Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vytvořte si stolní nebo nástěnné A3 fotokalendáře

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 331 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Soňa

Dobrý den, mám zakoupené vouchery, mám stažený program, tvořím kalendáře a všimla jsem si, že je tam stále starý rok 2017. Musím si stáhnout program znovu nebo? Díky.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Program AlbumMaker již nebude podporovat tvorbu kalendářů . Musíte použít nový program, nebo možnost Online tvorby přímo na webu.

Věra Valová

Dobrý den, bylo by možné objednat jiný typ kalendáře, než jse v nábídce, a to S17 nebo S18. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, přes náš portál můžete objednat pouze varianty, které máme v nabídce :-( hezký den

Helena Jurka

Dobrý den, bylo by možné zaslat kalendář do zahraničí – Francie? Za jakou cenu? Moc Vám děkuji. Helena Jurka

Computer MCL Brno

No Já nevím jaký a kam, Asi se zeptejte na poště. Ale v podstatě ano je to možné.

Kateřina

Absolutně nejlepší nástěnný A3 kalendář!!😊dělám cca 5let zpět-u různých firem..ale letos TOP.. děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kateřino, jsme moc rádi, že se Vám kalendář líbí a že to nebylo zbytečná koupě. Mějte se krásně, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru