Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada krytu a skla pro telefony Asus, iPhone, Huawei, HTC a Lenovo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Šlachtová

Dobrý den,
jaký typ bude pasovat pro Huawei P9 lite mini 2017? Děkuji, K.

Kupazbozi

Dobrý den, zatím bohužel ne, ale určitě ho pro Vás zařadíme do další akce. Hezký den.

Šárka Hlásková

Dobrý den,
co znamená u Huawei Y5 – 2 ? Koupila jsem vloni vnučce Huawei Y5 – je to stejné ?
Děkuji za odpověď .
Šárka Hlásková

Kupazbozi

Dobrý den, ne, to jsou 2 různé typy: Y5–2 a Y5. Hezký den.

Kupazbozi

Dobrý den, 1 ks jsem Vám přiobjednal, objednejte prosím Y5–2 a napište do poznámky v objednávce na Slevomatu (adresa), že požadujete Y5 klasickou. Děkujeme.

David Čabla

Mate 10 lite Huawei by nebylo ?

Kupazbozi

Dobrý den, momentálně není skladem, ale bude opět naskladněn. Hezký den.

Michal

Dobrý den,
ochranné sklo na Honor 9 je klasické nebo 3D? Případně máte v nabídce obojí? Děkuji.

Kupazbozi

Dobrý den, jedná se o klasické ochranné sklo, 3d bohužel nemáme. Hezký den.

Martin Ubrý

Dobrý den, máte pouzdro na Lenovo Vibe C ?

Kupazbozi

Dobrý den, na skladě je poslední kus.
S pozdravem all4mobiles

Míša

Dobrý den, máte i na Honor 6×? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, ano v nabídce máme tvrzené sklo a kryt pro Váš telefon Honor 6×. Pokud byste ho chtěla objednat, stačí když ve variantách zvolíte Huawei a ve velikostech už naleznete Honor 6×. Hezký den Janča

Katerina Kudlackova

Dobrý den, omylem jsem právě objednala zboží na dodávku Twisto /mám to ihned/. Nevšimla jsem si, že se cena značně navýší. Prosím o storno.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino. Děkuji za Váš nákup. Při objednávce přes Twisto zůstává cena vždy stejná a rozhodně se nezvyšuje. Napište nám, prosím, na podpora@slevomat.cz adresu emailu ze kterého jste zboží objednávala a my se na to podíváme. :-) Předem děkuji, Tereza.

Petra

Dobrý den, mám Lenovo A6020a46 jakou velikost mám objednat? Děkuji Petra

Kupazbozi

Dobrý den, objednete Lenovo A5. S pozdravem tým all4mobiles

Kvočková Jarmila

Dobrý den.Prosím,jakou velikost mám objednat pro telefon HUAWEI Y6 2017?Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, nejdříve vyberte variantu Huawei série P a Y a poté velikost Y6. Přeju krásný den :-) Anička

Irina Petkova

Prosím pěkně jakou přesně mám objednat velikost pro telefony
Lenovo P1a42 – 1 kůs
Huawei P9 Lite mini – 1 kůs
Samsung Galaxy J5 – 1 Kůs
Předem velice děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Petková, mrzí mě to, ale žádný typ z Vašich mobilních telefonů není v naší nabídce. Bohužel nevidím do rozšiřovaní nabídek, ale přinejmenším se o to určitě pokusíme. S pozdravem, David.

Viktorija Kloz Kalynyčová

Prosím pěkně jakou přesně mám objednat velikost pro telefon Huawei P9 Lite mini a zda má zadní kryt otvor pro otisk prstu? Předem velice děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kalynyčová, je mi líto, ale Váš typ mobilu v naší nabídce není, po mém rozlišování telefonu, který by byl pro Vás vhodný, jsem dospěl k závěru, že bohužel žádný by neodpovídal Vaši velikosti.:( Budeme doufat, že časem se také přidá do nabídky. S pozdravem, David.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru