Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Stírací mapa pro vášnivé cestovatele ve dvou barevných provedeních

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Marek

Dobrý den, jedná se o originální mapu Luckies nebo jen padělek, který se po půl roce nedá seškrábat? Koupil jsem více těchto map a ani jedna nebyla kvalitní. Od Luckies již jednu mám a je senzační, rád bych druhou. Díky

Módní šperky

Dobrý den, nemáme mapu od výrobce Luckies, ale před Vánoci jsme prodali map několik tisíc a je tam velice pozitivní hodnocení

Anna

Dobrý den, kdybych objednala mapu u Vás, stihne dojít do konce měsice?

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, zboží by mělo dojít do konce měsíce ovšem záleží také na druhu platby, kterou zvolíte. U bankovního převodu a vložení hotovosti na pobočkách Monety je potřeba přičíst 3 dny, než penízky odejdou. Českou poštou máte dáno 12 dní na doručení a do Zásilkovny 11 dní. Takže času je ještě dost. Krásný den, Jana

Módní šperky

Dobrž den, mapy má skladem, doručujeme zhruba do 2–3 dnů

Petra Ch.

To je škoda… Zarámováním totiž člověk přijde o ten efekt postupného seškrábávání…

Módní šperky

Dobrý den, samozřejmě sundávací sklo, kdy si vyškrábají zemi co navštívili a opět si dajjí do rámu

Petra Ch.

Zdravím, máte v nabídce také nějaké lišty k zavěšení mapy? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nemáme, hodně zákazníků si to nechává zasklít

V.Jiříková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jde zaplatit v hotovosti při převzetí zásilky v zásilkovně.Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel, není u nás možné platit na dobírku, tudíž ani v hotovosti. Hezký den :)

Martina Zábranská

Dobrý den.
Zajímá mě hodnocení stírací mapy.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, naši zákazníci dali mapě 4,3 hvězdiček z pěti. To bych řekla, že je velmi dobré hodnocení, nemyslíte? Jsem si jistá, že s mapou budete spokojena. Krásný den a spoustu „setřených“ zemí, Klára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru