Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vlasy krásné od kořínků ke konečkům: dámské kadeřnické balíčky

4,5 / 5 Andrea Cimprychová - kadeřnictví Plzeň  (mapa) 105 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Darina

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné zakoupit si tento voucher ,uplatnit ho na barvení metodou balayage a kdyžtak doplatit na místě? mám vlasy na prsa, kolik u Vás balayage stojí? Děkuji

Andrea Cimprychová - kadeřnictví

Dobrý den, je možné si voucher zakoupit a na miste doplatit balayage protože ta v ceně zahrnuta není.

Lucie

Dobrý den ja sem na slevomatu po prvi a po prvi něco objednávám a nevím jak na to Děkuji předem

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, rádi Vám pomůžeme. V pravé části obrazovky máme tlačítko koupit a nad tím je rolovací nabídka, tak zvolíte variantu, kterou byste si přála. Kliknete na ní a poté kliknete na tlačítko „koupit“. Budete přesměrována do nákupního košíku, kliknete na zelené tlačítko „k objednávce“, vyberete možnosti platby (informace o druzích plateb naleznete na odkaze níže) a kliknete na „Dokonči a zaplatit“. Po té Vám přijde voucher na Vaši emailovou adresu a také ho naleznete na svém profilu zde v sekci „mé nákupy“ :) Hezký den Jana


 https://www.slevomat.cz/blog/pomoc-s-nakupem/prispevek/263-zpusoby-platby

Míša

Dobrý den, je možné mít místo barvy přeliv?

Andrea Cimprychová - kadeřnictví

Dobrý den, ano je to možné

Dana

Dobrý den ráda bych se zeptala zda jde tento voucher uplatnin i na barevne ombre popripade neco jeste doplatit dekuji

Andrea Cimprychová - kadeřnictví

Dobrý den, za ombre se doplácí jelikož Je to kombinace několika barev

Tereza

Dobrý den,
dlouho jsem nebyla na aplikaci barvy, melíru atp. Můj problém je ale v tom, že mi přibylo docela šedin a přemýšlím, jestli i s tím si poradíte, tak aby to chvíli vydrželo..
Díky za odpověď.

 Tereza

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, paní kadeřnice je šikovná a poradí si i s šedivými vlasy. Za to, aby Vám je nikdo nepřidělával, už neručíme :-) přeji krásný den

Tina

Dobrý den, mohu se Vás zeptat jakou značku barev na vlasy používáte?

Andrea Cimprychová - kadeřnictví

Dobrý den, používám Matrix :-)

Alena

Co zahrnuje ona regenerace prosím?

Andrea Cimprychová - kadeřnictví

Dobrý den, regenerace znamena kura vhodna pro daný typ vlasů která se bud po barvě nebo po mytí nechá působit a pak oplachuje. Přeji hezký den Andrea Cimprychová

Eliška

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné se u Vás objednat na melír na nějakou sobotu.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, otevírací doba podniku je dle domluvy. Doporučila bych Vám si tam zavolat a domluvit se. :) Zde je kontakt: 607 941 879. Hezký den, Tereza

Andrea Cimprychová - kadeřnictví

Dobrý den, ano možné jsou po domluvě i soboty. Přeji hezký den Andrea Cimprychová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru