Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárkové sady nožů na sýr Taylor's Eye Witness

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Bednářová Olga

Lze pouze nože v dárkovém balení a nerez?

Panvickyanoze.cz

Dobrý večer, paní Olgo. Sady už jsou docela přebrané, takže zbává posledních pár variant. Bohužel, jiné sady k dispozici nemáme. Přejeme Vám hezký večer.

Silvie Neider

Dobrý den, chtěla jsem koupit set 4 nožů na sýr s kamenm prkynkem za 299,– . Na obrázku jsou čepele stříbrné tedy asi chromové. Když je dám však do košíku přepíše se název na Brooklyn a čepele jsou černé keramické. Ó ty zájem nemám.Tak jak to tedy je?

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Silvie. Prosím, můžete nám zavolat na telefonní číslo 777443971 a Váš dotaz probereme. Není totiž jasné, kterou sadu přesně dáváte do košíku a co se poté stane. Dnes můžete volat do 15:30. Děkujeme Vám. Přejeme Vám hezký den.

Kateřina Štrajtová

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat,zda bude znovu doplněna do akční nabídky i poslední již vyprodaná sada – černá s kamennou deskou?

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Štrajtová. Bohužel, tato sada je již vyprodána a další kusy tedy není možno doplnit. Jedinou možností je, že si zvolíte jinou variantu. Děkujeme Vám za pochopení. Přejeme Vám hezký den.

Michal Šroubek

V čem spočívá sleva, když na webu jsou ty set za stejné peníze. https://www.panvickyanoze.cz/p/sada-4-nozu-na-syr-cerne-satenove-a-kamenne-prkenko-lscb02/

Michal Šroubek

Moje, chyba, překouknul jsem se v ceně.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, nic se neděle, mýlit se, je lidské. Hezký den Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru