Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Aktivní pobyt v Krkonoších s polopenzí v chatě s vlastním vlekem i wellness

3,8 / 5 Chata Pod Lipami Rokytnice nad Jizerou (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bohdana Martinovcová

Dobrý den,
ráda by jsem zakoupila voucher pro dva dospělé a dvě dítka na tři noci, pokud by jste měli volný termín od 27.8. – 30.8. 2018 ,prosím? Nelze se mi s Vámi spojit telefonicky :-) Bylo by možné připlatit si za TV na pokoji, prosím? Chtěli bychom si vzít s sebou také pejska malé rasy, pokud není problém?
Děkuji a přeji hezký den.
Bohdana M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Bohdano, všechny dotazy Vám rádi zodpoví na emailu chatapodlipami@email.cz, nebo na telefonním čísle 775 555 044, ale pouze od pondělí do pátku a to v časovém rozmezí od 10.00 do 16.00 hodin. Hezký den Jana

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
v daném termínu je možné rezervovat. Rezervaci můžete provést se zakoupením voucheru s vybráním termínové rezervace nebo na chatapodlipami@email.cz
s pozdravem,

Richterová

DObrý den, Nemáte náhodou volno v termínu od 5,3,–7,3, pro dvě osoby? Děkuji Richteorvá

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Richterová, bohužel, Vámi požadovaný termín je momentálně obsazený, zkuste mrknout do kalendáře, zda by se Vám neuvolnilo nějaké místečko. Hezký den, David. :-)

Tereza

Dobrý den,
máte volný termín v březnu 2.-4.? Pro dvě osoby a 10.měsíční díte?
Děkuji
Dirdová

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
bohužel v daném termínu máme již zcela obsazeno, omlouváme se.
V případě zájmu o jiný termín nám dejte vědět,
s pozdravem,

Ivana

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak daleko je svah,o kterém se mluví v popisu a zda li je volný termín 1–4.3 pro 2+2 a 1–3.3 pro 2,výše v příspěvcích jsem četla že je plno,ale on-line rezervaci mi systém nabízí. Děkuji.

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
svah s naším vlekem je hned vedle chaty Pod Lipami. Termín v tuto chvíli je možný pouze 1.-3.3.2018 a poté až od 13.3.2018
s pozdravem,

Kalous Jaroslav

Dobrý den
rád bych využil vaší nabídku.Jsme dva dospělí a dvě děti které mají 15 let…Rád bych se zeptal na cenu a hlavně jestli můžu spojit dva vouchery…Rádi bychom u vás byli 7–8 dní .Děkuji za odpověď Kalous Jaroslav

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
cen je dle zvolené varianty voucheru a spojení je možné. Doporučujeme zakoupit voucher na čtyři dny ( 3 noci ) 2 x a doplatek za další noc se hradí u nás dle ceníku viz http://www.chatapodlipami.cz/cs/cenik/ubytovani
S pozdravem,

Zuzana Smutna

Dobrý den jak je s ubytováním kdyz mame ted 3 mesicni holčičku?

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
stačí při rezervaci uvést do poznámky, že dorazíte s miminkem, abychom Vám mohli přidělit pokoj kam se vejde i dětská postýlka, kterou Vám můžeme připravit k pobytu ( bez ložního dětského prádla )
S pozdravem,

Vlasta henyšová

Pěkný den ,máte volno v termínu od 15.3'do18.3.pro2 a 2děti 7a14

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
v tuto chvíli je možné rezervovat dle požadavku. V případě zájmu nám dejte vědět na chatapodlipami@email.cz a my Vám rezervaci vytvoříme, popřípadě můžete při zakoupení voucheru přímo rezervovat v rámci termínové rezervace.
S pozdravem,

Hana Ticháčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na volný termín v období 3. – 11. 3 2018.
Mám zájem o pobyt na 4 dny 2 dospělí + 2 děti.
Děkuji za odpověď H. Ticháčková

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
bohužel v daném termínu máme již zcela obsazeno, omlouváme se.
V případě zájmu o jiný termín nám dejte vědět,
s pozdravem,

Veronika

Je možná platba převodem a termín 2.7.-5.7.?

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
v tuto chvíli je možný termín dle požadavku. Platba převodem je možná při zakoupení voucheru.
S pozdravem,

Veronika

Dobrý den,byl by možný termín od 4.7.2018 – na 4 dny? A jaký voucher – 2 dospělý a děti-6 a 4 roky? Děkuji.

Chata Pod Lipami

Dobý den,
tento termín je možný a dle požadavku bychom doporučily rodinný voucher za 4990,– tedy pro 2 + 2
s pozdravem,

Kateřina Benešová

Dobrý den, chtela bych se zeptat. 2×dospělí, 2 x15-leté a 1× dvouměsíční miminko. Postýlku bychom si privezli. Stačí vocher pro rodinu co nabízíte nebo jaké vouchery zakoupit? A je možné někde skladovat kočárek? Děkuji.

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
v tomto příípadě stačí voucher pro rodinu 2+2 osoby a jen při rezervaci je nutné uvést miminko navíc, abychom mohli přiřadit pokoj kam se postýlka vejde. Kočárek lze umístit u nás,
s pozdravem,

Monika

Dobrý den měla bych zájem o nabídku,ale jaká by byla cena,když jsem sama a dvě vnucky ve věku 12 a 10 roku. Dekuji moc,Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo, v tomto případě by se to dalo udělat tak, že jedno dítě by bylo v ceně voucheru, protože varianta pro jednu osobu není v naší nabídce. Další děti ve věku 2 – 17,9 let za 399 Kč/noc se snídaní. S pozdravem, David. :-)

Lucie Králová

Dobrý den, Vaše nabídka mě zaujala a chtěla bych se jen zeptat, zda každý pokoj má svoji koupelnu i WC? Předem děkuji za odpověď. Přeji hezký den, Králová.

Chata Pod Lipami

Dobrý den,
každý pokoj v chatě Pod Lipami má své vlastní WC a koupelnu,
s pozdravem,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru