Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pro zdravá záda a krásnou siluetu: Zeštíhlující korzety

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Bára

Dobrý den,
jaká by byla ideální velikost pro rozměry 77/79/100cm a 90/96/110cm.
 Děkuji

Waist Clique

Dobrý den,
pro první rozměry bychom Vám doporučili nejvíce velikost M a pro druhý rozměr Xl až 2Xl. Pokud jste z Prahy zavolejte Nám prosím a mužete si přít vyzkoušet korzet.


Krasný den
Team WaistClique

Barbora

Dobrý den,
bude v brzké době v nabídce velikost M u korzetu LATEX?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Báro, bohužel momentálně nemáme k dispozici přímé informace o tom, kdy bude nabídka doplněna či obnovena, záleží to na mnoha faktorech, které ji ovlivňují, ale určitě se pokusíme do budoucna přidat tuto velikost. Hezký den, David. :-)

Milada Matoušková

Dobrý den,
poradíte mi velikost 86/85/94 děkuji za odpověd

Waist Clique

Krasný den,

doporučíme Vám velikost M, prosíme o zavolání, kde bychom Vám zkusili říct, jak se správně máte měřit a poradili Vám idealní velikost.

Hezký den
Team WaistClique

Marcela Plačková

Dobrý den, proč mi prosím nešlo k objednávce zadat osobní odběr Zásilkovna do Úval, když vím, že v Úvalech odběrné místo Zásilkovny je (v Husově ulici)? Děkuji, Plačková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, netuším proč Vám nešlo zadat Husovu ulici. Právě jsem tuto variantu vyzkoušel, našel jsem Vámi popisovanou pobočku a zadal do objednávky bez problémů. Pěkný den Tibor

Lada Němečková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, který korzet mi doporučíte pro lepší drzeni těla. Nepotřebuji ho na hubnutí, jen pro znovu napřímení. Děkuji

Waist Clique

Krasný den,

určitě náš bestseller WaistClique Latex !

Hezký den
Team WaistClique

Katarína

Dobrý den,
mohla bych se vás zeptat jakou velikost by jste mi poradili pro maximální efekt?
Měřila jsem podle obrázku: přes prsa 77,5cm, pod prsy 81cm, pas 72cm a boky 93cm.
Nechci to poplést, moc děkuji!

Waist Clique

Krasný den,

určitě velikost M, ta bude skvělá. Sko by jste nezvládla přes pas.

Hezký den
Team WaistClique

Alice Ondrášová

Dobrý den, prosím o radu jakou mám zvolit velikost korzetu při mírách: 94/92/110. Alka

Waist Clique

Krasný den,

nejlepší bude pro Vás velikost Xl.
Pokud jste z Prahy stačí Nám zavolat, můžete se stavit a vyzkoušet si korzet.

Hezký den
Team WaistClique

Andrejka

Dobrý den, mohu se zeptat, jakou byste doporučili velikost při mírách 106, 116, 127? Děkuji a přeji hezký den.

Waist Clique

Dobrý den,

myslíme, že by Vám mohla sednou velikost 4×l. Pokud by to náhodou nepasovalo není problém korzet vyměnit či pokud jste z Prahy tak si můžete korzet zkusit osobně na naší adrese. Prosím o zavolání, sdělili bychom Vám přesnou adresu.

Krasný den
Team WaistClique

Kristýna Malá

Dobrý den moje míry jsou 81,76,84. Je lepší si objednat velikost S nebo M? Děkuji za odpověď

Waist Clique

Krasný den,
lepší bude pro Vás velikost M.

Hezký den
Team WaistClique

Dagmar Najbertová

Dobrý den, mám dotaz ohledně velikostní tabulky. Nesedí mě tam centimetry pod prsy. K uváděným cm přes boky a v pase to vypadá spíš na míru přes prsa než pod..

Waist Clique

Dobrý večer, napište nám prosím vaše míry vybereme společně tu správnou velikost pro Vás.

Krasný večet
Team WaistClique

Ivana Pavlíčková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli by nebyla velikost 7XL v nude barvě?

Předem děkuji za odpověď :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda budou korzety i v nude barvě. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru