Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

6D microblading nebo-li vláskování obočí či pudrová metoda pro přirozený vzhled

4,7 / 5 Viasofia Make-up studio Praha - Nové Město  (mapa) 93 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Andrea

dobrý den,
jak dlouho vydrží 6D microblading obočí? U pudrového uvádíte 1–1,5 roku ale u tohoto typu to není uvedeno. Děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den,
Vydří to stejní 1–1,5 roku.Ale je to individuální ,protože každý ma jiný metabolismus a tip plety)
ViaSofia studio

Radka Poláčková

Dobry den,mohu se zeptat,kdyz si u vas dam udelat oboci tou kombinovanou metodou 6D s pudrovou za 1 990Kc.je to celkova cena?Ta korekce za 990Kc.se dela treba po roce nebo to se jeste priplaci k oboci.Uplne nerozumim-pripadna korekce?Dekuji za odpoved.

Viasofia Make-up studio

Dobrý den.
Korekce se plati zvlášť a stoje 990 korun a je potřeba v tom případě, když barva půjde dolu po první procedure. V 60% případu korekce je potřeba
S pozdravem)
ViaSofia Studio

Sona Barker

Dobry den,
Inzerat rika, ze voucher lze vyuzit do 31.3. Ja budu v CR az 2.4. Jakou cenu mi muzete nabidnout v tydnu 2.-7.4. na microblading?

 Dekuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den,
Bohužel od 2.4 budu mít dovolenou..10 dni
S pozdravem
ViaSofia studio

Nikol

Dobrý den,kolik stojí korekce obočí?

Viasofia Make-up studio

Dobrý den,
990Kč
ViaSofia Studio

Eliz

Dobrý den.

Mám týden microblading z jiného salónu, ale nepovedl se a také dost vypadal. Chtěla bych jít k Vám na pudrovou metodu, jen se chci zeptat, zda je možné to udělat hned po měsíci/dvou, nebo se musí čekat delší dobu? Děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den,
Korrekce můžeme dělat po 1–1,5 měs.)
ViaSofia Studio

Olivera

Dobrý den,jaký je rozdíl mezí pudrovou metodou a 6D mikroblaiding?De­kuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den
Pudrova metoda vypadá tak jako kdyby obočí byly namalovaný tužkou nebo li stíny, 6d je víc přirozenější a lehčí)
ViaSofia Studio

Jessica

Dobry den, je mozne, jeste pred zakoupenim voucheru, prijit na konzultaci, popr. doporuceni, jaky typ oboci zvolit? Pokud ano, je tato konzultace bezplatna?Dekuji.

Viasofia Make-up studio

Dobrý den,určitě můžete přijít na konzultace nebo zavolat 775–478–081)
ViaSofia Studio

Jarmila Vaňátko Šumperk

Zdravím, mám dotaz, užívám warfarin na ředění krve. Můj dotaz- mohu i já podstoupit úpravu obočí !

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, ve Vašem případě bych kvůli tomuto léku zákrok nedoporučovala. Hezký den :-)

Eri

Dobrý den, jakou metodu mam zvolit? Byla jsem před rokem a pul na upravě metodou vlaskovani…

Slevomat.cz

Dobrý den, Eri, zvolte metodu 6D microblading, jedná se o metodu vláskování spolu s pudrem. Hezký den :-)

Eva

Dobrý den, mám make-up asi 1,5 roku a potřebovala bych ho upravit. Mohla bych se u Vás objednat na korekci i bez voucheru za částku Kč 990,–- ?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den,
 Eva

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, pokud máte zájem o produkt, který není součástí naší nabídky, kontaktujte prosím přímo studio. Hezký den, David. :-)

Jindra

Dobrý den, jak dlouho takováta úprava obočí vydrží? Děkuji za odpověď.

Viasofia Make-up studio

Dobry den,
1,5–2 roky.
S pozdravem,Sofia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru