Nabídku Hyaluronová terapie 4 v 1 pro omlazení pleti mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hyaluronová terapie 4 v 1: Injekční aplikace, galvanické zažehlení a další

4,4 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Cvrčková

Dobrý den, mám velmi citlivou pokožku, se sklonem k atop. ekzému, zvládne tento zákrok?
 Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Jano, nejlepším řešením by bylo, pokud byste tento dotaz položila vašemu dermatologovi, který nejlépe zná váš aktuální zdravotní stav. Jedná se o kombinaci přístrojového a injkečního ošetření, které, ač velmi účinné, samozřejmě pokožku traumatizuje a je možné, že reakce vaší pleti může být silnější, než je tomu obvyklé. Možnost vytvoření ložiska exému v místě aplikace bohužel nelze úplně vyloučit. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Eva Holatová

Dobrý den,je mi 62 let a mám revmatické onemocnění SLE. Mohu podstoupit u Vás ošetření?Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Evo, bohužel pro Vás nemám dobrou zprávu ale ošetření Vám nedoporučuji. Vaše tělo by si nemuselo s hyaluronem poradit tak, jak očekáváme. Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Michaela Lukášová

dobry den je tato procedura dobra na konturu liznich kosti ci odstraneni podbradku a omlazeni pleti dekuju

Body & Face clinique

Dobrý den Michaelo, tato metoda je vhodná pro omlazení pleti pro rozjasnění jejího tónu a celkové postupné zpevnění. Rozhodně se nehodí na odstranění podbradku, k tomu je vhodná injekční Lipolýza. Co se týče Vašeho požadavku na vykonturování lícních kostí, pak by bylo nejlepší abychom se setkaly osobně, probraly vaše představy a následně pak vyhodnotily možnosti naší kliniky jak vam s tímto problémem můžeme pomoci. V případě Vašeho zájmu mi prosím kdykoli zavolejte na telefonní číslo 603 195 336 abychom dohodly eventuální termín osobní konzultace. Pokud vám bude vyhovovat nabízené ošetření, můžete si voucher na toto ošetření zakoupit na místě. Děkuji a přeji hezky den.

Body & Face clinique

Dobrý den Michaelo, tato metoda je vhodná pro omlazení pleti pro rozjasnění jejího tónu a celkové postupné zpevnění. Rozhodně se nehodí na odstranění podbradku, k tomu je vhodná injekční Lipolýza. Co se týče Vašeho požadavku na vykonturování lícních kostí, pak by bylo nejlepší abychom se setkaly osobně, probraly vaše představy a následně pak vyhodnotily možnosti naší kliniky jak vam s tímto problémem můžeme pomoci. V případě Vašeho zájmu mi prosím kdykoli zavolejte na telefonní číslo 603 195 336 abychom dohodly eventuální termín osobní konzultace. Pokud vám bude vyhovovat nabízené ošetření, můžete si voucher na toto ošetření zakoupit na místě. Děkuji a přeji hezky den.

Jitka

Dobrý den,mohu jít na tento zákrok když kojím?Děkuji za odpověď

Body & Face clinique

Dobrý den Jitko, to vám rozhodne nedoporučuji neboť preparáty nejsou testovány na těhotných a kojicich. Nevíme nakolik se preparát dostává do mléka a jaký by to mělo vliv na miminko. Děkuji za dotaz a budeme se na vas těšit po skončení kojení, Mgr. Pavlína Blazek

Matúš

Dobrý deň
Mám 28 rokov, síce je to mladší vek ale vplyvom dlhodobeho mračení mam na čele 3 pásiky nepeknych vrások, je to možne odstránit jednou návštevou u vás s jednym zakoupenym voucherom?

Body & Face clinique

Dobrý den, váš dotaz je uveden pod nabídkou na hyaluronovou terapii. Ačkoli by se preparát jistě na čelo použít dal, jedná se o mezoterapii a abychom dosáhli dobrého výsledku, je třeba zákrok po týdnu zoapkovat. Ve Vašem případě, pokud chcete výsledek po první návštěvě, jednoznačně doporučuji aplikaci klasického botoxu, který nejen, že je pro čelo ideální ale současně zabírá po první aplikaci (cca do 14ti dnů je výsledek definitivní a perfektní). Nabídku na aplikaci botoxu máme zde na Slevomat.cz také. Děkuji a přeji příjemný den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru