Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zastavte čas: Omlazení pokožky injekční mezoterapií

4,7 / 5 Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner Praha - Vysočany  (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Natalie Kryžná

Děkuji za odpověď, myslela jsem, že krevní plazma a kmenové buňky nejsou to samé. A jedna se dokonce ne o vlastní plazmu, ale o jakýsi výtažek z kmenových buněk ( není jasné kterých)
Jinak jsem objednala voucher s Vaší nabídkou. Budu se těšit.
S pozdravem Natalie Kryžná

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Budu se těšit na Vaši návštěvu. S pozdravem Dr. Bittner

Natalie Kryžná

Dobrý den, jaký je Váš názor na omlazení obličeje aplikaci kmenových buněk? A jestli to taký nabízíte?
Děkuji. Natalie Kryžná

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Pokud máte na mysli aplikaci vlastní plazmy, pak je to jistě dobrá metoda. Je to alternativa k mezoterapii, přičemž každá z těchto metod má své výhody na určitý typ pleti. A záleží samozřejmě také na Vaší preferenci. Já toto zatím nenabízím. S pozdravem Dr. Bittner

Pavla Wolfová

Dobrý den Vážený pane doktore. Chci se zeptat, mohla bych si u Vás objednat vyplnění líček touto kyselinou? Mírně – mě se to velmi líbí. Už jednou mi tato líčka vyplňovala kyselinou jedna paní doktorka !
Děkuji za odpověď!
Přeji hodně úspěchů v této, tak suprrové činnosti!!!
Pavla Wolfová
Pavla Wolfová

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Toto není součástí této akce, ale jinak se samozřejmě objednat můžete. S pozdravem Dr. Bittner

Jana

Dobrý den, je možné provést mezoterapii obličeje a aplikaci botulotoxinu (glabella) při jedné návštěvě?
Děkuji ta odpověď

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý večer. To bohužel není možné. Mezi aplikacemi by měl být několikadenní odstup. S pozdravem Dr. Bittner

Ála Mokrá

Zdravím. Byla jsem u Vás začátkem ledna na aplikaci botoxu na čele,glabele a očních vejircich a můj dotaz zní zda by byla vhodná i aplikace injekční mezoterapie na zbytek obličejový ch partií? Kontury obličeje nosoretni rýhy mírně povadly koutky úst? Moc děkuji za odpověď

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Ke korekci nosoretních rýh a povadlých koutků by byla vhodná aplikace vyplní. Mezoterapie slouží spíše k celkovému omlazení pleti. S pozdravem Dr. Bittner

Kristyna

Dobry den, je mozne proceduru v oblasti obliceje provest, i kdyz kojim? Dekuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Důvěry den. V době těhotenství a při kojení se toto neprovádí. S pozdravem Dr. Bittner

Ivana

dobrý den,
je mi 36 let, vrásky skoro nemám, až na výraznější nosoretní rýhy. Zkusila jsem 2× injekční aplikaci vlastní plasmy a výsledek byl viditelný jen týden, pak se plasma z rýh vstřebala. Pleť mi to určitě vylepšilo, ale vrásky se nezmírnily. Je nabízené ošetření pro mě vhodnější?

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Ke korekci nosoretních rýh je vhodnější aplikace výplňového materiálu. To není součástí této akce, ale můžete se na to k nám také objednat, případně přijít na konzultaci. S pozdravem Dr. Bittner

Anneta Sajnerová

Dobry den, je mi 47 let a mam hluboke mimicke vrasky kolem oci, zaruci tato metoda viditelny vysledek nebo se muze stat, ze k zadnym viditelnym zmenam nedojde? Sajnerova.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Pokud chcete zmírnit tento problém, pak by pro Vás byla zřejmě lepší aplikace botulotoxinu. S pozdravem Dr. Bittner

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru