Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Fotografem v oblacích: Lety nad Sněžkou, Českým rájem i Bezdězem

4,9 / 5 JetForTrip Mladá Boleslav  (mapa) 137 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Hanka

Dobrý den, pokud chceme letět s přítelem sami, musíme koupit voucher 3×? Případně jak to máme udělat, pokud Váží 110kg?Děkuji

Letecký klub Czech Aviation FC

Dobrý den, nejlepší varianta, když si koupíte 3 vouchery a poletíte sami dva.

Adéla Šmejkalová

Dobrý den,
zaujal mě Váš vyhlídkový let.
Píšete, že let letí s určitým počtem lidi, proto se chci zeptat, to se určí datum a lidé co se přihlásí letí (smíchájí se lidé), nebo musím já zaplnit počtem lidí-skupinu?
díky
 Adél

Letecký klub Czech Aviation FC

Dobrý den,
ano 3 osoby na palubu a buď můžou být jedna skupinka( rodina atd.) nebo 3 cizí lidé poskládaní. Pokud máte let pouze pro sebe není problém a seženeme k Vám další osoby na palubu, ale v takovém případě spíše preferujeme víkendové termíny. Popřípadě, když máte s sebou další pasažéry , můžete letět všední dny i víkend.
Přeji pěkný den.

Lukáš Souček

Dobrý den, dnes jsem zakoupil let nad Českým rájem. Již jsem to uhradil, bohužel bych potřeboval let stornovat a platbu vrátit, bylo by to možné? Předem děkuji za odpověď a omlouvám se za předem vzniklé potíže.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, napište nám na vip.podpora@slevomat.cz číslo voucheru a podíváme se co pro Vás můžeme udělat. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru