Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kompletní balíček pro odstranění vrásek s kyselinou hyaluronovou

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Prochazkova

Dobrý den,
ráda bych si ověřila, v jaké formě je aplikovaná kyselina hyaluronová při této proceduře. V popisu jsou kroky:
Povrchové čištění a tonizace pleti
Diamantová mikrodermabraze celého obličeje
Aplikace kyseliny hyaluronové
Mikrojehličková radiofrekvence celého obličeje
Závěrečná péče
Pokud se jedná o vpich kyseliny (1ml), neměla by být aplikována až po mikrojehličkové radiofrekvenci?

Děkuji za ujasnění :)

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Procházková, aplikace 2 ml kyseliny hyaluronové je povrchová a do hloubky pokožky je vpravována prostřednictvím mikrojehličkové radiofrekvence. Kyselina hyaluronová v tomto ošetření násobí velice intenzivní ošetření samotné mikrojehličkové radiofrekvence. Toto ošetření patří v naší klinice pro své účiny mezi nejoblíbenější, věřím, že i Vy budete spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Taťána Marešová

Dobrý den, mám zájem o kosmetický balíček pro ošetření vrásek. Ale mám dotaz 16.02.2018 jsem byla na plazmový lifting tak ráda bych věděla jestli mužů na další ošetření vrásek a za jak dlouho po liftingu .Děkuji předem za odpověď.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Marešová, mezi plazmovým liftingem a tímto ošetřením doporučujeme rozestup 1 měsíc. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Ivana Barahonová

Přeji hezký večer. Zaujala mne Vaše nabídka umístěná na Slevomatu. Jen pro informaci uvádím, že je mi 65 let a tomu odpovídá i moje pleť. Nechci do budoucnosti vypadat jako indiánská babička a hodlám pro sebe udělat něco pozitivního. Prosím tedy, abyste mi upřímně řekla, zda toto nejsou vyhozené peníze. Děkuji za odpověď.
Ivana Barahonová

ibarahonova@seznam.cz

Potrvrzuji, že tento dotaz jsem poslala.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, nedokážeme Vám zaručit 100% vyhlazení vrásek, nicméně po celkové proceduře bude Vaše pleť krásně rozjasněná, vyhlazená. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je proces dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje po dobu následujících 3–5 měsíců. Určitě je dobré také proces opakovat. Nicméně se nejedná o chirurgický zákrok a tak je potřeba s tím počítat :) Krásný den

Slevomat.cz

Dobrý den, my potvrzujeme, že jsme dotaz přijali a odpověděli. Krásný den! David :-)

Pavlína Nováková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, pokud po první návštěvě uplynulo již 14 dní a nepozoruji vůbec žádný účinek, má smysl chodit na další? …nebo jsem prostě z těch, na koho to nefunguje.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Nováková, u tohoto ošetření jsou první výsledky viditelné po 14 dnech, výsledný efekt je však patrný až po 3 měsících, kdy v pokožce dojde k obnově kolagenu a elastinu. Na hodnocení je tedy ještě příliš brzo. Pokud máte povadlejší či vrásčitější pokožku a ošetřující personál Vám doporučil ještě další návštěvu, bude u Vás výsledek po druhém ošetření intenzivnější. Věřím, že budete s výsledkem spokojena :-). S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Zuzana

Dobrý den,je nutné ošetření opakovat nebo stačí jen 1 návštěva?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Zuzano, jedná se o velice intenzivní ošetření, pro maximální efekt doporučujeme 1 až 3 ošetření dle stavu ošetřované pleti a věku klientky. Věřím, že s tímto ošetřením budeme moc spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu, Martina – PRO visage

Novotná

Dobrý den, mám zájem o kosmetický balíček pro ošetření vrásek. Ovšem při koupě, musím platit předem, co nechci. Je možné platit u vás a jak získám túto slevu za 1299

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Novotná, takto výhodnou cenu je možné získat pouze zde na Slevomatu, z tohoto portálu jsme ošetřili již tisíce spokojených zákazníků, platby předem se tedy určitě nemusíte obávat. Po uhrazení voucheru Vás mohu rovnou objednat. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, případně je možné využít náš on-line rezervační systém. Věřím, že s ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru