větší pokoj i na ty 2 přistýlky. Vstup do bazénu je volný po celou dobu pobytu, ano? Moc Vám předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem. Šťásková

Hotel Rustikal

Dobrý den paní Šťástková,
zarezervovala jsem Vám 4L pokoj, cena balíčku 2790,– Kč pro 2 dospělé osoby, doplatek děti 1800 ,– Kč / polopenze/, do 3 let
strava, lůžko zdarma. Vstup do bazénu je po celou dobu pobytu.
Děkujeme

Hotel Rustikal

Helena Bartošová

Hezký den chtěla bych se informovat o pobytu od 9.3. – 11.3.18 pro 2 dospělé a jedno osmileté dítě, kolik by nás stál pobyt.
Děkuji Bartošová

Hotel Rustikal

Dobrý den,
cenová kalkulace pro 2 dospělé osoby 2790,– Kč s polopenzí včetně aktivit, doplatek dítě 4–12 let 450,– Kč / 1 noc polopenze .
Vytvořila jsem Vám předběžnou rezervaci. Prosím o zakoupení a nahlášení čísla voucheru- recepce-rustikal@ibk-trade.cz nebo na tel. čísle 605 825 136. Dě­kujeme
Hotel Rustikal

Jana Dvořáčková

zajišťujete i vánoční pobyty

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, prozatím nemáme žádné informace, které by se týkali Vánočních pobytů, ale pokud nechcete přijít o žádné nabídky tohoto podniku, mám pro Vás typ. Když kliknete na název hotelu pod mamkou a poté dáte odběr novinek, už Vám nic neuteče a o dalších nabídkách se dozvíte mezi prvními. Hezký den Jana

Irena

dobrý den chtěla jsem se zeptat zda-li ta cena 1890 je pro jednu osobu na dva dny

děkuji za odpověď
s pozdravem hezkého dne Dekrétová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dekrétová, cena 1890 platí pro dvě osoby na dva dny (jednu noc) :) Hezký den, Klára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru