Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vyjádřete své city dárkem: přívěsek s rytinou vlastního textu včetně řetízku

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lenka Kohoutová

Dobrý den, chci se zeptat, kam přesně mám vyplnit text, který chci vyrýt? Pochopila jsem správně, že nejprve musím zaplatit příslušnou částku, a poté co mi pošlete voucher si mohu napsat text a způsob doručení? Děkuji za odpověď.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano nejprve je potřeba objednat a zaplatit voucher. Po zaplacení Vám voucher příjde na Váš e-mail. Na tomto voucheru následně naleznete návod jak tento voucher uplatnit. Pokud chcete prostudovat návod již teď, naleznete ho v popisu akce v pravém dolním rohu. Krásný den! Jitka

Dalibor Otáhal

Muze mi nekdo rict co delam spatne…udelam vse podle instrukci ve voucheru a pri kliknuti na symbol kosiku mi to napise „Voucher nemohl byt uplatnen“. Dekuji za odpoved

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, abvyklým problémem je, že se zákazník pokouší uplatnit voucher na jiné zboží, než které bylo na Slevomatu zakoupeno. Prosíme o použití odkazu na produkt, který máte na Vašem voucheru. Případně nám zašlete číslo voucheru na náš e-mail info@sperky4u.eu a my Vám zašleme odkaz na zakoupení správného produktu. Jitka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru