Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Navštivte pohádkové zámky šíleného krále: Neuschwanstein a Linderhof

4,7 / 5 Cesty Evropou Alpy - Německo 47 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobrý den, kde je ještě reálný nástup prosím? Jsem z Ostravy, ale někde po trase bychom nastoupili. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, nástupní místa jsou bohužel jen v Praze na Zličíne a v Plzni, ale děkujeme Vám za typ, můžeme se pokusit do budoucna rozšířit nástupní místa. Hezký den, David. :-)

Šleisova

Dobrý den, prosím nástupní místa jsou jen v Praze,nebo lze i v Plzni děkuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šleisová, nástupní místo je i v Plzni. Krásný den, Janča

Cesty Evropou

Dobrý den, nástupní místo v Plzni je u Oympie Písecká, na parkovišti před obchodním domem Intersport. Pěkný den přejí Cesty Evropou

David Skoumal

Dobry den, jak a kde mohu rezervovat vstupne? Mohu zaplatit celkovou castku vcetne vstupneho? Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, u nás na Slevomatu lze zaplatit pouze tento výlet. Vstupné a další poplatky se hradí až v CK. Hezký den Jana

Cesty Evropou

Dobrý den, vstupné se objednává až při vyplňování objednávky na stránkách CA po obdržení voucheru. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Antonin Kojda

Dobrý den, bude v plánu i termín na září děkuji za informaci Kojda.

Cesty Evropou

Dobrý den, zatím termín na září není vypsaný. Dle poptávky se bude řešit zhruba v květnu. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Turková Hana

Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka na výlet a mám dotaz: Jsme z Berouna, je možné, aby nás autobus, který jede od Prahy na Plzeň naložit v Berouně na OMV?
Hned je možnost zase směr Plzeň na dálnici najet. Děkuji za odpověď.
Turková

Cesty Evropou

Dobrý den, ano, tato možnost je. Většinou někoho na čerpací stanici ÖMV v Berouně nabíráme. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru