Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zážitková plavba z Děčína do Drážďan a zpět i s programem, obědem a večeří

4,5 / 5 Labská plavební společnost Drážďany - Německo (mapa) 315 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radka

Dobrý den, máte ještě jiné plavby kromě Drážďan? Děkuji Radka

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, momentálně máme v nabídce plaveb lodí jen plavbu do Drážďan. Sledujte ale sekci „plavby lodí“ a jistě se brzy objeví nová zajímavá nabídka. Přejeme hezký den

Michaela Fuková

Dobrý den,
mám vytištěný lodní lístek a kupovala jsem to já ale je to pro matku. Můžu tam jméno napsat její?
Děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, ve Vašem případě bych doporučoval přímou komunikaci s plavební společností, dovoláte se v tomto časovém rozmezí 11.00 do 17.00 na tel. 725 933 730. Hezký den, David. :-)

vinklarek pavel

dobry den potřebuji uplatnit vaše vouchery a zadat si nastup na lod jak to provest

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, nejpozději 20 dní před koncem platnosti voucheru zašlete na e-mail plavbydresden@seznam.cz Vámi vybraný termín plavby, Vaše jméno, telefon a kód voucheru. Vytištěný voucher přineste s sebou k odbavení. Hezký den :-)

Anna R

Dobrý deň, v lete by sme chceli ísť na výlet do Prahy a uvažujeme o výlete loďou do Drážďan. Ako sa dostať načas do Děčína a potom večer naspäť do Prahy? Čo v prípade, že sa oneskorí príchod do Děčína? Ďakujem za odpoveď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno,

pro tento výlet bych doporučila především určit si dostatečnou časovou rezervu. Například pokud byste zvolila dopravu vlakem z Prahy do Děčína, nejlepší by byl rychlík Eurocity s odjezdem v 6:20 (Praha, Hlavní nádraží) a příjezdem do Děčína cca v 7:46. Kousek od hlavního nádraží v Děčíně je pak autobusové nádraží, odkud jezdí například linky 201, 204 a 209 směrem do zastávky Děčín-Tyršova (autobusem cca 6 minut), která je již kousek od nábřeží :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Stanislava Kaiserová

Dobrý den, uhradila jsem vouchery, ale neprislo mi nic a spolecnost Plavby mne odjazala na Slevomat. Koho mohu kontaktovat? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislavo, nyní jsem Vám vouchery zaslala znovu. Kdyby se stalo, že je nebudete mít v doručené poště, koukněte prosím také do spamu a do hromadných zpráv. Občas se nám ty mršky schovají. Hezký den Jana

Michaela Fuková

Dobrý den,zajímalo by mě do kdy bych si měla najít termín plavby?Chci to dát jako dárek někdy v únoru a chtěli by jsme až někdy v létě.Děkuji Míša

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, jedno české přísloví praví „Kdo dřív přijde, ten dřív bere“, tak toho bych se držela i tady. Rezervace se doporučuje nejpozději 20 dní před koncem platnosti voucheru, ale určitě bych ji provedla mnohem dříve, třeba v květnu. Hezký den Janča

Jitka Tomkova

jak dlouho bude jeste voucher v nabidce prosim, nevidim tam nikde

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, do kdy bude voucher v nabídce bohužel nevím, ale 24 hodin před skončením nabídky se vždy objeví odpočet. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru