Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odstranění rozšířených žilek na obličeji nebo jiné části těla

4,0 / 5 Estetické studio Ronia Praha  (mapa) 51 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zuzana Krejcova

Dobry den,mohu se zeptat jaka opatreni jsou po osetreni nutna?Napr. po sklerotizaci se musi nosit stahovaci punchochy a to je hruza. Dekuji Z. Krejcova

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Zuzano, žádná taková opatření po ošetření nutná nejsou. Po ošetření doporučujeme užívání podpůrných kosmetických produktů. Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailové adrese. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Magda Vránková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné touto metodou odstranit metličky na nohou.
Děkuji za odpověď
 Magda

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Magdo, ano toto ošetření je vhodné i na odstranění tzv. metliček. Záleží pak na velikosti ošetřované plochy a jejich množství. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Julie Skorkovská

Dobrý den, je možné přístroj použít i v případě růžovky? Děkuji za odpověď

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Julie, ano přístroj lze použít i v případě růžovky, nejedná se o kontraindikaci tohoto ošetření. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Eva Kopáčová

Dobrý den dne 26.3 jsem zaplatila slevu na odstranění žilek. Voucher zatím nedorazil. Mohu se prosím zeptat, kdy dorazí? Děkuji Kopáčová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, vidím, že platba nám dorazila v pořádku 26.3.2018 a poté jsme Vám voucher poslali emailem. Prosím podívejte se i do složky Spam, někdy se tam e-mail zatoulá. Zaslal jsem Vám voucher ještě jednou. Najdete ho také ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Ren da

Dobrý den, umí tento laser odstranit takzvaný „oheň“ ? Děkuji za odpověď

Estetické studio Ronia

Dobrý den, ano toto ošetřneí je vhodné i pro zmírnění, až odstranění tzv. ohně. Výsledky se odvíjí od prvidelného opakování ošetření. Pro začátek doporučujeme 3–5 opakování. Těšíme se na Vaši náštěvu!

Jana

Dobrý den, jsou ještě volné termíny na objednání na duben po 17 hodině? Děkuji.

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Jano, s obejdnáním by neměl být žádný problém, prosím kontaktujte nás na naší emailové adrese, nebo tel. čísle. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Daniela

Dobrý den, je mozne ošetřit jednu větší prasklou žilku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, určitě to možné je, v případě větší žilky je ale na místě upozornit Vás, že po prvním ošetření není výsledek výrazný, až po druhém a třetím je výsledek trvalý. Věřím, že budete spokojená. Přeji krásný dne

Helena Jindrová

Dobrý den, zaplatila jsem slevu na odstranění žilek dne 13.3.2018, voucher zatím nedorazil. Kdy jej mohu očekávat? Díky Jindrov Helena

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, napište nám prosím na podpora@slevomat.cz z jakého emailu jste voucheru kupovala. Na tomto emailu jsem bohužel nic nenašla. Děkuji, Tereza.

Tereza

Dobrý den, pokud je maximální plocha ošetřované plochy 50 cm čtverečních, je možno v rámci toho ošetřit více míst?

Děkuji.

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Terezo, plocha 50 cm2 představuje čtverec o rozměru zhruba 7×7 cm. Pokud se místa, která chcete ošetřit, svou velikostí vejdou do této plochy, je možné ošetřit i více míst. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailové adrese. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru