Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezbolestné odstranění pih, znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Praha - Břevnov  (mapa) 65 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eva

Psala jsem před chvíli ( alergie na supracain)
Ješte jsem chtěla upřesnit, ze pihy jsou na obličeji. Dekuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud jsou pihy na obličeji, tak doporučuji odstranění v období podzim, zima. Ošetřená místa se nesmí po dobu 6 týdnů vystavit UV záření. S pozdravem M. Kráčmarová

Eva

Dobrý den,
mám alergii na supracain je to problém , nebo používáte i jiné anestetikum.
A ještě mě zajímá pokud si zakoupím voucher teď ,mohu jít třeba do týdne na odstranění a v srpnu jedu na dovolenou zda to nevadí. Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, na lokální anestezii používáme mesocain nebo marcain. V letním období je objenaci doba do týdne. S pozdravem M. Kráčmarová

Klára

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné na voucher odstranit i červené vystouplé pihy?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano pomocí laseru je možné odstranit hemangiomy. S pozdravem M. Kráčmarová

Otakar

Dobrý den,

Je je možné leserem odstranit vystouplou pihu běžné velikosti?
Pokud mám pihy které potrebuji odstranit tři. Stačí voucher na 2–3 zákroky? Nebo jakým způsobem se pak řeší pokud typ voucheru neodpovídá velikosti zákroku? Případným doplatkem? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, moc se omlouvám, ale bez vyšetření pih Vám nedokáži přesně odpovědět, zda Vaše pihy lze touto metodou odstranit. Mohu Vám nabídnout nezávaznou konzultaci, kde Vám útvary vyšetříme. Po vyšetření je možné si zakoupit voucher v naší ambulanci. S pozdravem M. Kráčmarová

Marie Krivackova

Pihy

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano pomocí CO2 laseru lze odstranit stařecké pihy. S pozdravem M. Kráčmarová

Marie Krivackova

Dobrý den,odstraňujete také stařecké plný?Dekuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano pomocí CO2 laseru lze odstranit stařecké pihy. S pozdravem M. Kráčmarová

Eliška

Dobrý den, šlo by voucher použít i pro korekci vystouplé jizvy? Děkuji.

EverGreen Medical Center

Dobrý den korekce jizvičky se provádí pomocí frakčního laseru a je za potřebí vice návštěv. Voucher se na toto ošetřeni nevztahuje. S pozdravem M. Kráčmarová

LuCinka Richterová

Dobrý den, je možné provést zákrok i o víkendu nebo to lze pouze od pondělí do pátku? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, na pražské pobočce je možné zákrok podstoupit od ponděli do pátku a na kladenské pobočce od ponděli do soboty. S pozdravem M. Kráčmarová

Maria

Dobry den, ked si objednam odstranenie dvoch znamienok, mozme prist dvaja a odstranit si kazdy jedno zmenienko?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano voucher je možné rozdělit mezi dva klienty. S pozdravem M Kráčmarová

Jana .

Dobrý den,
předpokládám, že nebude vhodné jít po tomto „zákroku“ ve stejný den na thajskou olejovou masáž… Děkuji Vám za informaci.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud by se mělo masírovat ošetřené místo, tak masáž nedoporučuji. S pozdravem M Kráčmarová

Jana

Dobrý den, jaké máte objednací termíny? Je možný termín již v úterý 22.5. kolem poledne?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, volné termíny kolem poledne máme 23.5 a 25.5.. pokud by jste měla zájem o objednání, tak Vás poprosím o telefonické objednání na tel čísle 774 037 811. Dě­kuji. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru