Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyvolání až 100 fotografií v lesku, dle vybraného rozměru

4,7 / 5 Click4foto (2 pobočky) Brno  (mapa) 594 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Petra Hamplová

Dobrý den, není mi jasné, jak mám nahrávat fotografie při zakoupení konkrétně 5 voucherů. Mám nahrát 100 ks, poté další objednávka 100 ks, poté další 100 ks atd nebo nahrát najednou 500 ks fotografií? Administrativní poplatek bude v tomto případě započítáván kolikrát? Děkuji za odpověď.

Click4foto

Dobrý den,
soubory můžete nahrávat, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat, je třeba ale soubory nahrát v jeden den a při poslední objednávce nám dát vědět v poznámce požadavek na spojení objednávek v případě několika objednávek. Pro 500 ks fotografií Vám bude účtován 2× administrativní poplatek a 2× poštovné. Hezký den Radek

Karolína

Dobrý den, moc tomu nerozumím ,když si od vás koupím více voucheru např. 3
Mužů vám to dat do jedné objednávky abych nemusela platit více poštovného
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, pokud v rámci jednoho dne objednáte více možností vyvolání a počet fotografií nepřesáhne 300 ks, bude Vám účtováno jedno poštovné a jeden manipulační poplatek. Na spojení nabídek ale upozorněte v poznámkách nebo sleva nebude počítána. hezký den :-)

Majka

Dobrý den, prosím o informaci, proč nepřipočítáte administrativní poplatek rovnou k ceně objednávky, když je všude stejný – tato informace mi přijde hodně zavádějící, protože já většinou vycházím z informací v pravém sloupci. Po těchto zkušenostech se ale budu muset lépe dívat a důkladně číst ( náhodou jsem na to narazila až v recenzích ) a prodávajícím již vše nevěřit. Vůbec se mi to nelíbí a ač mám 60 kreditů zdarma, zboží jsem z košíku vyhodila a raději je nechám propadnout- toto mi totiž nepřijde férové…spíš pěkně vychytralé. A co na to říká Slevomat? Děkuji za obě odpovědi a přeji hezký den Majka

Click4foto

Dobrý den Majko, vše máte podrobně popsáno v podmínkách, nesouhlasíte – li s nimi nikdo Vás nenutí si vouchery kupovat. Hezký den Radek

Renata Hlaváčková

Dobrý den, chápu to správně, že u objednávky, se navíc, kromě ceny voucheru, platí ještě zvlášť poštovné a zvlášť administrativní poplatek? Děkuji

Click4foto

Dobrý den, ano vše máte podrobně popsáno v podmínkách. Radek

Jana

Dobrý den,
je možné při zakoupení jednoho voucheru nakombinovat např. 50 ks fotografií 10×15 a 17 ks fotografií 13×18? Děkuji.

Click4foto

Dobrý den, ano je to možné. Je třeba na možnou kombinaci upozornit v poznámce na konci objednávky. Radek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru