Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotoobraz na jemném nebo hrubém plátně

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Bystřice pod Hostýnem  (mapa) 304 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Monika Voldánová

Dobrý den, 22.1.2017 jsem si objednala 2 x fotoobraz a zaplatila přes účet tentýž den, doteď jsem neobdržela ani potvrzení na mail, ani voucher. Můžete prosím prověřit, kde se stala chyba?

Monika Voldánová

Dobrý den ještě jednou, omlouvám se, našla jsem je tady po přihlášení :-D, takže vše v pořádku.
S pozdravem

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, vouchery jsem Vám znovu zaslala na e-mail, zkuste se prosím podívat do spamu, jestli se Vám tam nezatoulaly. Krásný den, Míša :-)

Lucie Jančáková

Dobrý den, chci objednat fotoobraz 40×60. Budu na obraz dělat koláž cca z 10 fotografií a budou na ni hodně obličeje ( rodinné fotky ) je lepší zvolit jemné, nebo hrubé plátno? Osobně si myslím jemné, ale raději to chci potvrdit od Vás.

Děkuji Lucie

Lagoon Foto

Dobrý den, v případě portrétů bych také volila jemné plátno, R. Beranová

K. Madudová

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli je možné poslat fotoobraz do zahraničí, konkrétně do Německa. Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, určitě ano, jakmile zadáte objednávku, kontaktujte nás, zjistíme cenu dopravy na daný rozměr plátna, ceny jsou různé v závislosti na velikosti zásilky, R. Beranová

Hana Štefková

Dobrý den,nemám foto v digitální podobě,pouze fotku v lesku o rozměrech 15×18cm,půjde to i nascenovat a poslat?

Lagoon Foto

Dobrý den, zkuste fotografii naskenovat a odeslat nám ji k posouzení, zdali je vhodná na plátno. Kolegové Vám jistě poradí, data můžete odeslat na blazek@lagoonfoto.cz . R. Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru