Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Balíček pro perfektní figuru: Lipolaser, lymfodrenáž a kosmická loď

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radka

Dobrý den. Jedná se o lymfatickou masáž celého těla nebo nohou? A prosím o radu v jakém pořadu se na procedury přihlásit. Děkuji.

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Radko, děkujeme za Vás dotaz. V rámci kuponu máte klasickou kalhotovou lymfodrenáž. Pokud byste měla zájem o výměnu za celotělovou, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@towell.cz. Ošetření bychom Vám doporučili naplánovat tak, abyste první podstoupila lipolaser či hubnoucí loď a na závěr lymfodrenáž. Pokud ovšem výjimečně zvolíte jiné pořadí procedur, účinek ošetření tím nebude zásadně ovlivněn. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Dáša Vaňhová

Dobrý den zakoupila jsem si u vás hubnoucí balíček a chtela jsem se zeptat jestli můžu absolvovat tyto procedury když mi zjistili laidenskou mutací což znamená že je to vrozená porucha krevní srazlivosti. Zvisena tendence ke vzniku krevních srazenin

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Vaňhová, moc děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše služby. Doporučujeme Vám vhodnost ošetření prokonzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. V případě, že Vám ošetření povolí, velmi rádi Vás u nás uvidíme. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný, The one wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru