Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pomáhejte s námi: Klub ochránců zvířat

5,0 / 5 Klub ochránců zvířat o.p.s. Mokrá-Horákov  (mapa) 281 přispělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Jiří Obrusník

Dobrý den,
kde mám jistotu, že se nejedná o skvěle vymyšlenou lumpárnu se hrou na city? Žijeme přece jen někde, kde různé podrazy na slušné lidi jsou na denním pořádku. Život mi ukázal, že „Unterwasermani“ se bohatě vyskytují ve všech skupinách obyvatelstva. Přesvědčte mě, že tomu tak není. Že peníze, které zašlu, skutečně poslouží zvířátkům v nouzi. Poté můžete se mnou počítat. Jak to už hodně dávno vyjevili pánové Suchý a Šlitr: „Chybí mi ta jistota… … .“

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, chápu Vaši obezřetnost, nicméně Vás mohu ujistit, že Slevomat je seriózní firma, která si své partnery pečlivě vybírá a hlídá tak, aby naši zákazníci byli vždy bezvýhradně spokojeni a se stejnou pečlivostí vybíráme a prověřujeme charitativní projekty, které podpoříme.
Nemusíte se tak bát, že by se peníze dostaly do nesprávných rukou ;) Přeji Vám krásný den, Klára

Gita

Dobrý den, mám dárkový poukaz na500 Kč a chtěla bych ho použít pro kočičky, jak ho mám uplatnit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Gito, nejdříve musíte uplatnit svůj dárkový poukaz na tomto odkazu https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz/uplatnit a poté si můžete vybrat cokoliv z naší nabídky kromě charitativních akcí. Hezký den Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru