Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kalhoty značky Kappa vhodné na sport i domácí lenošení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

eva kupčáková

Dobrý den, toto zboží mi bohužel nesedělo, musela jsem zboží zaslat zpět. prosím o informaci, kdo mi vrátí peníze. Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, jakmile obdržíme zboží, zadáme storno objednávky a peníze Vám vrátí portál Slevomat zpátky na účet. Hezký den

Milena Hromasová

dobrý den, můžete mi říct jestli máte zásilkovnu v Železném Brodě a jak dlouho to tam může být než zásilku vyzvednu – odjíždím na celý příští týden mimo republiku

AGA Brands

Dobrý den, prosím podívejte se do odkazu viz níže, zasílám Vám tam seznam Zásilkoven. V Zásilkovně může být uloženo zboží maximálně 10 dní..
https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Hezký den

Majka

Dobrý den, budou ještě k dostání sportovní kalhoty – 301X2X0 velikost L -černé,nebo červené?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Majko, informace, zda bude zboží opět naskladněno momentálně k dispozici nemáme.:( V případě zájmu, bych si tuto nabídku dal „Uložit na později“ a sledoval jí, protože nějakou dobu u nás vyvěšená ještě bude. S pozdravem, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru