Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nakupujte s vtipnou taškou!

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

Vaše odpověď na mé hodnocení ohledně nerozšířeného dna tašky byla taková, že jsem se vás na to měla před nákupem zeptat. Chtěla bych na to reagovat.
Mě by totiž ani ve snu nenapadlo, se na něco takového ptát. Přijde mi to jako samozřejmost, že taška nebude šitá do véčka. Ale asi jsem úplně pitomá. Ještě jsem se s žádnou takovou taškou, která by byla šitá jako ta vaše, nesetkala. Hezký den.

H&Lpromotion s.r.o.

Dobrý den, například takovou tašku do véčka prodává i světový švédský řetězec s nábytkem a tašky i přesto, že nemají rozšířené dno, unesou těžký nákup.
Naše taška je dostatečně kvalitní a unese každodenní běžný denní nákup i bez rozšířeného dna.

S pozdravem a přáním krásného dne Bára

Dagmar Kusynová

JAK MOHU UPLATNIT SVÉ KREDITY A KDE NAJDU KOLIK JICH MÁM

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kusynová,

při objednávce stačí v košíku u způsobu platby (kartou, převodem apod.) zaškrtnout políčko „Uplatnit kredity“. Musíte však být přihlášeni, jinak se políčko nezobrazí. Cena objednávky se vám pak sníží o hodnotu kreditů.

Stav svých kreditů můžete sledovat také po přihlášení do svého účtu na Slevomatu pod ikonkou profilu v prvém horním rohu. Pokud nemáte dosud vytvořené své přihlašovací údaje, klikněte v pravém horním rohu na „Přihlásit se“ a následně Registrace nového účtu, případně Zapomenuté heslo (pokud jste již na Slevomatu nakupoval pod svou emailovou adresou).

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Nikola Bernhardtová

Dobrý den , budou skladem ještě tašky ,,mám doma chlapa a stejně se s tím tahám sma'' v černé barvě? Měla bych o ní velký zájem. Předem děkuji za odpověď .
Bernhardtová
 Nikol.91@email.cz

H&Lpromotion s.r.o.

Dobrý den, ANO, tašky budou brzy skladem ;-) Hezký den Bára

H&Lpromotion s.r.o.

Dobrý den, tak tašky jsou již k objednání :) S pozdravem Bára

Tessa Simbi

Dobrý den, pokud objednám přes poštu je zboží zasláno obyčejně či jinak? Diky

H&Lpromotion s.r.o.

Dobrý den, ohledně poštovného nás kontaktujte na tel. 774319941

Jana Hrbáčková

Dobrý den, kolik tašek je možné koupit na jedno poštovné? Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, na jedno poštovné můžete zakoupit libovolný počet tašek :-)

Lenka spurna

Dobry den, potrebovala bych dodat tasku do 22.2. bude to mozne kdyz zaplatim kartou? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, doba doručení je bohužel 12 pracovních dnů, nemůžeme tedy zaručit, že taška přijde. Vše se také odvíjí od toho, jak rychle banka Vaši platbu zpracuje. Nicméně třeba se na Vás štěstí usměje a taška přijde dřív ;) Hezký den, Klára

Mirka Přerostová

Dobry den,

kolik kg taska unese?

H&Lpromotion s.r.o.

Dobrý den, cca 4 kg. Klasický denní nákup. Přiznám se, že jsme tašku až tak netestovali :-))))

Robert B

To jsou ale opravdu vtipné texty… ha ha ha…

Slevomat.cz

Dobrý den, Roberte, děkujeme za Váš názor, i když je dosti ironický, ale i tak ho respektujeme. Nicméně ne všichni máme stejný smysl pro humor. Co je vtipné pro Vás, nemusí být pro mne, a také obráceně. Nikoho nenutíme tyto produkty kupovat, ale své příznivce již tašky mají. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru