Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

45, 60 nebo 90minutová relaxační olejová masáž dle výběru

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martin

Dobry den, pani maserku jsem kontaktoval mailem. Reakce byla, ze se za hodinu ozve pote, co se koukne do diare. Reagoval jsem s tim, ze masaz jsem si vybral ze slevomatu. Pote uz se pani maserka neozvala. Az po mnoha hodinach zaragovala na urgenci s tim, ze uz ma plno. Muj dotaz zni, proc davate nabidky na slevomat, kdyz o ne nemate zajem? Vymluvy si odpustte. Jsem rad, ze jsem voucher predem nekoupil.

Masáže

Dobry den,

a pani maserka Vam odepsala, ze se podiva do naseho diare zda mame nejaky volny termin pro Vami vybranou masaz. Bohuzel kdyz se venujeme klientum nestihame porad odpovidat na emaily. K emailum se dostaneme tak 2–3× za den. Mrzi me, ze neni volny den, ktery jste si vybral, ale je lepsi objednat se vice dni dopredu.

Martin

Jen varovani pro ostatni, aby nevyhazovali penize kvuli Vam z okna.

Monika Fryjova

Lze platit sodexo Passy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, platit papírovými sodexo passy nelze. Vyuvat benefity od zaměstnavatele můžete na slevomatu v době, kdy tyto benefity můžete přeměnit na kredity (tedy v tom případě, když máte benefitní kartu). Více informací naleznete na odkaze, který Vám vkládám níže. Hezký den Jana

 https://www.slevomat.cz/cafeteria

Monika Fryjova

Dobrý den, lze zařídit masáž v párů? Děkuji za odpověď Monika

Masáže

Dobry den, parove masaze mame, nicmene na ne se nabidka ze slevomatu nevztahuje.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru