Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Darujte svým blízkým něco zcela nového: zážitek ve virtuální realitě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Teruska Bilkova

To zahození té virtuální ruky se stalo skoro i mě takže to věkem nebude :D Ale nevadí, heren je naštěstí více :) Děkuji za odpověď.

Klub Virtuální Reality

Ano, jak píšete, naštěstí je heren více :-) S pozdravem Martin

Bilkova

Dobrý den, je možné aby hrál 5ti letý mladší syn? Už jsme byli v jiné herně s virt. realitou kde to možné bylo. A nic se mu nestalo =). Kromě toho že když něco házel zahodil i ruku (to co se drží…) :D

Klub Virtuální Reality

Dobrý den, bohužel, máme nastavený limit právě s takových důvodů jaký jste uvedla. To, že se pro jednou nic vážného nestalo neznamená, že se nestane. Stačí aby se opřel o virtuální stůl a neštěstí je na světě. Limit jsme nastavili po dlouhodobém zkoumání, jak malé děti ještě zvládnou mentálně hru ve VR a došli jsme k závěru, že minimální potřebný věk je 6 let. Hezký den

Jiřina

Dobrý den, jedno z mých dětí má 4 roky. Může se střídat se starším bráchou, nebo je věk problém? Děkuji předem za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, bohužel, pro takového mrňouse ještě není možné toto, nemuselo by mu to dělat dobře. Minimální potřebný věk je 6 let. Hezký den, David. :-)

Olga

Dobrý den, pokud voucher využijeme pro dvě osoby, znamená to 30 min na každou osobu, chápu to správně?

Děkuji.

Klub Virtuální Reality

Ano, chápete to právně.

Martin

Dobrý den, mám 2 dotazy: máte otevřeno 27.12.? A nevadí když mám dioptrické brýle – vejdou se pod ty VR brýle? Děkuji.

Klub Virtuální Reality

Máme dvě odpovědi.

  1. ANO
  2. ANO – brýle se pod brýle vejdou a můžete hrát s nimi

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru