Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Funkční trička s dlouhým rukávem z heboučkého vlněného úpletu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Věra Bučková

Dobrý den , opravdu to tak funguje … vyřízení objednávky ihned a zaplatit za 14 dnů kartou ?? Není v tom nějaký fígl..

suspect animal

Dobrý den, platbu za zbozi realizujete primo se slevovym portálem Slevomat, ne s nami, takze toto je spis dotaz na zakaznickou linku Slevomatu

Zdeňka Šteifová

Dobrý den,mně se také neukazuji velikosti,potřebuji rozměr dámské XXL
.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, děkujeme za upozornění a omlouváme se za komplikace, už pracujeme na nápravě. Posílám Vám zatím provizorně odkaz na stránku s tričkem, kde tabulku velikostí najdete. Přeji hezký den :-) https://www.suspectanimal.cz/cs/p-481-damske-funkcni-triko-dlouhy-rukav-vinova-wool-heavy

Fortelná Lenka

Ráda bych si triko zakoupila, bohužel, nejde mi rozkliknout tabulka velikosti. Potřebují znát rozměr přes prsa ve velikosti xxl. Dámské.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, omlouváme se a děkujeme Vám za upozornění. Bohužel, i mistr tesař se někdy utne a přihodí se chybička, nicméně nyní už pracujeme na jejím odstranění. Přikládám odkaz na stránku, kde najdete tabulku velikostí pro ono tričko. Hezký den :-) https://www.suspectanimal.cz/cs/p-481-damske-funkcni-triko-dlouhy-rukav-vinova-wool-heavy

Lada Hamplová

Dobrý den, odpovídají trička velikostně běžnému standartu nebo je číslování jiné?Jkdyž totiž měřím vychází mi rozměr o 2 čísla větší než běžně nosím a tomu se mi nechce věřit.Děkuji

suspect animal

Dobrý den, každý výrobce používá vlastní velikostní tabulku. Rozměry triček jsou měřeny na hotovém položeném kuse na rovné podložce. Ideální je tedy vzít si vlastní triko, o kterém víte, že Vám sedí a změřit ho stejným způsobem. Pak výsledné rozměry porovnat s tabulkou

Marketa Kralova

Dobrý den, je možné koupit více triček na jedno poštovné? Děkuji.

suspect animal

Dobrý den, možné to je, počet není omezený – objednávka by se Vám měla sloučit do jedné s jedním poštovným.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru