Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do Diamond Prague Musea pro jednoho i skupinu a diamant pro štěstí

4,4 / 5 Diamond Prague Museum Praha - Josefov  (mapa) 181 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Klára

Dobrý den, ve čtvrtek 1.3.2018 jsem zaplatila vouchery.
Do dnešního dne je bohužel nemáme ač platba proběhla. Muzeum jsme plánovali navštívit dnes odpoledne.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, Vaše platba za objednávku opravdu, bohužel, zatím nedorazila. Platební převod trvá až 3 pracovní dny a voucher odesíláme nejpozději následující pracovní den po obdržení platby. Hezký den, David. :-)

Eva Kulhanová

Dobrý den,

mám zakoupené vstupenky pro dvě osoby a chtěla jsem se zeptat z organizačních důvodů, na jak dlouho je prohlídka výstavy?

Děkuji, Kulhanová

Diamond Prague Museum

Dobry den 20–25 minut

Jana

Dobrý den, pokud koupím voucher pro 3–4 osoby, dostane každá z těchto osob svůj diamant pro štěstí :-D? Děkuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, při zakoupení voucheru pro 3–4 osoby dostanete jen jeden diamant. :-) Hezký den, Tereza.

Renata Němcová

Dobrý den, měla bych zájem o voucher do muzea diamantů, ale potřebovala bych jej uplatnit později ( koncem roku 2018). Je možné prodloužit jeho platnost? Nebo bude se nabídka opakovat? Děkuji a přeji hezký den! Renata Němcová

Slevomat.cz

Dobrý den, Renata. Platnost voucheru bohužel prodloužit nelze. Je možné, že se nabídka bude opakovat, ale ani to Vám nemohu slíbit. Hezký den, Tereza.

Angelo

Dobrý den, mám vouser pro skupinu 3 lidí. musí se dostavit všechny 3 Lidi nebo můžou jít jenom dva. Děkuji předem

Slevomat.cz

Dobrý den, Angelo, samozřejmě se můžete dostavit ve dvou, ale zbylý voucher propadá, tudíž by to bylo škoda, nevyužít přeci. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru